Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 04 14, 16:39)
Gal galite bandžiusios palyginti spalvas Moon flower ir Sun flower? Ar nėra mėnuliškas kremas su itin šviesia spalva? Mano oda šviesi, tai manau, kad Sun Flower būtų per tamsus.


As abu bandzius ir nors baltaode esu, bet pasilikau 'sun flower'. 'Moon flower' sviesesnis, bet man jis duoda per daug rausvumo odai, kazkoks raudonas atspalvis ir atrodo nekaip ant veido, lyg susilus buciau. O ir blizguciu daugiau turi, tai bendras vaizdas uztepus per blizgus ir turiu su kita pudra prigesint. 'Sun flower' atrodo tamsus, bet nedaug tepant man kaip tik (na atrodau kaip su lengvu idegiu, vasara manau dar geriau atrodytu). Jis maziau blizgus, nebutina pudra ant virsaus ir atspalvis rusvas.

Siaip siulyciau abu pabandyt, jei yra galimybe - matysi, kuris paciai labiau patinka, nes pagal atsiliepimus, tai irgi apie 'moon flower' galvojau, bet realiai pabandzius nusivyliau. Nors daug sviesiaodziu ji naudoja ir giria bei sako, kad 'sun flower' per tamsus.

Esu Madara temoj ikelus foto - kaireje 'moon flower', desineje 'sun flower' - net nuotraukoje aiskiai matosi, kad MF blizgesnis uz SF, nors ant mano odos labiau spalva prisitaiko MF.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 04 14, 17:46)


Kaip ačiū už išsamią apžvalgą 4u.gif Aš kažkur net esu skaičiusi, kad gražiai šitie kremai žiūrisi sumaišyti, bet nepigus eksperimentas išeitų. Kol kas pagal tai, kas matyti ant rankos, mano odai Sun flower atrodo stipriai per tamsus, na bet gal kur nors mėginuką duos. Labai palengvintų apsisprendimą.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 04 14, 03:39)
Gal galite bandžiusios palyginti spalvas Moon flower ir Sun flower? Ar nėra mėnuliškas kremas su itin šviesia spalva? Mano oda šviesi, tai manau, kad Sun Flower būtų per tamsus.


Mano oda sakyciau tikrai sviesi, Moon flower pasirode idealus. Kiek zinau, Sun flower tamsesnis. Nesu bandziusi.
Papildyta:
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 04 14, 06:24)
Kaip ačiū už išsamią apžvalgą 4u.gif Aš kažkur net esu skaičiusi, kad gražiai šitie kremai žiūrisi sumaišyti, bet nepigus eksperimentas išeitų. Kol kas pagal tai, kas matyti ant rankos, mano odai Sun flower atrodo stipriai per tamsus, na bet gal kur nors mėginuką duos. Labai palengvintų apsisprendimą.

As meginuka nusipirkau is cia - http://www.naturisim...s...p&samples=1 - uzteko "riebiem" trim kartam. ax.gif
(Bet ten tik su meginuku neissisuksit, reikia kanors vistik pirkt.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuzi_šoka: 14 balandžio 2012 - 18:46
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 04 14, 19:24)
Kol kas pagal tai, kas matyti ant rankos, mano odai Sun flower atrodo stipriai per tamsus, na bet gal kur nors mėginuką duos. Labai palengvintų apsisprendimą.


Ant rankos man 'moon flower' labiau tinka, bet ant odos jis iskart raudonuma igauna ir atrodo visai nekaip schmoll.gif O vat 'sun flower' ant veido kitaip ziurisi, truputi patamsina, bet issiklaido ir ok (cia nuotraukoj riebiau dejau, kad blicas nesuvalgytu spalvu).

O berods Sarmoj Madara prekiauja - galima paprasyt megineliu.

