Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

Palomina, paskaiciau tavo bloge apie ta pudra, tai ten visgi rasai, kad veido blizgesys su ta pudra po poros valandu islenda ax.gif Ar tu turi omeny, kad is visu bandytu krempudru po sios veliausiai pradeda blizgeti veidas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2012 04 05, 10:58)
Merginos, noriu paklausti ką aš, kaip maitinanti motina, galėčiau naudoti nuo odos grybelio?
Man ant odos prie kaklo atsirado niežtintis pabėrimas. Gydytoja ištyrė, sako grybelinė infekcija. Išrašė Klotrimazolo, bet jo anotacijoje parašyta, kad maitinančioms galima tik tuomet, kai nauda motinai didesnė už žalą kūdikiui unsure.gif . Baisiai skamba. Saugiau naudoti eterinius aliejus, nei tą "naudą didesnę už žalą" lotuliukas.gif .

Pabandykite dar sioje temoje paklausti ax.gif . Gal ka patars mergaites.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anj: 05 balandžio 2012 - 11:38
QUOTE(Atėnė @ 2012 04 05, 10:58)
Merginos, noriu paklausti ką aš, kaip maitinanti motina, galėčiau naudoti nuo odos grybelio?
Man ant odos prie kaklo atsirado niežtintis pabėrimas. Gydytoja ištyrė, sako grybelinė infekcija. Išrašė Klotrimazolo, bet jo anotacijoje parašyta, kad maitinančioms galima tik tuomet, kai nauda motinai didesnė už žalą kūdikiui unsure.gif . Baisiai skamba. Saugiau naudoti eterinius aliejus, nei tą "naudą didesnę už žalą" lotuliukas.gif .


Sveiki. Zinau, kad nuo nagu grybelio padeda Citrosept - greipfruto seklu lasai, anotacijoje parasyta. O vat kaip del odos, tai nezinau.. Gal pabandyt kazkiek ilasint i vandenuka ir pavalyt oda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2012 04 05, 08:58)
Merginos, noriu paklausti ką aš, kaip maitinanti motina, galėčiau naudoti nuo odos grybelio?
Man ant odos prie kaklo atsirado niežtintis pabėrimas. Gydytoja ištyrė, sako grybelinė infekcija. Išrašė Klotrimazolo, bet jo anotacijoje parašyta, kad maitinančioms galima tik tuomet, kai nauda motinai didesnė už žalą kūdikiui unsure.gif . Baisiai skamba. Saugiau naudoti eterinius aliejus, nei tą "naudą didesnę už žalą" lotuliukas.gif .

priešgrybeliniu poveikiu pasižymi arbatmedžio eterinis aliejus, greipfrutų sėklų ekstraktas, česnakas... 4u.gif
Atsakyti
Ateinu su atsiliepimais apie naujai isbandytus produktus smile.gif
user posted image - philip martins maskuoklis, kremines konsistencijos, maskuoja tikrai neblogai bet jau spalvos, isvis visos ju deko spalvos labai tamsios, turbut tik italems gaminta biggrin.gif pasirinkimas arba light (kuria as emiau) arba dark, tai sakyciau visa ju deko spalva viena eina aukstyn, t.y. light atitinka medium, labai gaila nes tikrai butu geras maskuoklis, nzn bandysiu kita paskirtim naudoti, gal kaip baze seseliams, arba vasara kai idegsiu
user posted image - to pacio gamintojo bronzantas smile.gif atidarius spalvyte tokia rusva +auksiniu atspalviu, bet ant mano odos ji gaunasi tokia persikine su auksiniu undertonu, net nzn muset reiks kaip skaistalus naudoti arba vasara su dideliu sepeteliu kaip body powder naudoti kazkur einant turetusi ziuretis thumbup.gif
mano idetos spalvos atitinka realybe tik bronzantas dar su auksiniu undertonu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramint@: 05 balandžio 2012 - 19:36
QUOTE(Ramint@ @ 2012 04 05, 19:35)
Ateinu su atsiliepimais apie naujai isbandytus produktus smile.gif
user posted image - philip martins maskuoklis, kremines konsistencijos, maskuoja tikrai neblogai bet jau spalvos, isvis visos ju deko spalvos labai tamsios, turbut tik italems gaminta biggrin.gif pasirinkimas arba light (kuria as emiau) arba dark, tai sakyciau visa ju deko spalva viena eina aukstyn, t.y. light atitinka medium, labai gaila nes tikrai butu geras maskuoklis, nzn bandysiu kita paskirtim naudoti, gal kaip baze seseliams, arba vasara kai idegsiu
user posted image - to pacio gamintojo bronzantas smile.gif  atidarius spalvyte tokia rusva +auksiniu atspalviu, bet ant mano odos ji gaunasi tokia persikine su auksiniu undertonu, net nzn muset reiks kaip skaistalus naudoti arba vasara su dideliu sepeteliu kaip body powder naudoti kazkur einant turetusi ziuretis thumbup.gif
mano idetos spalvos atitinka realybe tik bronzantas dar su auksiniu undertonu



