Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(Babi* @ 2012 04 15, 15:59)
O beautyfly.lt kuo toliau, tuo labiau man ima nepatikti:

Visai neseniai ten pasikeitė savininkai, tai gal dėl to. Man Beautyfly visada patiko, nes pristato greitai, į viską reaguoja žaibiškai ir įdeda nemažai mėginėlių. Tačiau pati padariau užsakymą 5dienį, tai net neatsiuntė pataisytos sąskaitos (pritaikius svarainio nuolaidą), nors visada tą padarydavo maksimum per kelias valandas. Tai žiūrėsim kas čia dabar bus, nes užsakymo suma visgi didelė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 04 15, 21:13)
Visai neseniai ten pasikeitė savininkai, tai gal dėl to. Man Beautyfly visada patiko, nes pristato greitai, į viską reaguoja žaibiškai ir įdeda nemažai mėginėlių. Tačiau pati padariau užsakymą 5dienį, tai net neatsiuntė pataisytos sąskaitos (pritaikius svarainio nuolaidą), nors visada tą padarydavo maksimum per kelias valandas. Tai žiūrėsim kas čia dabar bus, nes užsakymo suma visgi didelė g.gif

Aj, tai tada tikrai gali dėl šito būti. O gal žinot kas nors kokią kitą el. parduotuvę, kur būtų toks platus prekių pasirinkimas (ar bent panašus)? ax.gif
Atsakyti
Retai beuzeinu, bet pirmoj zinutej, ziuriu, esu pamineta 4u.gif, tai gal kas prisimena dar smile.gif
Jei yra tu, su kuriom uz SM ribu nebendrauju, o jas domina muilai, parasykit.
Atsakyti
Ar esate bandžiusios KN lūpų balzamą"Roželė“? Labai juo gundausi, bet norėčiau išgirsti atsilliepimų.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2012 04 17, 16:44)
Ar esate bandžiusios KN lūpų balzamą"Roželė“? Labai juo gundausi, bet norėčiau išgirsti atsilliepimų.

As bandziau.. Ant lupu neilgai laikosi.. juk tai tik aliejai/sviestai.. spalvos jokios neduoda (na, arba gal labai labai nezymiai biggrin.gif ).. Kvapas roziu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 17 balandžio 2012 - 16:17
Sveikos, gal zinote, ar argital veido kremas su eziuole tiktu paakiams ir vokams tepti? Kaip tik ketinu pirkti si krema, bet reiktu ir kremo paakiams, galvoju, gal pavyktu sutaupyti... g.gif mano labai sausus vokai ir paakiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo welniūkštė: 17 balandžio 2012 - 17:39
QUOTE(welniūkštė @ 2012 04 17, 17:39)
Sveikos, gal zinote, ar argital veido kremas su eziuole tiktu paakiams ir vokams tepti? Kaip tik ketinu pirkti si krema, bet reiktu ir kremo paakiams, galvoju, gal pavyktu sutaupyti... g.gif  mano labai sausus vokai ir paakiai


Nemanau. Kaip tik jų naudoju, bet niekada nekilo mintis paakių juo tepti... Šiaip jis toks užkaitinantis veidą, kažin ar paakiams malonu būtų. Apskritai, paakių oda juk kitokia nei veido, daug jautresnė, kapiliarai arčiau odos paviršiaus.

Gavau Annemarie Borlind coral'ų spalvos lūpdažį, jeeetau koks fainas. bigsmile.gif Spalva nereali ir toks šlapias. wub.gif
Atsakyti
Merginos, gal kurios bandėte Dr. Hauschka volume tušą ir Iniką? galėtumėte palyginti, kuris geresnis? Geriau/ryškaiu dažo, kaip laikosi, kaip nusiplauna?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 04 17, 17:16)
As bandziau.. Ant lupu neilgai laikosi.. juk tai tik aliejai/sviestai.. spalvos jokios neduoda (na, arba gal labai labai nezymiai  biggrin.gif ).. Kvapas roziu  wub.gif


O kiek tas neilgai? Ar bent vieną valandėlę laikosi? Spalvos man nereikia, tik sutepti sausėjančias lūpas norisi. O gal dar kokį panašų lūpų balzamą galėtumėte patarti bigsmile.gif , tik kad nebūtų pirštai tepamas ax.gif
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2012 04 18, 16:10)
O kiek tas neilgai? Ar bent vieną valandėlę laikosi? Spalvos man nereikia, tik sutepti sausėjančias lūpas norisi. O gal dar kokį panašų lūpų balzamą galėtumėte patarti  bigsmile.gif , tik kad nebūtų pirštai tepamas  ax.gif
Dėkui  4u.gif


Bet tai ar sausėjančiom lūpom vien aliejus gerai? g.gif vazelino, balzamo reikia..aliejus gi nesudrėkins jums lūpųsmile.gif
Atsakyti
Tęsiu įspūdžius apie Argital našlaičių kremo naudojimą. Galbūt kam nors bus įdomu ir pravers smile.gif Jau tuoj dvi savaitės. Perėjau prie kremo po daugiau nei metų aliejų naudojimo.

Kvapas man patinka, kremas švelnus, greitai susigeria. Iš visų kada nors turėtų kremų turbūt patinka labiausiai. Na bet jei lyginčiau su aliejais... wub.gif Oda ne tokia švelni, atrodo, kad ir poros labiau kemšasi, atsirado keli spuogeliai (tiesa, tikrai negaliu tvirtinti, kad būtent nuo kremo, nors kremas buvo vienintelis dalykas, kurį per šias dienas keičiau - nieko naujo nevalgiau, negėriau, nenaudojau). Nors prieš pradedant kremą jau virš mėnesio džiaugiausi lygia oda be jokių spuogelių. Manau, panaudosiu Argitalį lygiai mėnesį ir jei matysiu, kad mėgstamas aliejų mišinys odai geriau - grįšiu prie jo. Argitalį atiduosiu SB po skutimosi naudoti arba pati sunaudosiu kūnui biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 18 balandžio 2012 - 15:18
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 04 18, 16:13)
Bet tai ar sausėjančiom lūpom vien aliejus gerai?  g.gif  vazelino, balzamo reikia..aliejus gi nesudrėkins jums lūpųsmile.gif

Vazelino (Vaselinum, Paraffinum unguinosum, Petrolatum) tept ant lupu, ypatingai ant issausejusiu, NEGALIMA. Jos tik dar labiau sauses. Siaip reiketu ziuret visos kosmetikos, tepamos ant lupu, sudeti - balzamu, lupdaziu... Vietoj vazelino sudety turetu but biciu vaskas 4u.gif
Atsakyti