Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(Ramint@ @ 2012 03 29, 21:31)
merginos patarkit gal atradot koki kremuka su spalva, isskyrus hauschkos,madaros, lavera, lavere, suki nes visi jau tureti o noriu kazko naujo bigsmile.gif ot dilema doh.gif



As neseniai nusipirkau si:
http://www.bioeco.lt...taminu_e_ir_dhr

suteikia naturalu rusva atspalvi, gerai ir lengvai pasiskirsto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 03 29, 22:31)
merginos patarkit gal atradot koki kremuka su spalva, isskyrus hauschkos,madaros, lavera, lavere, suki nes visi jau tureti o noriu kazko naujo bigsmile.gif ot dilema doh.gif


O kuris iš šių labiausiai patiko?
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 03 30, 03:24)
O kuris iš šių labiausiai patiko?

HAUSCHKA IR MADARA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 03 29, 22:46)
aš Logonos turiu, man visai patinka  ax.gif

Aš irgi ką tik įsigijau nes kažkuri labai gyrė, nežinau ar čia kremas su spalva, bet aš naudoju kaip jį, nes teptis ant kremo man jau truputį būtų per daug visko. Taip pat esu patenkinta, labai malonaus kvapo, lengvai dengiasi, palieka malonų pojūtį wub.gif
Tokiauser posted image
Atsakyti
cia natural finish parasyta? as tokia turiu, tai as turbut ir gyriau, nes buvau rasius atsiliepima apie ja, ir dengiasi maloniai labai man ji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2012 03 30, 13:38)
cia natural finish parasyta? as tokia turiu, tai as turbut ir gyriau, nes buvau rasius atsiliepima apie ja, ir dengiasi maloniai labai man ji  thumbup.gif

Taip. Tikriausia tavo pagyrų vedama ir susigundžiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 03 30, 11:42)
Aš irgi ką tik įsigijau nes kažkuri labai gyrė, nežinau ar čia kremas su spalva, bet aš naudoju kaip jį, nes teptis ant kremo man jau truputį būtų per daug visko. Taip pat esu patenkinta, labai malonaus kvapo, lengvai dengiasi, palieka malonų pojūtį wub.gif
Tokiauser posted image


neriebina odos? as isbandziau lavera kremine pudra, negaliu naudoti, man riebina oda. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 03 30, 15:51)
neriebina odos? as isbandziau lavera kremine pudra, negaliu naudoti, man riebina oda. schmoll.gif  schmoll.gif

Kol kas nepastebėjau, o vasarą tik hidrolatus naudoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kuri galėtų patarti kokį makiažo valiklį mišriai odai? 4u.gif
Vargstu kaip ir su veido kremais: niekas neįtinka, jaučiasi odos tempimas, dirginimas. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 03 29, 22:31)
merginos patarkit gal atradot koki kremuka su spalva, isskyrus hauschkos,madaros, lavera, lavere, suki nes visi jau tureti o noriu kazko naujo bigsmile.gif ot dilema doh.gif

http://www.feeluniqu...oisturiser-50ml 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irisinė @ 2012 03 30, 17:30)
Gal kuri galėtų patarti kokį makiažo valiklį mišriai odai?  4u.gif
Vargstu kaip ir su veido kremais: niekas neįtinka, jaučiasi odos tempimas, dirginimas.  unsure.gif


Aš po apsilankymo pas visų išgirtąją Elytę nusipirkau Argital pienelį, kaina ne maža, bet ji man padarė 15% nuolaidą, ir labai kvapas skanus, niekaip negaliu atsiuostyt wub.gif
Dar Lavera 2 in 1 pienelis buvo girtas.

Taip pat girdėjau, kad Simondsijų (jojobos) aliejus gerai nuvalo makiažą, be to, kaina gera gaunasi.
Iš aliejaus aprašymo (pasiskolinta citata 4u.gif ):
Simondsijų aliejus nedirgina akių, nesukelia alergijos, todėl galite naudoti kaip akių makiažo valiklį. Jis taip pat lengvai nuvalo pudrą, skaistalus ir lūpų dažus. (tik reikia šiek tiek pašlapinti vatos tamponėlį ir tada užtepti aliejaus)

Beje, kalbant apie Elytę, tai ji man patarė (mano oda taip pat mišri), kad nakčiai po veido nuplovimo visai netepti kremo, kad oda atsigautų ir pakvėpuotų, o tik hidrolatu arba toniku suvilgyti ir leido kremu tik tas vietas patepti, kurios jaučiasi sausos. Pradžioj galvojau, kad reikės veidui sviestmedžio aliejaus, kaip anksčiau, bet žiūriu, nei sviestmedžio, nei kokosų aliejaus visai nebereikalauja, tik lengvo kremo dienomis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Spurgita @ 2012 03 28, 07:41)
Sveikos, gal jūs kur matėt dušo želė braškių, aviečių kvapo? Čia mano mažiams reikia, kiek žiūrinėjau arba bekvapiai arba persikų kvapo.


nebus toks kvapas naturalios prigimties. jei nebutina, geriau rinktis kitus kvapus smile.gif
Atsakyti