Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

dar grįžtu su atsiliepimu apie Argital veido prausiklį - SUPER, o taupumas jo tai neišpasakytas thumbup.gif
[/quote]

Noriu ir aš prisidėti prie šio Argital prausiklio veidui pagyrų,jau išbandyti keli buteliukai.Vis norisi kažko naujo išbandyt, bet dar nieko geresnio už šį prausiklį neradau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2012 02 14, 14:40)


Ačiū už patarimą 4u.gif Tiesą sakant, aš labai noriu, kad kuo mažiau reiktų tokiais dalykais žaistis, nes nelabai mėgstu. Bet reikės pabandyti.

Papildyta:
QUOTE(Galadrielė @ 2012 02 14, 16:03)
O nebandei kietų savos gamybos šampūnų?


Kad ne, nebandžiau biggrin.gif Aš gyvenime nesu nieko iš kosmetikos gaminus ir iš tiesų nelabai džiaugčiausi, jei pačiai reikėtų. O įsigyti kažkada galvojau, bet tuomet išsirinkau Eubiona.
Papildyta:
QUOTE(ZBITKA @ 2012 02 14, 14:49)
dar per 30m. neradau sampuno kuris padetu, kad nereiktu plaut kasdien blush2.gif  blush2.gif


Kai naudojau tuos įprastus šampūnus su blogiukais, pirmą dieną po plovimo plaukai beveik su visais šampūnais atrodydavo nuostabiai - nesusiriebalavę, purūs, gražiai krintantys. Praėjus dviem dienom vėl plaudavau galvą, bet ji taip neatrodydavo, kaip dabar praėjus dienai...
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 15, 11:04)
Kad ne, nebandžiau biggrin.gif Aš gyvenime nesu nieko iš kosmetikos gaminus ir iš tiesų nelabai džiaugčiausi, jei pačiai reikėtų. O įsigyti kažkada galvojau, bet tuomet išsirinkau Eubiona.

Aš atradusi savos gamybos kietus šampūnus ir toliau bandžiau skystus, bet joks skystas man neatstoja kieto šampūno, nes irgi turiu tokią pat bėdą - pirmą dieną plaukai liuks, o antrą prie šaknų sukrisdavo ir susiriebaluodavo doh.gif

Beje, banžiau ir pirktinį kietą šampūną iš iherbo, tai nepatiko visiškai schmoll.gif Galiausiai sunaudojau rankoms plauti
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 02 15, 11:52)
Aš atradusi savos gamybos kietus šampūnus ir toliau bandžiau skystus, bet joks skystas man neatstoja kieto šampūno, nes irgi turiu tokią pat bėdą - pirmą dieną plaukai liuks, o antrą prie šaknų sukrisdavo ir susiriebaluodavo doh.gif

Beje, banžiau ir pirktinį kietą šampūną iš iherbo, tai nepatiko visiškai schmoll.gif Galiausiai sunaudojau rankoms plauti


O aš darausi skystus šampūnus pagal kietųjų receptą..tiesiog didinu vandeninę dalį. Varijuoti galima įvairiai - nuo kieto, pastos tirštumo ar skystesnio pavidalo.
Pirktinio jau seniai nebenoriu šampūno:)

Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 02 15, 12:57)
O aš darausi skystus šampūnus pagal kietųjų receptą..tiesiog didinu vandeninę dalį. Varijuoti galima įvairiai - nuo kieto, pastos tirštumo ar skystesnio pavidalo.
Pirktinio jau seniai nebenoriu šampūno:)

Man kietas dar patogus ir savo forma - galiu su savimi pasiimti, niekas niekur neprateka, mažai vietos užima ir pan.
Atsakyti
Sveikos,kazkurioje is senesniu temu buvo diskutuojama apie mineralines pudras ir ju sepetelius,bet susimaisiau,pasimeciau ir neberandu ax.gif skaiciau jogtokiom pudrom geresni tie plokstesni sepeteliai, o ne kabuki. Ir svarbi kokybe. Taip kad noreciau paklaust ar sis tinkamas mineralinei pudrai? http://www.magicmine...;products_id=57 kazkoks atrodo ne itin plokscias,bet lyg ir ne kabuki,o dar taip aprasytas,jog galima plaut ir tt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 02 15, 10:52)
Aš atradusi savos gamybos kietus šampūnus ir toliau bandžiau skystus, bet joks skystas man neatstoja kieto šampūno, nes irgi turiu tokią pat bėdą - pirmą dieną plaukai liuks, o antrą prie šaknų sukrisdavo ir susiriebaluodavo doh.gif

Ar teisingai supratau - pati gaminat? Ko reikia norint pasigamint ? rolleyes.gif
Atsakyti
O tie savos gamybos skysti/kieti šampūnai išplauna aliejines kaukes? Man irgi įdmu receptas būtų jei kas pasidalintų. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 16, 02:01)
O tie savos gamybos skysti/kieti šampūnai išplauna aliejines kaukes? Man irgi įdmu receptas būtų jei kas pasidalintų.  ax.gif

Kiek pamenu, tai man išplaudavo, tik paskui nuo tų šampūnų plaukai berods slinkti pradėjo ar galvą niežėti. Žodžiu, netiko jie man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikaciux @ 2012 02 16, 00:03)
Sveikos,kazkurioje is senesniu temu buvo diskutuojama apie mineralines pudras ir ju sepetelius,bet susimaisiau,pasimeciau ir neberandu  ax.gif  skaiciau jogtokiom pudrom geresni tie plokstesni sepeteliai, o ne kabuki. Ir svarbi kokybe. Taip kad noreciau paklaust ar sis tinkamas mineralinei pudrai? http://www.magicmine...;products_id=57 kazkoks atrodo ne itin plokscias,bet lyg ir ne kabuki,o dar taip aprasytas,jog galima plaut ir tt  g.gif

nebandziau tokios formos sepetelio mineralinei pudrai, bet tas, kuri turiu surenka visus miltelius, kuriuos pribarstau ant dangtelio ir padengia labai puikiai smile.gif
http://www.everydaym...-sepetelis.html
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 16, 02:01)
O tie savos gamybos skysti/kieti šampūnai išplauna aliejines kaukes? Man irgi įdmu receptas būtų jei kas pasidalintų.  ax.gif

isplauna kuo puikiausiai aliejus. Va savo recepta galiu ikelt - CIA

QUOTE(Babi* @ 2012 02 16, 09:58)
Kiek pamenu, tai man išplaudavo, tik paskui nuo tų šampūnų plaukai berods slinkti pradėjo ar galvą niežėti. Žodžiu, netiko jie man smile.gif

man is triju savos gamybos sampunu, tik su vienu niezejo galva.. O dabartinis kuri pasigaminus turiu tai isvis fantastiskas sampuniukas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 16 vasario 2012 - 11:09
QUOTE(Gladiola @ 2012 02 16, 10:46)
nebandziau tokios formos sepetelio mineralinei pudrai, bet tas, kuri turiu surenka visus miltelius, kuriuos pribarstau ant dangtelio ir padengia labai puikiai smile.gif
http://www.everydaym...-sepetelis.html


Pamenu,jog sitas is EM kazkurioje temoje buvo labai isgirtas,galvojau gal tasis MM tok pati efekta daro..butu labai gerai,nes jis pigesnis biggrin.gif
Atsakyti