Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(Higa @ 2012 03 30, 19:26)
Aš po apsilankymo pas visų išgirtąją Elytę nusipirkau Argital pienelį, kaina ne maža, bet ji man padarė 15% nuolaidą, ir labai kvapas skanus, niekaip negaliu atsiuostyt  wub.gif
Dar  Lavera 2 in 1 pienelis buvo girtas.

Taip pat girdėjau, kad Simondsijų (jojobos) aliejus gerai nuvalo makiažą, be to, kaina gera gaunasi.
Iš aliejaus aprašymo (pasiskolinta citata  4u.gif ):
Simondsijų aliejus nedirgina akių, nesukelia alergijos, todėl galite naudoti kaip akių makiažo valiklį. Jis taip pat lengvai nuvalo pudrą, skaistalus ir lūpų dažus. (tik reikia šiek tiek pašlapinti vatos tamponėlį ir tada užtepti aliejaus)

Beje, kalbant apie Elytę, tai ji man patarė (mano oda taip pat mišri), kad nakčiai po veido nuplovimo visai netepti kremo, kad oda atsigautų ir pakvėpuotų, o tik hidrolatu arba toniku suvilgyti ir leido kremu tik tas vietas patepti, kurios jaučiasi sausos. Pradžioj galvojau, kad reikės veidui sviestmedžio aliejaus, kaip anksčiau, bet žiūriu, nei sviestmedžio, nei kokosų aliejaus visai nebereikalauja, tik lengvo kremo dienomis  bigsmile.gif


Man asmeniskai netiko lavera pienelis 2-1, kelis kart isbandziau ir vsio-parduosiu likusia dali kai busiu uz keliu sav. lietuvoje. man juo valantis akis gerikai grauze.
emiau ir pati pasidariau akiu makiazo valikli, nors negrauzia irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 03 30, 23:11)
emiau ir pati pasidariau akiu makiazo valikli, nors negrauzia irnesakyk.gif

koki pasidarei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2012 03 30, 19:36)
nebus toks kvapas naturalios prigimties. jei nebutina, geriau rinktis kitus kvapus smile.gif

Gali būti, nes beveik niekur nėra, tik vienoj vietoj užrodė. Mano panelė nelabai mėgsta kitus kvapus, ieškosim alternatyvų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Higa @ 2012 03 30, 19:26)
Aš po apsilankymo pas visų išgirtąją Elytę nusipirkau Argital pienelį, kaina ne maža, bet ji man padarė 15% nuolaidą, ir labai kvapas skanus, niekaip negaliu atsiuostyt  wub.gif


O kada čia lankėtės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 03 31, 09:23)
koki pasidarei?  ax.gif



Nusiziurejau is vienos itales kuri daug video you tube idejus. Dariau toki

Ramuneliu nuoviro 65g,

Glicerino 5g,

Ryziu aliejaus 25g,

Ekologisko skysto muilo 0.5g

Jojobos aliejaus 2 lasus.

Viska suplakiau is gavosi geras akiu makiazo nuemejas negrauziantis akiu. thumbup.gif thumbup.gif Dar reiktu koncervanto, bet jo kol kas neturiu. Kai nusipirksiu, darysiuosi ilgesniam laikui (dabar tik savaitei). Mano problema, kad retas valiklis tinka mano jautriom akim. Tiko Garnier zalias, bet daugiau i ji nenoriu ziuret ir Biodermos Sensibio, bet jauciu jame mazai naturalumo..
Atsakyti
user posted image

gal kuri bandet toki logonos krema su spalva, cia kiek matau yra misriai odai ir yra 2 spalvos. nezinau, kuria rinktis g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 03 31, 18:39)
user posted image

gal kuri bandet toki logonos krema su spalva, cia kiek matau yra misriai odai ir yra 2 spalvos. nezinau, kuria rinktis g.gif  g.gif

as va kaip tik apie šį kalbėjau, pati turiu šį, man jis patinka.
turiu beige-gold, tikrai nėra iš šviesiųjų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basari'a: 31 kovo 2012 - 20:51
QUOTE(micefee @ 2012 03 31, 16:20)
O kada čia lankėtės? g.gif


Vasario 28d., o kodėl klausiat?
Atsakyti
QUOTE(Higa @ 2012 03 31, 20:58)
Vasario 28d., o kodėl klausiat?


Nes kovo mėnesį Argital kosmetikai 30% buvo. blush2.gif Bet akciją kovo 6 paskelbė.
Atsakyti
siandien uzsisakiau si lupdaziuka
user posted image
bandziau pardej, patiko spalva. gaila, mano lavera kompaktine pudra sutrupejo. vos tik parsinesus iskilo, o dabar dar pritrupejo verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Basari'a @ 2012 03 31, 20:49)
as va kaip tik apie šį kalbėjau, pati turiu šį, man jis patinka.
turiu beige-gold, tikrai nėra iš šviesiųjų  ax.gif



o kokia butu sviesesne spalva?
siaip ieskau kremines pudros kuri tiktu riebiai odai. lavera bandyta man netiko, per daug riebina oda. gerai, kad jos nepirkau, nors jau beveik magejo, pirmiau isipyliau pabandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 04 01, 01:06)
siandien uzsisakiau si lupdaziuka


Ir as tokio noriu!O cia 07 Golden Kiss spalvyte? ir ji gyvai atrodo taip pat ? ax.gif Ar sis lupdazis neturi perlamutro,ar tik nuotraukoje taip atrodo?Ieskau lupdaziu be blizguciu, bet kai uzsisakau ir atsiuncia daznai tenka nusivilti doh.gif arba blizgis buna toks perlamutrinis ir ryskus, kad patepus ant lupu man labiau ne blizgi o lupdazi primena.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 03 31, 22:14)
Nes kovo mėnesį Argital kosmetikai 30% buvo.  blush2.gif Bet akciją kovo 6 paskelbė.


Aha, žinau, bet tiek jau to, nekaltinu, juk visi nori užsidirbti rolleyes.gif
Atsakyti