Atsakyti
Elegantiškai sninga, iš kur esat? Galėčiau duoti abu pabandymui jei sumokėsit už siuntimą. ax.gif

lovelula.com žaibinė akcija Madaros produktams, daug prekių po 5 svarus, bet daug jau išpirkta: http://www.lovelula....keting software
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 04 14, 21:49)
lovelula.com žaibinė akcija Madaros produktams, daug prekių po 5 svarus, bet daug jau išpirkta: http://www.lovelula....keting software


Gal galiojimo laikas į pabaigą, kad tokios nuolaidos?
Turinčioms riebesnę odą galėčiau parekomenduoti Deep moisture gel'į wub.gif Rašo, kad neišparduotas...
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 04 14, 21:12)
Gal galiojimo laikas į pabaigą, kad tokios nuolaidos?
Turinčioms riebesnę odą galėčiau parekomenduoti Deep moisture gel'į wub.gif Rašo, kad neišparduotas...


Nemanau, rašo, kad pavasarinis išpardavimas, kas jau parduota, nebepapildys. Tai tik tas gelis ir beliko neskaitant lūpų balzamų. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 14 balandžio 2012 - 21:49
QUOTE(micefee @ 2012 04 14, 21:49)


Aš gyvenu Nyderlanduose, bet kas kelis mėnesius periodiškai apsilankau Vilniuje. Bandysiu čia pavaikščioti pažiūrinėti, gal netgi poryt spėsiu užsukti. Jei nieko nepešiu, tada tikrai būčiau dėkinga už mėginukus 4u.gif
Atsakyti
Parašau ir čia savo atsiliepimus apie pirmą bandytą eko dezodorantą 4u.gif
QUOTE(Babi* @ 2012 04 15, 14:18)
Vakar jau spėjau išbandyti Marmozel dezodorantą (o aptarnavimas žaibiškas, likau labai labai maloniai nustebinta thumbup.gif ). Savo funkciją dezodorantas atlieka-panaikina prakaito kvapo, įdomu kaip bus karštesnėmis dienomis (tikiuosi taip pat gerai, kaip ir dabar). Taigi, pirkiniu esu patenkinta, jei taip ir toliau, manau, kad net nebeieškosiu kitų variantų bigsmile.gif


O beautyfly.lt kuo toliau, tuo labiau man ima nepatikti: kai tik pradėjau apsipirkinėti jų parduotuvėje užsakymai ateidavo tikrai greitai. Paskutiniu metu buvo vienas nesusipratimas, kai laukiau prekės, o paaiškėjo, kad jie jos net neišsiuntė (dar žadėjo dėl to dovanų pridėti, bet nepridėjo). Aišku, visko būna, bet tik nereikia žadėt dalykų, kurių nepadarys. Taigi, dabar dariau užsakymą balandžio 11 dieną, vakare, o užsakymą jie išsiųs tik pirmadienį. Tuo tarpu Marmozel dezodorantą gavau, kaip ir rašiau, labai labai greitai (net nesitikėjau, kad taip greit gausiu, nes penktadienį po pietų pervedžiau pinigus, o šeštadienį paštininkė jau atnešė siuntinuką). Kas man patinka beautyfly.lt, tai tas, kad ten didelis prekių pasirinkimas, bet pradedu galvot, kad sekantį kartą apsipirkinėsiu kur nors kitur unsure.gif
Papildyta:
Ir dar prie to paties dar kartą pagirsiu JMO dentangler'į (naudoju jau kažkur nuo rudens): kolkas pati geriausia priemonė plaukams, kokią tik esu bandžiusi thumbup.gif nesuriebina plaukai, jie būna šilkiniai ir dar labai gerai, kad galima jį naudoti ir kaip nenuplaunamą priemonę, nes dažnai skubėti tenka, tai nereikia laukt duše užsidėjus smile.gif
Atsakyti
O kur perkat JMO pigiau nei biotekoj?
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 04 15, 15:51)
O kur perkat  JMO pigiau nei biotekoj?

Biotekoj per nuolaidas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pink Martini @ 2012 04 15, 16:43)
Biotekoj per nuolaidas  biggrin.gif

verysad.gif Ne kažkas verysad.gif Teks laukt Akropolio Jamam, gal bus kokia padoresnė nuolaida g.gif
Atsakyti