Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

Merginos, gal galite patarti, nes visiskai neissirenku.. Ieskau kremo veido odai, mano oda jautri, sausa, linkusi i raudoni... Kremo reikia siam metu laikui, vasarai.. Renkuosi tarp logonos, neobio, argital. Sunku issirinkt. Gal Jus ka nors siuo metu naudojate? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2012 04 18, 20:32)
Merginos, gal galite patarti, nes visiskai neissirenku.. Ieskau kremo veido odai, mano oda jautri, sausa, linkusi i raudoni... Kremo reikia siam metu laikui, vasarai.. Renkuosi tarp logonos, neobio, argital. Sunku issirinkt. Gal Jus ka nors siuo metu naudojate? 4u.gif

mano veido auda jautri, sausa, dermatitinė.
naudoju neobio su vyšnkų žiedais, man jis lb lb, dabar atšilus orams pakaitom naudoju ir DR.Hauschka lengva rožių kremą irgi puikiai tinka.
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2012 04 18, 16:10)
O kiek tas neilgai? Ar bent vieną valandėlę laikosi? Spalvos man nereikia, tik sutepti sausėjančias lūpas norisi. O gal dar kokį panašų lūpų balzamą galėtumėte patarti  bigsmile.gif , tik kad nebūtų pirštai tepamas  ax.gif
Dėkui  4u.gif

laikosi iki tol kol nulaizai/nuvalgai.. jei turit namie bet kokio aliejaus, galit pasitepti lupas ir pamatysit kiek jis ilgai laikosi smile.gif
ta Rozele labai daznai lupas tepdavausi, nes greitai nusivalgydavo..
Panasiu tai nelabai zinau.. As paprastai naudoju issukamus lupu balzamus arba pati pasigaminu ka nors..
Atsakyti
QUOTE(welniūkštė @ 2012 04 17, 17:39)
Sveikos, gal zinote, ar argital veido kremas su eziuole tiktu paakiams ir vokams tepti? Kaip tik ketinu pirkti si krema, bet reiktu ir kremo paakiams, galvoju, gal pavyktu sutaupyti... g.gif  mano labai sausus vokai ir paakiai

Aš naudoju jį jau du metai, dažnai tepuosi visą veidą, tame tarpe ir paakius nes neretai tingisi žaisti su paakių kremu, nieko man nenutiko mirksiukas.gif

QUOTE(Diamond'e @ 2012 04 18, 19:32)
Merginos, gal galite patarti, nes visiskai neissirenku.. Ieskau kremo veido odai, mano oda jautri, sausa, linkusi i raudoni... Kremo reikia siam metu laikui, vasarai.. Renkuosi tarp logonos, neobio, argital. Sunku issirinkt. Gal Jus ka nors siuo metu naudojate? 4u.gif
Paminėtąjį Argital su ežiuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 04 18, 16:13)
Bet tai ar sausėjančiom lūpom vien aliejus gerai?  g.gif  vazelino, balzamo reikia..aliejus gi nesudrėkins jums lūpųsmile.gif


Ne, ne. Nėra jos labai sausėjančios. Būdama namuose pasitepu turimu aliejuku ar sviestu (nerafinuotu) ir to vissiškai pakanka, tik norisi įsigyti lūpų balzamą, kad patogu būtų rankinėje nešiotis ir brūkštelėti karts nuo karto.

QUOTE(Palomina @ 2012 04 18, 21:21)
laikosi iki tol kol nulaizai/nuvalgai.. jei turit namie bet kokio aliejaus, galit pasitepti lupas ir pamatysit kiek jis ilgai laikosi smile.gif
ta Rozele labai daznai lupas tepdavausi, nes greitai nusivalgydavo..
Panasiu tai nelabai zinau.. As paprastai naudoju issukamus lupu balzamus arba pati pasigaminu ka nors..


Ačiukas 4u.gif
Nusipirksiu "paragavimui" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diamond'e @ 2012 04 18, 20:32)
Merginos, gal galite patarti, nes visiskai neissirenku.. Ieskau kremo veido odai, mano oda jautri, sausa, linkusi i raudoni... Kremo reikia siam metu laikui, vasarai.. Renkuosi tarp logonos, neobio, argital. Sunku issirinkt. Gal Jus ka nors siuo metu naudojate? 4u.gif

man jautrumą, sausumą nuėmė Uoga uoga kremukai (roses in bloom arba orange cloud), tikrai per tris metus kiek naudoju eko kosmetika niekas iš bandytų kremų taip netiko, kaip šie.. aišku, visiems skirtingai gali būti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 04 18, 17:11)
Vazelino (Vaselinum, Paraffinum unguinosum, Petrolatum) tept ant lupu, ypatingai ant issausejusiu, NEGALIMA. Jos tik dar labiau sauses. Siaip reiketu ziuret visos kosmetikos, tepamos ant lupu, sudeti - balzamu, lupdaziu... Vietoj vazelino sudety turetu but biciu vaskas  4u.gif



Na aš jus gal suklaidinau su tuo vazelinu, nes aš visus balzamus lūpoms taip vadinu nuo senų laikų.
Atsakyti
Aciu visoms uz atsakymus smile.gif o sakykit, nebus sie kremukai per riebus? smile.gif
Atsakyti
Sveikos

gal žinote kur įsigyti bella pierre mineralines pudros. Ankščiau pirkdavau akropolyje (Vilniuje) eko prekiu parduotuvėj, o dabar žiūriu, kad ten jau kita parduotuvė atsidarė verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2012 04 20, 14:00)
Sveikos

gal žinote kur įsigyti bella pierre mineralines pudros. Ankščiau pirkdavau akropolyje (Vilniuje) eko prekiu parduotuvėj, o dabar žiūriu, kad ten jau kita parduotuvė atsidarė verysad.gif


yra feel unique parduotuveje. siuntimas nemokamas mirksiukas.gif
Atsakyti
ir naturisimo.com yr, irgi nemokamas siuntimas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, darausi uzsakyma is iherb.com, lieka laisvi 5 doleriai, gal ka pasiulytumete uz tiek isigyti is ten biggrin.gif
Atsakyti