Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(Babi* @ 2012 04 06, 16:59)
Phyt's (kur jį perkate?);

Jau antrą kartą bandau Argital žalio molio kaukę, bet nelabai ji man unsure.gif Labiau patinka mano pačios pagaminta su rasulu ir aliejumi, nes nereikia kas kelias minutes purkšti blush2.gif


mano nr. 1 thumbup.gif gan brangokas, bet manau, kad tikrai vertas savo kainos. perku mondebio.

kaip ir Palomina, sakyčiau, kad tepk storiau, tada nedžius taip greit ir galėsi ilgiau ant veido išlaikyt nepurškinėjusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 08, 23:46)
Visas su Šv. Velykom 4u.gif

Norėjau paprašyti, kad parekomenduotumėt kokį nors gerai drėkinantį kremą, nes alkūnių ir pėdų oda labai sausėja smile.gif

sviestas Ghi tam reikalui labai liuks cool.gif
Atsakyti
Sveikos... o as labai nusivylus Phyts tusu,labai byra, pasidazau ryte jau po pietu apibyrejes.
Taip pat visgi supratau kad Argital prausiklis man per stiprus ir rekomenduociau ji tikrai tik riebesnes odeles savininkems ir praustis laikant 5min kaip rasoma nes tik tada tikrai matosi jo poveikis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 08, 23:46)
Visas su Šv. Velykom 4u.gif

Norėjau paprašyti, kad parekomenduotumėt kokį nors gerai drėkinantį kremą, nes alkūnių ir pėdų oda labai sausėja smile.gif


Man tai super veiksmingas šitoms vietoms yra sviestmedžio aliejus. Nežinau, ar visur jis vienodas, bet aš naudoju neišsuktą iš Bio-kosmetikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 08, 23:46)
Visas su Šv. Velykom 4u.gif

Norėjau paprašyti, kad parekomenduotumėt kokį nors gerai drėkinantį kremą, nes alkūnių ir pėdų oda labai sausėja smile.gif

o man kolkas veiksmingiausias, užtenka per savaite naudoti 1-2 kartus Logonos kūno sviestas Tropic.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 07, 10:24)
4u.gif Kiek pamenu jis tau kolkas geriausias? blush2.gif

Taip smile.gif

QUOTE(Babi* @ 2012 04 08, 22:46)
Norėjau paprašyti, kad parekomenduotumėt kokį nors gerai drėkinantį kremą, nes alkūnių ir pėdų oda labai sausėja smile.gif
Man Alverde vitamininis losjonas Mango-aliejinė kopūstpalmė drėkinimui pats pačiausias smile.gif
QUOTE(Ramint@ @ 2012 04 09, 10:01)
Sveikos... o as labai nusivylus Phyts tusu,labai byra, pasidazau ryte jau po pietu apibyrejes.

Bet kas čia darosi su tuo Phyts, ar tik nebus kokia brokuota partija vienu metu pakliuvusi, su merginomis drauge užsisakinėjome ir iš jų viena taip pat skundėsi tuo byrėjimu unsure.gif Aš pati antrą naudoju, viena mergina jau ketvirtą ir iš kitų užsisakinėjusių jokių nusiskundimų išskyrus tą vienintelį atvejį unsure.gif
Bet gali dar ir nuo akių priklausyti, nes kiek pamenu Ramintėle tau Elysambre tiko, o man jis buvo teplionių teplionė, kuri dar ir labai sunkiai nusivalydavo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 10 balandžio 2012 - 10:17
QUOTE(ernesin @ 2012 04 10, 11:17)
Taip smile.gif

Man  Alverde vitamininis losjonas Mango-aliejinė kopūstpalmė drėkinimui pats pačiausias smile.gif

Bet kas čia darosi su tuo Phyts, ar tik nebus kokia brokuota partija vienu metu pakliuvusi, su  merginomis drauge užsisakinėjome ir iš jų viena taip pat skundėsi tuo byrėjimu unsure.gif Aš pati antrą naudoju, viena mergina jau ketvirtą ir iš kitų užsisakinėjusių jokių nusiskundimų išskyrus tą vienintelį atvejį unsure.gif
Bet gali dar ir nuo akių priklausyti, nes kiek pamenu Ramintėle tau Elysambre tiko, o man jis buvo teplionių teplionė, kuri dar ir labai sunkiai nusivalydavo rolleyes.gif


