Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(Ramint@ @ 2012 04 23, 17:06)
nes nzn tokio psl, atsilikus biggrin.gif



http://www.cosmetic-check.com/

ten yra inci paieska. ivedi pirmas tris ingerdiento pavadinimo raides ir parodo, geras, ar blogas mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal esate atradusios koki veido sveitikli arba prausikli/sveitikli sausai odai
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 04 23, 17:51)
ooo, tikrai lb įdomu  bigsmile.gif

o Dr.H esat naudojusi? Kad galėtumėte palyginti  ax.gif

Na, pirmieji įspūdžiai geri: tušas netepa, gražiai padažo (taip natūraliai, jei tepti daugiau kartų, tai efektas gal įspūdingesnis būtų), pastorina blakstienas (gerai, kad neilgina, nes mano ir taip nėra trumpos) ir kas svarbiausia (nes anksčiau aprašytus dalykus darė ir Benecos)-nesausina akių. Pasidažiusi su Benecos tokiu laiku jau stengdavausi tušą nusivalyt (o jei žinodavau, kad negalėsiu-net nesidažydavau), nes akys jausdavosi nekaip unsure.gif

Ne, esu tik Benecos naudojusi, tai su juo ir lyginau (Dr. Hauschka gal ir visai norėčiau išbandyt, bet kaina truputį atbaido) ax.gif

Į mane kreipkis "tu" mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos gal kuri esate bande raw medu kaip prausikli, sian youtube viena panele labai gyre, ypac tinkamas acne odai sis prausimosi budas, mastau isbandyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 04 24, 18:22)
merginos gal kuri esate bande raw medu kaip prausikli, sian youtube viena panele labai gyre, ypac tinkamas acne odai sis prausimosi budas, mastau isbandyti bigsmile.gif


Ne visai medu bandziau, bet turejau 100% Pure firmos sveitikli - berods vysniu vadinosi, bet relaiai neuzsiuode vysnios, medus pagrinde buvo ir jame jojoba daleles ir pan. Zodziu, esme, kad panaisiai ir gaudavosi kaip prausimasis medum - ziauriai svelni, minksta oda likdavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 04 24, 19:04)
Ne visai medu bandziau, bet turejau 100% Pure firmos sveitikli - berods vysniu vadinosi, bet relaiai neuzsiuode vysnios, medus pagrinde buvo ir jame jojoba daleles ir pan. Zodziu, esme, kad panaisiai ir gaudavosi kaip prausimasis medum - ziauriai svelni, minksta oda likdavo  thumbup.gif

ta pati ir ta mergina pasakojo thumbup.gif
psio lekiu medaus pirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 04 24, 19:32)
ta pati ir ta mergina pasakojo thumbup.gif
psio lekiu medaus pirkt biggrin.gif


Tiesa, dar pakuote turiu nuo sveitiklio - is tikruju ten vysniu medaus (t.y. is vysniu nesto medaus, o ne vysniu ir medaus) sveitiklis.... Mano oda sausa, bet turbut zinai sita. Tai va del acne nezinau, bet siaip smagumynas.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 04 24, 19:53)
Tiesa, dar pakuote turiu nuo sveitiklio - is tikruju ten vysniu medaus (t.y. is vysniu nesto medaus, o ne vysniu ir medaus) sveitiklis.... Mano oda sausa, bet turbut zinai sita. Tai va del acne nezinau, bet siaip smagumynas.

mergicka ta pasakojo kad acne jai isgyde medumi toks prausimasis, reiks pabandyti smile.gif
va jos video http://www.youtube.c...h?v=Ks1zPu-MDr0
ir siaip ji row food propaguoja, idomiu receptu yra, man patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramint@: 24 balandžio 2012 - 19:16
QUOTE(Ramint@ @ 2012 04 24, 20:15)
mergicka ta pasakojo kad acne jai isgyde medumi toks prausimasis, reiks pabandyti smile.gif
va jos video http://www.youtube.c...h?v=Ks1zPu-MDr0
ir siaip ji row food propaguoja, idomiu receptu yra, man patiko thumbup.gif


Einu patyrinet ta puslapi.
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 04 24, 19:22)
merginos gal kuri esate bande raw medu kaip prausikli, sian youtube viena panele labai gyre, ypac tinkamas acne odai sis prausimosi budas, mastau isbandyti bigsmile.gif

As esu bandziusi, kaip prausikli, tai patiko, bet ne nuolatiniam naudojimui, nes sveicia neblogai, tai kasdien kazin ar gerai tas nuolatinis sveitimas. Dar bandziau kaip kauke su keliais lasais levandu e.a., palaikai, tuo paciu nuplaunant sveitimas buna, tai oda nereali, minksta, svelni ir lygi kaip stiklas. Tik reik atsargiai, nes gali sualergizuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 04 24, 20:37)
Einu patyrinet ta puslapi.


Visai neblogi ir paprasti būdai thumbup.gif
Atsakyti
gal galima tikslu pavadinima to sveitiklio:)
Atsakyti