Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(ernesin @ 2012 04 10, 20:56)
Tai va matai ir sakau kad kiekvienai skirtingai, aš nuo Elysambre ir be drėgno oro kaip panda antroje dienos pusėje būdavau, o su Phyt's nieko panašaus smile.gif

Na taip.... teks dar kokio varianto ieskoti ax.gif
Atsakyti
Man nuo Phyt's išvis alergija aplink akis prasidėjo - pirmą kartą gyvenime nuo tušo. Kelis kartus nutraukiau naudojimą, praeidavo, pabandydavau vėl - ir tas pats. Įsitikinau, kad nuo Phyt's. Tai teko Hauschkos atsiprašyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gerapanycka @ 2012 04 10, 16:04)
Man irgi kazkas panasaus  doh.gif  veidas kaip tarka, baisiai nelygi oda, man tarsi berimas smulkiais spuogiukais atrodo tik tu spuogeliu neina isspausti, nes jie nenoksta o ir gyvena and veido nekisdami doh.gif 


Lygiai tas pats ir pas mane, oda mišri linkusi sausėti.

QUOTE(mamulioka @ 2012 04 10, 16:12)
Mergaites, atsiprasau uz off topic`a, bet ar nebandet odos valyma darytis? Tie pvz. smulkus spuogeliai gali but ne siaip berimai, o kokia erkute pvz., rugstiniai pilingai turetu padet


Dariausi veido valymą, tačiau kolkas jokio poveikio. Kosmetologė sakė, kad jie atsirado dėl odos išsausėjimo, drėkinu visaip, bet.... Net eco kremą pakeičiau ne eco, vistiek jokio poveikio. Nevilty jau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2012 04 10, 21:27)
Man nuo Phyt's išvis alergija aplink akis prasidėjo - pirmą kartą gyvenime nuo tušo. Kelis kartus nutraukiau naudojimą, praeidavo, pabandydavau vėl - ir tas pats. Įsitikinau, kad nuo Phyt's. Tai teko Hauschkos atsiprašyti smile.gif


O kaip ta alergija pasireikšdavo?
Atsakyti
O kokį valiklį naudojate akių tušui nuvalyti?
Ar Elysambre tušo yra pirkti Lietuvos internetineje kokioj parduotuveje?
Atsakyti
QUOTE(sonyia @ 2012 04 11, 07:51)
O kokį valiklį naudojate akių tušui nuvalyti?
Ar Elysambre tušo yra pirkti Lietuvos internetineje kokioj parduotuveje?


naudoju kokosu alieju, nuvalo labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 11, 10:01)
naudoju kokosu alieju, nuvalo labai gerai thumbup.gif


oo pirma kartą girdžiu, ir nedirgina akiu, neužsideda tokia kaip plėvelė? Nes su kitais aliejais jei nusivalau, tai nieko nebematau, akys kaip su kokia plevele kad butu uzsidengusios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sonyia @ 2012 04 11, 10:30)
oo pirma kartą girdžiu, ir nedirgina akiu, neužsideda tokia kaip plėvelė? Nes su kitais aliejais jei nusivalau, tai nieko nebematau, akys kaip su kokia plevele kad butu uzsidengusios  smile.gif



nors nesuprasi ka kalba italiskai, bet siulau paziureti kaip nusivalo akiu makiaza su kokoso aliejum mirksiukas.gif tik vatos rutuliuka pries tai reikia sudrekinti mirksiukas.gif
My Webpage
noriu paklaust apie saltalankiu alieju raso, kad gerai spuoguotai odai. gal kuri naudojat? g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 11 balandžio 2012 - 10:39
QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 11, 11:37)
noriu paklaust apie saltalankiu alieju raso, kad gerai spuoguotai odai. gal kuri naudojat? g.gif  g.gif

spuoguotai odai gerai lazdynų riešutų aliejus. Va jį tai naudojau kremui gaminti, kartu su arbatmedžių hidrolatu ir kitais gerais dalykais smile.gif. Manau, kad tikrai poveikis yra.
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 11, 10:37)
nors nesuprasi ka kalba italiskai, bet siulau paziureti kaip nusivalo akiu makiaza su kokoso aliejum mirksiukas.gif tik vatos rutuliuka pries tai reikia sudrekinti mirksiukas.gif
My Webpage
noriu paklaust apie saltalankiu alieju raso, kad gerai spuoguotai odai. gal kuri naudojat? g.gif  g.gif


aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2012 04 11, 10:49)
spuoguotai odai gerai lazdynų riešutų aliejus. Va jį tai naudojau kremui gaminti, kartu su arbatmedžių hidrolatu ir kitais gerais dalykais smile.gif. Manau, kad tikrai poveikis yra.


ziuriu iherbe nera, reikes lietuvoje nusipirkti smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms, patarusioms dėl kūno kremo, reikės bandytis pačiai 4u.gif

O dėl tušo nusprendžiau pirma išbandyti Annemarie Borlind, nes Palominos atsiliepimai geri, o ir internetinėje parduotuvėje buvo pagyrų. Ir aišku jis pigesnis, nei Phyt's blush2.gif
Atsakyti