Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

Merginos, o nebandete The Organic Pharmacy kosmetikos? 4u.gif Labai gundo Morku sviesto veido valiklis, veido kaukes ir nagu lakai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(baltagėlė @ 2012 02 16, 02:59)
Ar teisingai supratau - pati gaminat? Ko reikia norint pasigamint ? rolleyes.gif

Taip, gaminu pati. Savarbiausia yra nusipirkti coco sulfato ir/arba SCI (perkam Aroma Zone), o visi kiti aliejai, vandenukais arba hifrolatai, pagerinimai ir pan eina pagal skonį ir plaukų būklę, norimą efektą ir pan.

QUOTE(micefee @ 2012 02 16, 03:01)
O tie savos gamybos skysti/kieti šampūnai išplauna aliejines kaukes? Man irgi įdmu receptas būtų jei kas pasidalintų.  ax.gif

Kuo puikiausiai viską išplauna mirksiukas.gif

Pasiskaityk čia ir čia - yra nemažai receptukų ir paaiškinimų kaip kas veikia.

QUOTE(Babi* @ 2012 02 16, 10:58)
Kiek pamenu, tai man išplaudavo, tik paskui nuo tų šampūnų plaukai berods slinkti pradėjo ar galvą niežėti. Žodžiu, netiko jie man smile.gif

Čia matyt SCI kaltas, nes nuo jo daug kam niežti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikute1 @ 2012 02 16, 13:00)
Merginos, o nebandete The Organic Pharmacy kosmetikos?  4u.gif  Labai gundo Morku sviesto veido valiklis, veido kaukes ir nagu lakai ax.gif

O kur šios kosmetikos galima įsigyti? 4u.gif
Atsakyti
Sakykite mergaitės, gal esate bandžiusios šį pienelį veidui?
Cosmoveda valomasis pienelis Narde Kapha.
http://internet_biot...roduct_id=33414
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasabakiene: 16 vasario 2012 - 15:49
QUOTE(rasabakiene @ 2012 02 16, 12:35)
O kur šios kosmetikos galima įsigyti?  4u.gif


Kaune tik vienoje vietoje - Biofirst klinikoje verysad.gif
Bet galima gal parsisiusti is ju puslapio theorganicpharmacy.com g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikute1 @ 2012 02 16, 13:00)
Merginos, o nebandete The Organic Pharmacy kosmetikos?  4u.gif  Labai gundo Morku sviesto veido valiklis, veido kaukes ir nagu lakai ax.gif


Aš esu turėjusi tik manuka veido kremą. Tai toks šiaip sau pasirodė... Ganėtinai lengvos tekstūros, kaip losjonas. O mamai praėjusiais metais padovanojau rožių (tą pigesnį) ir paakiams kremus. Tai nežinojau, naudojo, neišmetė. biggrin.gif Šiaip sudėtys jų produktų labai geros ir turtingos, tik kainos gana užlenktos man atrodo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 16 vasario 2012 - 21:30
QUOTE(micefee @ 2012 02 16, 21:30)
Aš esu turėjusi tik manuka veido kremą. Tai toks šiaip sau pasirodė... Ganėtinai lengvos tekstūros, kaip losjonas. O mamai praėjusiais metais padovanojau rožių (tą pigesnį) ir paakiams kremus. Tai nežinojau, naudojo, neišmetė.  biggrin.gif Šiaip sudėtys jų produktų labai geros ir turtingos, tik kainos gana užlenktos man atrodo...


Kaineles tai tikrai tokios kandancios ax.gif Na bet kaip moteriskei vistiek norisi doh.gif ax.gif Begalo aciu uz atsiliepima, man labai svarbu, kad nesunkios teksturos pvz manukos kremas! smile.gif
Atsakyti
ateinu su atsiliepimais apie kempineles. uzsisakiau jautriai odai su raudonuoju moliu, ryte nuvaliau su ja prausikli su gasulo moliu, na ir ka galiu pasakyti: super dalykas, labai svelni, puikiai nuvalanti nesvarumus, pamasazuoja oda (svelniai irausta), jauciasi, kaip suaktyveja kraujo cirkuliacija, zodziu must-have pirkinys, labai rekomenduoju, ir aciu Galadrielei, kuri uzrode wub.gif
p.s. dar viena maloni smulkmena: prie pirkinio buvo idetas ilgo galiojimo -15% kodumas is tos svetaines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikute1 @ 2012 02 16, 23:27)
Kaineles tai tikrai tokios kandancios ax.gif Na bet kaip moteriskei vistiek norisi doh.gif  ax.gif  Begalo aciu uz atsiliepima, man labai svarbu, kad nesunkios teksturos pvz manukos kremas! smile.gif


Rožių kremas irgi lengvos tekstūros. mirksiukas.gif Yra tekę jų parduotuvėj visus kremus apžiūrėti, pabandyti, tai man jie visi pasirodė tokie lengvi. O dėl paakių kremo, tai mano mama jį beveik metus laiko naudoja ir sakė, kad atsirado daugiau raukšlių apie akis. unsure.gif Šiaip norėčiau pati jį išbandyti, parduotuvėj moteris sakė, kad jis tinka bet kokiam amžiui ir tikrai must have visoms.
Atsakyti
QUOTE(*Lelyte @ 2012 02 17, 11:42)
ateinu su atsiliepimais apie kempineles. uzsisakiau jautriai odai su raudonuoju moliu, ryte nuvaliau su ja prausikli su gasulo moliu, na ir ka galiu pasakyti: super dalykas, labai svelni, puikiai nuvalanti nesvarumus, pamasazuoja oda (svelniai irausta), jauciasi, kaip suaktyveja kraujo cirkuliacija, zodziu must-have pirkinys, labai rekomenduoju, ir aciu Galadrielei, kuri uzrode wub.gif
p.s. dar viena maloni smulkmena: prie pirkinio buvo idetas ilgo galiojimo -15% kodumas is tos svetaines smile.gif

Aš jas tada pamačiau pas rusaites forume, užklausiau čia, bet nei viena nieko neatsakė apie jas, paskui Palomina įsigijo, o vėliau ir pati nusipirkau smile.gif

Na, kol kas ji man nesukėlė tokio wow efekto, bet tikrai labai neblogas dalykėlis. Rytais veidą prausiu nenaudodama jokio pienelio, o tik kempinėlę, tai man kažkaip vis tiek norisi pienelio tam riebaliukui nuimti g.gif O šiaip švelni, maloni, smagi naudoti 4u.gif
Atsakyti
as tai labai likau ja suzaveta po 1 naudojimo, nes tikrai jauciasi, kaip pagerina mikrocorkuliacija, nors oda masazavau labai svelniai, zodziu, labai vykes pirkinys, kaip tik ieskojau spondzu prausikliams/kaukems nuplauti, o radau toki geri wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pikaciux @ 2012 02 16, 11:30)
Pamenu,jog sitas is EM kazkurioje temoje buvo labai isgirtas,galvojau gal tasis MM tok pati efekta daro..butu labai gerai,nes jis pigesnis  biggrin.gif

Turiu MM, tikrai neprilygsta EM šepetėliui schmoll.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2012 02 17, 10:26)
Na, kol kas ji man nesukėlė tokio wow efekto, bet tikrai labai neblogas dalykėlis. Rytais veidą prausiu nenaudodama jokio pienelio, o tik kempinėlę, tai man kažkaip vis tiek norisi pienelio tam riebaliukui nuimti g.gif O šiaip švelni, maloni, smagi naudoti 4u.gif

O prausiklį galima naudoti su šia kempinėle? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 17 vasario 2012 - 13:33