Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

del citrosept, internte nerandu aprasymo kad naudojamas nuo nagu grybelio:(jus gal ka sumaiset
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2012 04 06, 14:14)
del citrosept, internte nerandu aprasymo kad naudojamas nuo nagu grybelio:(jus gal ka sumaiset

issiunciau info i az smile.gif
Atsakyti
Koks bandytas akių tušas jums labiausiai patiko? Renkuosi tarp šių:
Lakshmi;
Phyt's (kur jį perkate?);
annemarie börlind ax.gif

Jau antrą kartą bandau Argital žalio molio kaukę, bet nelabai ji man unsure.gif Labiau patinka mano pačios pagaminta su rasulu ir aliejumi, nes nereikia kas kelias minutes purkšti blush2.gif Dar žiūrėsiu koks efektas nuo Argital bus reguliariai naudojant ir reikės pabandyt į ją aliejaus įpilti, gal padės smile.gif
Papildyta:
Ir dar pamiršau paklausti, kur perkat hidrolatus? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 06 balandžio 2012 - 16:05
QUOTE(Candyfloss @ 2012 04 02, 15:14)
Kosmetologė primygtinai rekomendavo naudoti serumą su vitaminu C, nusižiūrėjau JMO regeneruojanti serumą:
user posted image
Kas naudojate gal žinote ar galėsiu jį vasarą naudoti? Neatsiras pigmentinių dėmių? Norėčiau ir šiaip atsiliepimų, jeigu kas išbandėte  rolleyes.gif


As turejau meginuka,tai ilgokai man tu 2ml uzteko,nes labai skalsus.Siap patiko,labai skaniai kvepia bigsmile.gif O kodel jums taip rekomendavo vit C ?
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 06, 15:59)
Phyt's (kur jį perkate?);

Jau antrą kartą bandau Argital žalio molio kaukę, bet nelabai ji man unsure.gif Labiau patinka mano pačios pagaminta su rasulu ir aliejumi, nes nereikia kas kelias minutes purkšti blush2.gif Dar žiūrėsiu koks efektas nuo Argital bus reguliariai naudojant ir reikės pabandyt į ją aliejaus įpilti, gal padės smile.gif
Papildyta:
Ir dar pamiršau paklausti, kur perkat hidrolatus? ax.gif

Perku čia 4u.gif

Man argitulbas labai patinka, kartais tiesiog kaip pilingiuką panaudoju smile.gif

Hidrolatus perku aromanatural.lt
Atsakyti
Sveikos, 4u.gif

griztu apie sampunus...
nusprendziau pabandyti kitu sampunu nei savo megstamiausiu FIN Rosemary ir JMO levandu..
Deja, po savo eksperimentu vel nusprendziau grizti atgal prie ju..
Bandyti:
Bioturm sausiems plaukams - gana neblogas sampunas, taupus, gerai putoja ir gerai isplauna plaukus, taciau ypatingo poveikio nepastebejau...
Anthyllis sampunas kasdieniam naudojimui - labai skystas, del to neskalsus, isplauna plaukus gerai, taciau po to jie lieka kaip "stagarai", reikia butinai kondicionieriaus per visus plaukus, o tai juos labai riebalina..
Margarita eko sampunas - labai panasus i Anthyllis, nieko ispudingo, tik tai, kad putoja ir lieka "šiaudinių" plaukų efektas.

Tai taip sakant grįšiu atgal prie savo mėgstamųjų, gal dar kartais įterpiant Lavera apelsininį šampūną 4u.gif

del veido prieziuros jau apsistojau galutinai irgi:
kaukė: argital argitube
prausiklis: argital
veido kremas: uoga uoga

naudojant sia kombinacija odos (spuogeliu) problemos stebuklingai issisprende!

Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 06, 15:59)
Jau antrą kartą bandau Argital žalio molio kaukę, bet nelabai ji man unsure.gif Labiau patinka mano pačios pagaminta su rasulu ir aliejumi, nes nereikia kas kelias minutes purkšti blush2.gif Dar žiūrėsiu koks efektas nuo Argital bus reguliariai naudojant ir reikės pabandyt į ją aliejaus įpilti, gal padės smile.gif


Aš Argitulbo tepuosi duše, nei karto nebuvo sudžiuvusi ir nereikia drėkinti.
Paskutinį kartą pabandžiau užtepti ežiuolės kremą ant drėgno veido prieš tepant kaukę ir kartu išmasažavau. Tai daug labiau patiko nei vieną molio kaukę tepti. bigsmile.gif Oda tokia skaisti ir švelni paliko.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 04 06, 21:15)
Perku čia 4u.gif

Man argitulbas labai patinka, kartais tiesiog kaip pilingiuką panaudoju smile.gif

Hidrolatus perku aromanatural.lt

4u.gif Kiek pamenu jis tau kolkas geriausias? blush2.gif

QUOTE(micefee @ 2012 04 06, 23:36)
Aš Argitulbo tepuosi duše, nei karto nebuvo sudžiuvusi ir nereikia drėkinti.
Paskutinį kartą pabandžiau užtepti ežiuolės kremą ant drėgno veido prieš tepant kaukę ir kartu išmasažavau. Tai daug labiau patiko nei vieną molio kaukę tepti.  bigsmile.gif Oda tokia skaisti ir švelni paliko.

Tai gal tada aš per ilgai laikau unsure.gif Kiek maždaug minučių jūs laikot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 07, 11:24)
Tai gal tada aš per ilgai laikau unsure.gif Kiek maždaug minučių jūs laikot? ax.gif

Arba gal labai plonai tepi?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 04 07, 11:44)
Arba gal labai plonai tepi?

Gali ir taip būti (ech, tas taupumas biggrin.gif ), reikės pabandyt storiau tept 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 07, 12:27)
Gali ir taip būti (ech, tas taupumas biggrin.gif ), reikės pabandyt storiau tept 4u.gif

Man molio kaukes patinka storiau uzsitepti, ir ne taip greit dziuna, ir siaip kazkaip geriau biggrin.gif
Atsakyti
Visas su Šv. Velykom 4u.gif

Norėjau paprašyti, kad parekomenduotumėt kokį nors gerai drėkinantį kremą, nes alkūnių ir pėdų oda labai sausėja smile.gif
Atsakyti