Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

Aš dabar naudoju Annemarie. Iš pradžių nepatiko, bet dabar visai įpratau. Nors man Hauschka jaučiu vis tiek geresnis. Padažo labai natūraliai, vos vos paryškina. Netrupa.
Atsakyti
O taip, Annemarie Borlind tuso sepetelis labai idomus, tai as prie jo irgi kuri laika pratinausi biggrin.gif pirma kart vos akies neissiduriau doh.gif O tusas kaip dazo tai man patiko kai naudojau..

Dar kalbant apie tusus, pats prasciausias is visu kada naudotu tusu yra Essential Care.. Nei dazo, nei laikosi biggrin.gif

O dabar dr.H Volume juoda naudoju, tai patenkinta esu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 11 balandžio 2012 - 19:29
QUOTE(Palomina @ 2012 04 11, 19:27)
O taip, Annemarie Borlind tuso sepetelis labai idomus, tai as prie jo irgi kuri laika pratinausi  biggrin.gif  pirma kart vos akies neissiduriau  doh.gif O tusas kaip dazo tai man patiko kai naudojau..


Jo, tas šepetėlis man irgi iš pradžių kažkoks keistas pasirodė. Toks suplotas iš šonų. doh.gif Bet dabar tai super, nes su juo labai lengva visur prieiti. thumbup.gif
Atsakyti
Noriu pagirti sia kremine pudra (certifikuota ecocert). Lavera man netiko, nes riebino oda, o si graziai ir pakankamai lengvai pasidenge su rankom, neriebino odos, padare ja matine. Po 4h neblizga net nosis (kas retai buna) thumbup.gif thumbup.gif Puikiai tiko nr 52 thumbup.gif thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Merginos, pasisakykite, ar tepatės nakčiai kremus? Buvau pas Elytę, patarė nakčiai nusiprausti švelniai pieneliu, pasipurkšti toniku ir nenaudoti jokio kremo (kaip pagal Dr.H). Jau du vakarus taip ir darau, bet jaučiu kad truputi traukia. Gal kažką naudojote (gal kokį serumą) pereinamąjame periode, kad odai nebūtų tokio didelio šoko.
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 11, 20:52)
Noriu pagirti sia kremine pudra (certifikuota ecocert). Lavera man netiko, nes riebino oda, o si graziai ir pakankamai lengvai pasidenge su rankom, neriebino odos, padare ja matine. Po 4h neblizga net nosis (kas retai buna) thumbup.gif  thumbup.gif Puikiai tiko nr 52 thumbup.gif  thumbup.gif


Ar maskuoja bent kiek? Ar neparyškina ir nekemša porų (apie kimšimą gal ant pakuotės ką nors rašo)?

QUOTE(Adera777 @ 2012 04 12, 09:24)
Merginos, pasisakykite, ar tepatės nakčiai kremus? Buvau pas Elytę, patarė nakčiai nusiprausti švelniai pieneliu, pasipurkšti toniku ir nenaudoti jokio kremo (kaip pagal Dr.H). Jau du vakarus taip ir darau, bet jaučiu kad truputi traukia. Gal kažką naudojote (gal kokį serumą) pereinamąjame periode, kad odai nebūtų tokio didelio šoko.


O nenorit tiesiog to paties savo naudojamo kremo mažinti, na vis mažiau ir mažiau tepti vakare, kad palaipsniui atprastų oda? Dar būna toks dalykas - micelinis vanduo, jis kaip ir tonikas nuvalo odą, atgaivina, bet kartu ir drėkina. Nebandžiau konkrečiai šito, bet man po maniškio (ne eko) labai komfortiškas jausmas ir kremo nereikia.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2012 04 12, 08:24)
Merginos, pasisakykite, ar tepatės nakčiai kremus? Buvau pas Elytę, patarė nakčiai nusiprausti švelniai pieneliu, pasipurkšti toniku ir nenaudoti jokio kremo (kaip pagal Dr.H). Jau du vakarus taip ir darau, bet jaučiu kad truputi traukia. Gal kažką naudojote (gal kokį serumą) pereinamąjame periode, kad odai nebūtų tokio didelio šoko.



As tepu krema oil free arba seruma. Be kremo man traukia oda schmoll.gif schmoll.gif
Del kremines pudros tai poru neisryskino, vat mano turima Avene kompaktine labai isryskina poras (gerai, kad jau baigiu). Poru tai man nei viena nekemsa.
Borjois puslapyje raso taip:
This foundation perfectly evens out the complexion, minimizing pores' appearance and concealing imperfections.


· Non-pore blocking, oil-free formula

· Anti-shine, natural rice powder
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 12 balandžio 2012 - 09:35
Ačiū, merginos. Apie serumą ir aš galvoju. O manau, kad dar galima hidrolatą kažkuo pagerinti, kad drėkintų, kaip jūs manote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 12 balandžio 2012 - 10:06
QUOTE(Adera777 @ 2012 04 12, 11:05)
Ačiū, merginos. Apie serumą ir aš galvoju. O manau, kad dar galima hidrolatą kažkuo pagerinti, kad drėkintų, kaip jūs manote?


Glicerinu?
Atsakyti
o kaznia megineliu gal;ima kur isigyti sio micelinio vandenio, nes seip rozes man netinka:) o raso kad jis rozem praturtintas
Atsakyti
o gal kuri galit palyginti Hauschkos Volume ir Elysambre tušus? smile.gif norėčiau išbandyt elysambre, bet net nežinau ko tikėtis iš jo - ilgina, storina ar ką daro apskritai? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 12 balandžio 2012 - 10:56
QUOTE(pilveliukas @ 2012 04 12, 11:55)
o kaznia megineliu gal;ima kur isigyti sio micelinio vandenio, nes seip rozes man netinka:) o raso kad jis rozem praturtintas


Nežinau dėl mėginėlių, bet yra dar cattier micelinis vanduo kūdikiams. INCI sudėtis viens prie vieno su tuo ne kūdikiams, o didesnis kiekis kainuoja pigiau smile.gif

user posted image
http://www.ekopievos...-kudikiams.html
Atsakyti