Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(Amarcord @ 2012 04 12, 12:01)
Nežinau dėl mėginėlių, bet yra dar cattier micelinis vanduo kūdikiams. INCI sudėtis viens prie vieno su tuo ne kūdikiams, o didesnis kiekis kainuoja pigiau smile.gif

user posted image
http://www.ekopievos...-kudikiams.html

Aprašyme rašo, kad nėra alkoholio, o tai kas tada yra Benzyl Alcohol?
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 11, 20:52)
Noriu pagirti sia kremine pudra (certifikuota ecocert).


Šita ir man labai patiko, kai gavau mėginėlį. Bet po to paskubom nuėjau nusipirkti ir numerį per didelį išsirinkau sad.gif Tai man ji labai per tamsi. Dar nuėjau į tą pačią parduotuvę pasikeisti, bet labai keista - tada žemesnio numerio nei 55 neturėjo. Aš jau ne vieną kartą pastebėjau, kad parduotuvėse sunku rasti šviesiausius numerius, nes jų tiesiog nebūna. Reikės pabaigus mineralinę gal šitą nusipirkti drinks_cheers.gif

Beje, pradėjau naudoti Argital našlaičių kremą. Patinka labai kol kas, o kvapas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 04 10, 22:50)
O kaip ta alergija pasireikšdavo?


Niežtėjo vokus, tarp blakstienų, sutino vokai, raudoni buvo.
Atsakyti
Merginos, kokia jusu nuomone apie UNE produktus? Ka naudojot, kaip patiko? 4u.gif Nes man dabar taip prisireike isbandyt ir galvoju atsisiust, tik nezinau ar verta. Maciau 'bb cream foundation' kaip naujiena turi si firma, o naturaliu bb kremu kazkaip ir neuztikus daugiau....

QUOTE(ZBITKA @ 2012 03 31, 18:13)
Nusiziurejau is vienos itales kuri daug video you tube idejus. Dariau toki

Ramuneliu nuoviro 65g,

Glicerino 5g,

Ryziu aliejaus 25g,

Ekologisko skysto muilo 0.5g

Jojobos aliejaus 2 lasus.

Viska suplakiau is gavosi geras akiu makiazo nuemejas negrauziantis akiu.  thumbup.gif  thumbup.gif


Maciau ir bloge esi idejus sito valiklio recepta, tai tik norejau patikslint (nes ir cia matau ta pacia klaida) - bloge rasai 'kokio nors eterinio aliejaus (pvz. jojobos, kokosu, migdolu)', tai visi sitie isvardinti aliejai yra baziniai (taip pat kaip ir ryziu aliejus), ne eteriniai. Taip, kad tie 2 jojobos lasai nieko ypatingesnio nepriduoda valikliui. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 13 balandžio 2012 - 02:31
QUOTE(shopingas @ 2012 04 13, 03:28)
Merginos, kokia jusu nuomone apie UNE produktus? Ka naudojot, kaip patiko?  4u.gif Nes man dabar taip prisireike isbandyt ir galvoju atsisiust, tik nezinau ar verta. Maciau 'bb cream foundation' kaip naujiena turi si firma, o naturaliu bb kremu kazkaip ir neuztikus daugiau....


Aš tai mineralinę norėčiau išbandyti. O apie tą BB pudrą yra internete atsiliepimų. Nei giria, nei peikia kiek pamenu ir berods skaičiau, kad ji sausai odai nelabai tinka.
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 04 13, 04:36)
Aš tai mineralinę norėčiau išbandyti.


Kazkaip isimine man, kad biria mineraline gana giria.

Jauciu reikes pasiprasyt drauges, kad atsiustu visko pabandymui, nes kol neisbandysiu pati, nebus ramybes. ax.gif
Atsakyti
Merginos, micelinį vandenuką taip pat galima pačioms pasidaryti. Nusikopijavau vienos forumietės receptą, dariau ir sau, ir draugėm - visai nieko ir nebrangiai gaunasi smile.gif
levandų hidrolatas per pusę su vandeniu 48ml
sulfatinis ricinos aliejus 1,5ml
bakti-pur 5lašų
d-pantenolis 2lašai
sausas agurko ekstraktas 1ml
ekokonservantas 8lašai

Nedideliame kiekyje hidrolato ištirpinti sulfatinį ricinos aliejų ir agurko ekstraktą. Sudėti likusius komponentus.
Sudrėkintu vatos diskeliu labai greitai ir gerai nuvalo visą makiažą, negraužia akių, išlygina veido odą, pašalina nešvarumus.

