Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 01, 00:06)
siandien uzsisakiau si lupdaziuka
user posted image
bandziau pardej, patiko spalva. gaila, mano lavera kompaktine pudra sutrupejo. vos tik parsinesus iskilo, o dabar dar pritrupejo verysad.gif  verysad.gif
Papildyta:
o kokia butu sviesesne spalva?
siaip ieskau kremines pudros kuri tiktu riebiai odai. lavera bandyta man netiko, per daug riebina oda. gerai, kad jos nepirkau, nors jau beveik magejo, pirmiau isipyliau pabandyt bigsmile.gif


na kiek prisimenu pasitepus juo parduotuvej buvo toks persikinis ir man graziai ant lupu atrode. vis naudodavau tokios i ruduma, i violetumo, dabar noriu kazko kitokio. bigsmile.gif
Atsakyti
Ar aš seniau nepastebėdavau, kad zaliazalia.lt prekiauja ne tik Argital, ar čia tik dabar atsirado? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 04 01, 18:56)
Ar aš seniau nepastebėdavau, kad zaliazalia.lt prekiauja ne tik Argital, ar čia tik dabar atsirado? bigsmile.gif

Ne tik, gal nepastebėdavai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 01, 01:06)
siandien uzsisakiau si lupdaziuka
user posted image
bandziau pardej, patiko spalva. gaila, mano lavera kompaktine pudra sutrupejo. vos tik parsinesus iskilo, o dabar dar pritrupejo verysad.gif  verysad.gif
Papildyta:
o kokia butu sviesesne spalva?
siaip ieskau kremines pudros kuri tiktu riebiai odai. lavera bandyta man netiko, per daug riebina oda. gerai, kad jos nepirkau, nors jau beveik magejo, pirmiau isipyliau pabandyt bigsmile.gif

šito aš nežinau, man rodos ši yra šviesene, poto eina bronze-gold lyg, tai įtariu jį turėtų būti kaip ir tamsesne g.gif
Atsakyti
Kosmetologė primygtinai rekomendavo naudoti serumą su vitaminu C, nusižiūrėjau JMO regeneruojanti serumą:
user posted image
Kas naudojate gal žinote ar galėsiu jį vasarą naudoti? Neatsiras pigmentinių dėmių? Norėčiau ir šiaip atsiliepimų, jeigu kas išbandėte rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Candyfloss: 02 balandžio 2012 - 15:15
ar plauku galams duos kokios naudos jei ant ju tepsiu jmo seruma veido, su tokia sudetim Aloe barbadensis (aloe) vera leaf juice,* helianthus annuus (sunflower) seed oil,* glycerin,* coco glucoside, coconut alcohol, rosa damascena (rose) flower water,* leuconostoc/radish root ferment filtrate, borago officinalis (borage) seed oil,* oryza sativa (rice) extract,* camellia sinensis (green tea) leaf extract,* spirulina platensis (algae) extract,* butyrospermum parkii (shea) butter,* rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract,* lecithin, cananga odorata (ylang ylang) flower oil,* rosa damascena (rose) flower oil,* anthemis nobilis (chamomile) flower oil,* boswellia carterii (frankinscense) resin extract, sclerotium gum powder, xanthan gum, potassium sorbate

* Certified Organic
? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Candyfloss @ 2012 04 02, 15:14)
Kosmetologė primygtinai rekomendavo naudoti serumą su vitaminu C, nusižiūrėjau JMO regeneruojanti serumą:
user posted image
Kas naudojate gal žinote ar galėsiu jį vasarą naudoti? Neatsiras pigmentinių dėmių? Norėčiau ir šiaip atsiliepimų, jeigu kas išbandėte  rolleyes.gif



su vitaminu c geriau naudoti nakciai, o jeigu dedi dienai, reikia apsaugos nuo saules. nes bet kokios rugstys ant saules negerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal galite pasiulyti kokia krempudra riebiai odai, kad ne taip greitai pradetu veidas blizgeti? ax.gif g.gif Bandziau terre d'oc, inika, lavera, logona, nuo visu labai greitai pradeda veidas blizgeti, gal kuri atradot kazka geriau, kad ne taip greitai islystu veido blizgesys? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 04 03, 13:25)
Gal galite pasiulyti kokia krempudra riebiai odai, kad ne taip greitai pradetu veidas blizgeti?  ax.gif g.gif  Bandziau terre d'oc, inika, lavera, logona, nuo visu labai greitai pradeda veidas blizgeti, gal kuri atradot kazka geriau, kad ne taip greitai islystu veido blizgesys? ax.gif



ir as tokios noriu mirksiukas.gif mirksiukas.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif lavera man per daug riebino oda schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
radau Naturpflege.de kainos zymiai mazesnes uz ecco verde ir pasirinkimas zymiai didesnis, tik kad man siuntimas i italija 10€, bet jauciu prisikrovus prekiu apsimoka, nes susitaupo. jeigu kai kurios is jusu siunciasi susimetusios siulyciau pasiziureti ta vokiska puslapy- palyginus su jais lietuviai plesikai:piktas bash.gif
http://www.naturpflege.de/

tik viskas aprasyta vokiskai, bet su google verteju ne problema bash.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 04 03, 14:25)
Gal galite pasiulyti kokia krempudra riebiai odai, kad ne taip greitai pradetu veidas blizgeti?  ax.gif g.gif  Bandziau terre d'oc, inika, lavera, logona, nuo visu labai greitai pradeda veidas blizgeti, gal kuri atradot kazka geriau, kad ne taip greitai islystu veido blizgesys? ax.gif



QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 03, 14:28)
ir as tokios noriu mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  lavera man per daug riebino oda schmoll.gif  schmoll.gif


Dar galit UNE Skin Mat pabandyti.. labai nebloga krempudra, tik spalva reikia gerai atsirinkti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 03 balandžio 2012 - 17:02
QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 03, 17:25)
radau  Naturpflege.de kainos zymiai mazesnes uz ecco verde ir pasirinkimas zymiai didesnis, tik kad man siuntimas i italija 10€, bet jauciu prisikrovus prekiu apsimoka, nes susitaupo. jeigu kai kurios is jusu siunciasi susimetusios siulyciau pasiziureti ta vokiska puslapy- palyginus su jais lietuviai plesikai:piktas  bash.gif
http://www.naturpflege.de/

tik viskas aprasyta vokiskai, bet su google verteju ne problema bash.gif  bash.gif

neblogas puslapiukas, bet violey visvien viskas daug pigiau ax.gif
Atsakyti