Gali būti, kad brokuotas Pyts tušas pakliuvo. Aš saviški nuo gruodžio pabaigos kiekvieną darbo dieną naudoju, tai labai patenkinta esu. Taip, šiek tiek patrupa, bet tikrai nebaisiai. Man jis dažymo kokybe ir laikymu faktiškai nesiskiria nuo turėtų YSL, Dior. Vandens aišku nemėgsta, bet aš nešioju akinius, tai mažai lietaus ant blakstienų patenka.
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2012 04 06, 20:09)
As turejau meginuka,tai ilgokai man tu 2ml uzteko,nes labai skalsus.Siap patiko,labai skaniai kvepia  bigsmile.gif O kodel jums taip rekomendavo vit C ?


Labai išsausėjus oda, sakė geriausia būtų serumas, o ypač su vitaminu C.
Nežinau ką naudoti, nes visas veidas lyg išbertas būtų, bet ne bėrimas tai, lyg spuogai po oda. Naudojamas kremas kemša poras, pakeičiau kitų, bet vėl tas pats. Nebežinau ko griebtis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Candyfloss @ 2012 04 10, 16:37)

Nežinau ką naudoti, nes visas veidas lyg išbertas būtų, bet ne bėrimas tai, lyg spuogai po oda. Naudojamas kremas kemša poras, pakeičiau kitų, bet vėl tas pats. Nebežinau ko griebtis  doh.gif


Man irgi kazkas panasaus doh.gif veidas kaip tarka, baisiai nelygi oda, man tarsi berimas smulkiais spuogiukais atrodo tik tu spuogeliu neina isspausti, nes jie nenoksta o ir gyvena and veido nekisdami doh.gif
Gal zinot kokia priemone? ka daryti? mano veidas labai riebus, o po sveitiklio ir kaukes tie spuogeliai dar labiau ant odos matosi, nes riebalu sluoksnis nusiplauna doh.gif
Atsakyti
Mergaites, atsiprasau uz off topic`a, bet ar nebandet odos valyma darytis? Tie pvz. smulkus spuogeliai gali but ne siaip berimai, o kokia erkute pvz., rugstiniai pilingai turetu padet
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 04 10, 11:17)

Bet kas čia darosi su tuo Phyts, ar tik nebus kokia brokuota partija vienu metu pakliuvusi, su  merginomis drauge užsisakinėjome ir iš jų viena taip pat skundėsi tuo byrėjimu unsure.gif Aš pati antrą naudoju, viena mergina jau ketvirtą ir iš kitų užsisakinėjusių jokių nusiskundimų išskyrus tą vienintelį atvejį unsure.gif
Bet gali dar ir nuo akių priklausyti, nes kiek pamenu Ramintėle tau Elysambre tiko, o man jis buvo teplionių teplionė, kuri dar ir labai sunkiai nusivalydavo rolleyes.gif

net nzn, nes ir mamai uzsakiau prisiskaiciau geru atsiliepimu, prigyriau tai ji taip jau mandagiai sake daugiau jai neuzsakineti doh.gif
Elysambre labai man patiko, istiesu db manau geriausias is naturaliu, nes netepe, netrupejo, nuo dregmes panda nepaversdavo, o ir nedziuvo amzinybe jau pamenu pabodo man jis laukiau kadagi uzdzius bus proga nauja koki isgyti bet uzsilaukiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 04 10, 19:30)
net nzn, nes ir mamai uzsakiau prisiskaiciau geru atsiliepimu, prigyriau tai ji taip jau mandagiai sake daugiau jai neuzsakineti doh.gif
Elysambre labai man patiko, istiesu db manau geriausias is naturaliu, nes netepe, netrupejo, nuo dregmes panda nepaversdavo, o ir nedziuvo amzinybe jau pamenu pabodo man jis laukiau kadagi uzdzius bus proga nauja koki isgyti bet uzsilaukiau biggrin.gif

Tai va matai ir sakau kad kiekvienai skirtingai, aš nuo Elysambre ir be drėgno oro kaip panda antroje dienos pusėje būdavau, o su Phyt's nieko panašaus smile.gif
Atsakyti