Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(Palomina @ 2012 04 03, 18:02)
Dar galit UNE Skin Mat pabandyti.. labai nebloga krempudra, tik spalva reikia gerai atsirinkti


Kokia spalva esi bandziusi? ax.gif
Atsakyti
Merginos, reikia nuomonių. Ketinu bandyti naują šampūną. Paskaičiusi atsiliepimus renkuosi iš dviejų - Urtekam Nordic Birch ir taip pat Urtekam su ruduoju cukrumi. Mano pagrindinis kriterijus - kad būtų tinkamas riebeluotis linkusiems plaukams ir plaukai ilgiau išliktų purūs. Gal atsirastų daugiau jūsų, kurios gali kurį nors iš jų pakomentuoti, arba net abu juos palyginti? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 04 03, 14:25)
Gal galite pasiulyti kokia krempudra riebiai odai, kad ne taip greitai pradetu veidas blizgeti?  ax.gif g.gif  Bandziau terre d'oc, inika, lavera, logona, nuo visu labai greitai pradeda veidas blizgeti, gal kuri atradot kazka geriau, kad ne taip greitai islystu veido blizgesys? ax.gif


Living nature gerai laiko matiškumą.

O iš jūsų naudotų, kuri labiausiai patiko?


Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 04 03, 19:42)
Kokia spalva esi bandziusi? ax.gif

03 ir 05 numerius esu turejusi.. 03 labai sviesus, man buvo per sviesus, o 05 toks sakyciau einamas variantas vidutinio sviesumo odai, si spalva dar kazkiek prie odos prisiderindavo..

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 04 03, 20:13)
Merginos, reikia nuomonių. Ketinu bandyti naują šampūną. Paskaičiusi atsiliepimus renkuosi iš dviejų - Urtekam Nordic Birch ir taip pat Urtekam su ruduoju cukrumi. Mano pagrindinis kriterijus - kad būtų tinkamas riebeluotis linkusiems plaukams ir plaukai ilgiau išliktų purūs. Gal atsirastų daugiau jūsų, kurios gali kurį nors iš jų pakomentuoti, arba net abu juos palyginti? Ačiū 4u.gif

man po UT berzu sampuno plaukai puresni nei po cukrinio.. be to plaukai ilgiau issilaiko grazus po berzu sampuno..
bet greiciausiai jau mano atsiliepimus skaitet biggrin.gif o siaip abu sampunai man faini thumbup.gif
Atsakyti
Po to kai man ant jų (Urtekram) deziko užsidėjo pelėsis, aš jau bijau ką ir bepirkti. fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 04 03, 21:13)
Merginos, reikia nuomonių. Ketinu bandyti naują šampūną. Paskaičiusi atsiliepimus renkuosi iš dviejų - Urtekam Nordic Birch ir taip pat Urtekam su ruduoju cukrumi. Mano pagrindinis kriterijus - kad būtų tinkamas riebeluotis linkusiems plaukams ir plaukai ilgiau išliktų purūs. Gal atsirastų daugiau jūsų, kurios gali kurį nors iš jų pakomentuoti, arba net abu juos palyginti? Ačiū 4u.gif


Is Rimi pirkdama isbandziau ne viena. Konkreciai pavadinimais nepalyginciau, bet man Urtekram nepaliko ispudzio, nebeperku. Aisku, plaukas plaukui nelygu, negali sakyt kad blogas, nes netiko man, gal Jums bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 04 03, 22:24)
man po UT berzu sampuno plaukai puresni nei po cukrinio.. be to plaukai ilgiau issilaiko grazus po berzu sampuno..
bet greiciausiai jau mano atsiliepimus skaitet  biggrin.gif o siaip abu sampunai man faini  thumbup.gif


Taip taip, jau dabar perskaičiau drinks_cheers.gif Aš kadangi su šampūnais turiu nekokios patirties, tai dabar gal nors gerą išsirinkti bandysiu blush2.gif Turėjau Eubionos beržų, kuris kažkaip nelabai man buvo, tai dabar beržai man mažina norą. Na bet taip, suprantu, kad jų sudėtys tai skirtingos. Bet kadangi esu tokia purumo norėtoja, turbūt beržinį pabandysiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 04 balandžio 2012 - 09:06
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 04 04, 11:05)
Bet kadangi esu tokia purumo norėtoja, turbūt beržinį pabandysiu 4u.gif


jei jau norit kazka naujo bandyti, siulyciau herbaflor sampuna su dilgelem, riebiems plaukams. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 04 03, 22:17)
Living nature gerai laiko matiškumą.

O iš jūsų naudotų, kuri labiausiai patiko?


Aisku, tai turbut teks rinktis tarp Une Skin Mat ir Living Nature g.gif

O is mano naudotu, tai turbut Inika labiausiai patiko ax.gif
Atsakyti
o kokia unes spalva man tiktu jeigu mano oda sviesi su siek tiek geltonu atspalviu g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 04, 12:12)
o kokia unes spalva man tiktu jeigu mano oda sviesi su siek tiek geltonu atspalviu g.gif  g.gif

o kokio sviesumo? pvz 03 yra i gelvuma ir labai labai sviesi.. as esu is tu sviesiuju, bet man 03 nr per sviesi vis del to buvo.. 05 nr. tinka sviesiai odai, bet siek tiek idegusiai.. bet sis nr. nera, kad butu labai i gelsvuma... bet prisitaiko spalva prie odos
Atsakyti
Merginos, noriu paklausti ką aš, kaip maitinanti motina, galėčiau naudoti nuo odos grybelio?
Man ant odos prie kaklo atsirado niežtintis pabėrimas. Gydytoja ištyrė, sako grybelinė infekcija. Išrašė Klotrimazolo, bet jo anotacijoje parašyta, kad maitinančioms galima tik tuomet, kai nauda motinai didesnė už žalą kūdikiui unsure.gif . Baisiai skamba. Saugiau naudoti eterinius aliejus, nei tą "naudą didesnę už žalą" lotuliukas.gif .
Atsakyti