Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(shopingas @ 2012 04 13, 02:28)
Merginos, kokia jusu nuomone apie UNE produktus? Ka naudojot, kaip patiko?  4u.gif Nes man dabar taip prisireike isbandyt ir galvoju atsisiust, tik nezinau ar verta. Maciau 'bb cream foundation' kaip naujiena turi si firma, o naturaliu bb kremu kazkaip ir neuztikus daugiau....
Maciau ir bloge esi idejus sito valiklio recepta, tai tik norejau patikslint (nes ir cia matau ta pacia klaida) - bloge rasai 'kokio nors eterinio aliejaus (pvz. jojobos, kokosu, migdolu)', tai visi sitie isvardinti aliejai yra baziniai (taip pat kaip ir ryziu aliejus), ne eteriniai. Taip, kad tie 2 jojobos lasai nieko ypatingesnio nepriduoda valikliui.  ax.gif


na siaip kai kurios valosi ir jojobos aliejum ir vandeniu sudrekintu padeliu. manau, sio recepto autore norejo praturtinti sudeti tiesiog del to, kad jojobos aliejus gerai paakiu. konturui.
aciu, beja, uz pastaba. mirksiukas.gif pataisysiu klaida 4u.gif dar pasakysiu, kad receptas ne mano, o vienos itales. siaip as ilasinau 2 lasus jojobos aliejaus ir man gavosi geras valiklis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2012 04 13, 08:16)
Merginos, micelinį vandenuką taip pat galima pačioms pasidaryti. Nusikopijavau vienos forumietės receptą, dariau ir sau, ir draugėm - visai nieko ir nebrangiai gaunasi smile.gif
    levandų hidrolatas per pusę su vandeniu 48ml
    sulfatinis ricinos aliejus 1,5ml
    bakti-pur 5lašų
    d-pantenolis 2lašai
    sausas agurko ekstraktas 1ml
    ekokonservantas 8lašai


O kuo sulfatinis ricinos aliejus skiriasi nuo paprasto? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2012 04 13, 08:16)
Merginos, micelinį vandenuką taip pat galima pačioms pasidaryti. Nusikopijavau vienos forumietės receptą, dariau ir sau, ir draugėm - visai nieko ir nebrangiai gaunasi smile.gif
    levandų hidrolatas per pusę su vandeniu 48ml
    sulfatinis ricinos aliejus 1,5ml
    bakti-pur 5lašų
    d-pantenolis 2lašai
    sausas agurko ekstraktas 1ml
    ekokonservantas 8lašai

    Nedideliame kiekyje hidrolato ištirpinti sulfatinį ricinos aliejų ir agurko ekstraktą. Sudėti likusius komponentus.
    Sudrėkintu vatos diskeliu labai greitai ir gerai nuvalo visą makiažą, negraužia akių, išlygina veido odą, pašalina nešvarumus.

Tik aš to bakt-pur nedėjau, neturiu, ir agurkų ekstraktą dėjau skystą.



aš tai dedu daugiau aliejaus, nes man su 1,5ml per skystas gaunasi..paskutinį kartą dėjau 8ml, tai labai tiko makiažui valyti..o su 4ml aliejaus - jau tinka ir šiaip pavalymui:)
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 13, 15:49)
O kuo sulfatinis ricinos aliejus skiriasi nuo paprasto? blush2.gif

bent tuo, kad sulfatinis tirpsta vandenyje, o paprastas ne smile.gif.

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 04 13, 15:54)
aš tai dedu daugiau aliejaus, nes man su 1,5ml per skystas gaunasi..paskutinį kartą dėjau 8ml, tai labai tiko makiažui valyti..o su 4ml aliejaus - jau tinka ir šiaip pavalymui:)

tikrai reikėtų daugiau, ne per riebu bus? Na, man irgi noras buvo įpilt daugiau, nes lyg skystoka, bet ir nesinorėjo sugadint visko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2012 04 13, 15:13)
bent tuo, kad sulfatinis tirpsta vandenyje, o paprastas ne smile.gif.
tikrai reikėtų daugiau, ne per riebu bus? Na, man irgi noras buvo įpilt daugiau, nes lyg skystoka, bet ir nesinorėjo sugadint visko smile.gif



as dabar valau kokosu aliejum nes paciai gamintis kosmetika irnesakyk.gif irnesakyk.gif kainuoja susipirkt produktus, indelius, o be to ir dezinfekuot viska reikia. kaip sako vyras geriau pirktas vistiek zinai, kad jie i svarius indelius supila, viska dezinfekuoja, o namu salygom g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 13, 17:20)
as dabar valau kokosu aliejum nes paciai gamintis kosmetika irnesakyk.gif  irnesakyk.gif kainuoja susipirkt produktus, indelius, o be to ir dezinfekuot viska reikia. kaip sako vyras geriau pirktas vistiek zinai, kad jie i svarius indelius supila, viska dezinfekuoja, o namu salygom g.gif  g.gif