Tik aš to bakt-pur nedėjau, neturiu, ir agurkų ekstraktą dėjau skystą.
Atsakyti
Sveiki, gal galetumete parekomenduoti ekologiska veido tonika misriai odai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina89 @ 2012 04 12, 20:41)
Sveiki, gal galetumete parekomenduoti ekologiska veido tonika misriai odai?  smile.gif


Sveika, mano oda yra misri, vasara - riebi labiau, siuo metu naudoju Laveros zalia -na jis skirtas jautriai odai, yra labai svelnus, kvapas isvis nuostabus.. Tai pirmas mano bandytas Laveros tonikas ir tikrai zinau, kad sekantis taip pat bus is Laveros, nes tikrai labai patinka, labai svelniai nuvalo oda, jokio lipnumo nelieka, oda atsigauna. thumbup.gif
http://www.google.co...vMofB0QXHu63aCQ
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2012 04 13, 09:48)
Sveika, mano oda yra misri, vasara - riebi labiau, siuo metu naudoju Laveros zalia -na jis skirtas jautriai odai, yra labai svelnus, kvapas isvis nuostabus.. Tai pirmas mano bandytas Laveros tonikas ir tikrai zinau, kad sekantis taip pat bus is Laveros, nes tikrai labai patinka, labai svelniai nuvalo oda, jokio lipnumo nelieka, oda atsigauna. thumbup.gif
http://www.google.co...vMofB0QXHu63aCQ



Gal dar galite parekomenduoti koki drekinamaji krema veidui? smile.gif Norisi kazko lengvo, neriebaus, kazkaip vis neatrandu to savojo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina89 @ 2012 04 12, 22:06)
Gal dar galite parekomenduoti koki drekinamaji krema veidui?  smile.gif  Norisi kazko lengvo, neriebaus, kazkaip vis neatrandu to savojo smile.gif

Velgi, cia is tik is mano patirties - pirmiausiai i galva saunu du favoritai, prie kuriu vis griztu - tai: http://www.feeluniqu...oisturiser-75ml arba sis - http://www.biok.lt/l...ipu-oda?pid=421

Bet jie nera naturalus... Oda mano, kaip minejau riebi, anksciau buvo labai problemine, po kurio laiko pakeitus jos prieziura ir atsirinkus sau tinkamas priemones oda simta kartu pagrazejo, na o sitie kremai - mano neinoringiems poreikiams - idealus.

Is naturaliu - vienas tobuliausiu bandytu (turejau tik meginuku, bet manau tai bus artimiausias pirkinys) - http://www.madaracos...fluid-50ml.html
Taciau sis kremas yra su spalva. Vasara su situo jau vargu ar pudros reiketu. Oda atrodo labai labai grazi, lengvai svytinti, lygios spalvos, neriebi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuzi_šoka: 13 balandžio 2012 - 10:30
QUOTE(shopingas @ 2012 04 13, 04:50)
Kazkaip isimine man, kad biria mineraline gana giria.

Jauciu reikes pasiprasyt drauges, kad atsiustu visko pabandymui, nes kol neisbandysiu pati, nebus ramybes.  ax.gif

iskart atsiprasau, kad taui iskart neatrasiau i AZ blush2.gif
turiu mineraline biria, tai ji man panasu efekta duoda kaip BE original, tik ji man nekemsa poru ir issilaiko geriau, zodziu kartociau jai nenoreciau kitu isbandyt .
turiu dar blizgi tai sis net nzn, be nuomnones esu, kazkoks per daug riebalas jaucias ant lupu, bet spalva tai patinka 4u.gif
Atsakyti