nevisos itales tamsaus gymio mirksiukas.gif
as noriu pirkti dr. hauschka kompaktine pudra is naturismo. com bet bijau, kad neateitu iskilus ar sutrupejus. jau uzteko lavera kad vos parsinesus namo sutrupejo. doh.gif doh.gif o jeigu butu iskilus grazintu pinigus? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 05, 20:51)
nevisos itales tamsaus gymio mirksiukas.gif
as noriu pirkti dr. hauschka kompaktine pudra is naturismo. com bet bijau, kad neateitu iskilus ar sutrupejus. jau uzteko lavera kad vos parsinesus namo sutrupejo. doh.gif  doh.gif  o jeigu butu iskilus grazintu pinigus? g.gif  g.gif

kuria butent nori pirkti? zinok man abu bronzikai ipusejus naudoti sutrupejo, ir siaip jie labai minksti uztenka ciut sutrenkti ir sutrupa doh.gif bet naturisimo gerai pakuoja i dezutes deda kiek ka siuciausi labai ir ateina greitai ir saugiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 04 05, 20:08)
kuria butent nori pirkti? zinok man abu bronzikai ipusejus naudoti sutrupejo, ir siaip jie labai minksti uztenka ciut sutrenkti ir  sutrupa doh.gif bet naturisimo gerai pakuoja i dezutes deda kiek ka siuciausi labai ir ateina greitai ir saugiai thumbup.gif


nu jo. lavera kainavo 12€ ir gaila vistiek kad sutrupejo- juk dabar i rankinuka neisidesi, tik siaip gali namie pasipudrint. kazkaip tos ne naturalios taip netrupejo- bent jau man nebuvo taip atsitike biggrin.gif
galvojau apie sitaMy Webpage o ji kaip suprantu bespalve? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 05, 21:14)
nu jo. lavera kainavo 12€ ir gaila vistiek kad sutrupejo- juk dabar i rankinuka neisidesi, tik siaip gali namie pasipudrint. kazkaip tos ne naturalios taip netrupejo- bent jau man nebuvo taip atsitike biggrin.gif
galvojau apie sitaMy Webpage o ji kaip suprantu bespalve? g.gif  g.gif

turiu trispalve, pasirode kietesne ne bronzikai biggrin.gif
Atsakyti
dar domina sita. viena ruse you tube isgyre. ka tik is sio puslapio bio detox kremine nusipirkau, sita kompaktine irgi patinka, bet spalva tik medium yra, o man reikia sviesesnes doh.gif doh.gif
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 04 05, 12:17)
Palomina, paskaiciau tavo bloge apie ta pudra, tai ten visgi rasai, kad veido blizgesys su ta pudra po poros valandu islenda ax.gif Ar tu turi omeny, kad is visu bandytu krempudru po sios veliausiai pradeda blizgeti veidas? ax.gif

tuo metu kai as ja naudojau ir kai rasiau atsiliepima buvo pavasaris ir buvo labai suriebejusi veido oda.. Todel blizgesys taip greitai ir lindo, bet veliau (vasara) oda siek tiek susinormalizavo, tapo maziau riebi, tada ir pakeiciau savo nuomone apie krempudra (pakeiciau i geresne puse).
Taip, is visu mano bandytu krempudru sita is tikruju geriausiai pamaskuoja oda, veliausiai islenda odos blizgesys (pvz., rudeny man netgi visa diena atlaikydavo smile.gif )..
Labai riebiai odai jos nesiulau, sausai odai irgi, bet va normaliai ar misriai odai labai neblogas variantas.
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 05, 21:14)

galvojau apie sitaMy Webpage o ji kaip suprantu bespalve? g.gif  g.gif

man si pudra labai patiko, kiek pamenu, ilgiausiai laikydavo, is visu bandytu, grazu matini veideli padarydavo. As labai dideliu problemu su riebalavimusi odos neturiu, man svarbiau, kad pudra uzfiksuotu. ax.gif Vis apie ja pasvajoju Jei ne tas noras isbandyti kazka naujo, kartociau thumbup.gif

nu ir kaip ta detox? papasakok, kai gausi 4u.gif laukiau jos, bet i uk jos taip ir neatveze doh.gif gal ir lt yra, nepastebejau kazkaip ax.gif
Papildyta:
ups, apsiskaiciau, maniau, kad, zbitka, bio detox kompaktine pirkai, kremine man tai kosmaras, niekaip nedamusu, idomu, kai patiks tau? 4u.gif
Atsakyti