man asmeniškai aliejai valyti makiažui nepatinka
Ir man geriau prasčiau dezinfekuotas (nors visada verdančiu vandeniu perlieju ir indus, ir įrankius), bet su žinoma ir pageidaujama sudėtimi smile.gif. O tos sterilios aplinkos gi niekur nėra...
Bet kiekvienam savo smile.gif. Ir jei visos čia staiga gamintis pradėtume, tai kosmetikos gamintojams krachas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kavasucitrina: 13 balandžio 2012 - 16:49
QUOTE(shemsa @ 2012 04 13, 12:33)
turiu dar blizgi tai sis net nzn, be nuomnones esu, kazkoks per daug riebalas jaucias ant lupu, bet spalva tai patinka  4u.gif


Tai bent cia parasei wink.gif Aciu 4u.gif

O is kuriu blizgi turi, nes ten 'glimmer' ir 'sheer' berods linijos yra...
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 04 13, 20:01)
Tai bent cia parasei wink.gif Aciu  4u.gif

O is kuriu blizgi turi, nes ten 'glimmer' ir 'sheer' berods linijos yra...


shopingas pakeite ivaizdi i anne nicole smith biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
user posted image
siandien isbandziau si serumuka. labai patiko, komentarai laveros temoje
dar isbanziau benecos dvispalvius seselius
user posted image
spalva grazi, tik siek tiek kitokia, negu foto
bei lavera amber peach lupdaziukus
user posted image
spalvyte kitokia negu foto, bet grazi, lupdazis gana ilgokai islieka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 13 balandžio 2012 - 20:28
Merginos, o www.natractiv.de parduotuve nemokamai siuncia i LT? g.gif Nes noriu pora losjonu nusiust i LT, tai sudejau krepseli, ivedziau LT adresa ir rodo siuntima 0.00 ax.gif O paypal'o nepriima, nes mano registruotas JAV ir nesutampa su siuntimo adresu, tai pats paypal neleidzia atsiskaityt... Su kreditine bijau kolkas, nes nezinau to puslapio... Jei patikimas, tai turbut rizikuosiu.
Papildyta:
QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 13, 21:14)
shopingas pakeite ivaizdi i anne nicole smith biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  thumbup.gif  mirksiukas.gif


Tai ir pirmai ta pati mano avatare buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2012 04 13, 21:21)
Merginos, o www.natractiv.de parduotuve nemokamai siuncia i LT?  g.gif Nes noriu pora losjonu nusiust i LT, tai sudejau krepseli, ivedziau LT adresa ir rodo siuntima 0.00  ax.gif O paypal'o nepriima, nes mano registruotas JAV ir nesutampa su siuntimo adresu, tai pats paypal neleidzia atsiskaityt... Su kreditine bijau kolkas, nes nezinau to puslapio... Jei patikimas, tai turbut rizikuosiu.
Papildyta:
Tai ir pirmai ta pati mano avatare buvo smile.gif


vokiskai bent raso kad tik vokietijoje perkant virs 50€ nemokamai. g.gif g.gif gal cia kam man buvo su naturpflege prisidejau i krepseli, nemokamai atseit i italija, kita diena raso email kad 10€ uz siuntima, tai atsaukiau uzsakyma schmoll.gif
nu parasyk veliau, kaip ten, ar tikrai nemokamai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 14, 00:42)
nu parasyk veliau, kaip ten, ar tikrai nemokamai? mirksiukas.gif


Nezinau dar ar uzsakinesiu - prekiu pas mane uz nepilnus 10 euru ir rodo ta nulini siuntima. Bet kad tik kreditine eina atsiskaityt, tai bijau, kad nenuskaiciuotu daugiau ar nepranestu apie siuntimo moeksti veliau, kai jau pinigus nuskaicaive bus - nu zodziu, bijau, kad nebus kaip atgal ussigrazint, jeigu ka....

Jauciu reikes gaudyt kada is violey kas uzsakines ir prisijungt.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2012 04 13, 11:27)
Is naturaliu - vienas tobuliausiu bandytu (turejau tik meginuku, bet manau tai bus artimiausias pirkinys) - http://www.madaracos...fluid-50ml.html
Taciau sis kremas yra su spalva. Vasara su situo jau vargu ar pudros reiketu. Oda atrodo labai labai grazi, lengvai svytinti, lygios spalvos, neriebi.


Gal galite bandžiusios palyginti spalvas Moon flower ir Sun flower? Ar nėra mėnuliškas kremas su itin šviesia spalva? Mano oda šviesi, tai manau, kad Sun Flower būtų per tamsus.
Atsakyti