Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(vaio @ 2012 03 21, 04:23)
o tuo metu naudojai rozmarinu vandenuka plaukams?

hidrolatas ir yra vanduo biggrin.gif kai ji naudojau, tai papildomu (pvz., Weledos rozmarinu vandenuko) kitokiu nenaudodavau..
Atsakyti
taip taip kalbejau apie weledos vandenuka, aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 03 20, 20:20)
O naudojant kitus šampūnus kaip dažnai reikėdavo plauti galvą? Nes keturios dienos riebiems plaukams tikrai labai daug...

Mano riebūs sunkiai dvi dienas išbūna.

Jei norėdavau purių plaukų, tai reikėdavo jau po dviejų dienų plauti, o šiaip kas trečią plaudavau (bet trečios dienos antroje pusėje jau ne visai gerai atrodydavo) smile.gif Man gydytoja nustatė, kad plaukai riebūs, todėl ir pirkau šampūną riebiems plaukams 4u.gif

Bet vėlgi, žiūrėsiu, kaip toliau šitas šampūnas elgsis (nors tikiuosi, kad taip pat smile.gif )

QUOTE(ernesin @ 2012 03 21, 14:47)
Negaliu 100% teigti, bet kiek per 3m skaitau atsiliepimus, tai tik tokią nuomonę esu susidariusi smile.gif

Aišku 4u.gif bet pabandyti vistiek reikės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 21 kovo 2012 - 21:01
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 03 20, 21:51)
Tai todėl ir keista, kad keturias dienas išbūna ax.gif Sakau, gal plaukai tiesiog normalūs, kartkartėm ir labiau pasiriebaluojantys... Jei rasčiau keturias dienas laikantį šampūną, neabejotinai pirkčiau, naudočiau ir niekam neduočiau biggrin.gif

pabandyk Philip martins babassu purinanti man beveik 4 atlaike kol ji naudojau, oda galvos riebesne, plaukai prie sausesniu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2012 03 21, 01:06)
O paakių kremą rinkausi iš šių:
Aubrey Organics
Pukka
Suki


geras Suki kremukas,labai gerai drekina smile.gif o Pukka man arbatos labai patinka
Atsakyti
QUOTE(Ramint@ @ 2012 03 22, 19:34)
o Pukka man arbatos labai patinka


Man irgi. biggrin.gif Tik UK jos žyyymiai pigesnės.
Atsakyti
o kur galima suki kremu pabandymui isigyti Lietuvoje
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2012 03 23, 12:32)
o kur galima suki kremu pabandymui isigyti Lietuvoje


Nepardavinėja jų Lietuvoje
Atsakyti
Sveiki, gal galit patarti kokį veiksmingą ploviklį riebiai, linkusiai į bėrimus veido odelei prausti smile.gif būtų gerai, kad ne internetu, nes noriu kitai savaitei įsigyti jau.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gerapanycka @ 2012 03 25, 14:39)
Sveiki, gal galit patarti kokį veiksmingą ploviklį riebiai, linkusiai į bėrimus veido odelei prausti smile.gif būtų gerai, kad ne internetu, nes noriu kitai savaitei įsigyti jau..  blush2.gif

Argital su fitino rūgštimi gal?
Arba bandykite prasuimą pieneliu g.gif
Atsakyti
mergaitės, padėkite 4u.gif
o buvo taip - vakare drauge išsiplovė plaukučius, ryte susitikom, o aš jai žinoma nežinodama- ojeiii, seniai nebuvai nosies iškišus, kad taip riebaliuks varva... doh.gif
tai jau pati paprašė ar galėčiau parekomenduot kokį eko šamūną jai.
Gal galite ką parekomenduoti labai labai linkusiems riebaluotis plaukučiams ir kurių yra "vos penki" ant galvos. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Basari'a @ 2012 03 25, 21:35)
mergaitės, padėkite  4u.gif
o buvo taip - vakare drauge išsiplovė plaukučius, ryte susitikom, o aš jai žinoma nežinodama- ojeiii, seniai nebuvai nosies iškišus, kad taip riebaliuks varva... doh.gif
tai jau pati paprašė ar galėčiau parekomenduot kokį eko šamūną jai.
Gal galite ką parekomenduoti labai labai linkusiems riebaluotis plaukučiams ir kurių yra "vos penki" ant galvos.  ax.gif  4u.gif


neseniai buvau rasius, bet pasikartosiu. riebiems mano plaukams puikiai tiko aubrey organics su zaliaja arbata, egiptietiskaja henna, sante henna mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ZBITKA @ 2012 03 25, 22:44)
neseniai buvau rasius, bet pasikartosiu. riebiems mano plaukams puikiai tiko aubrey organics su zaliaja arbata, egiptietiskaja henna, sante  henna mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

ačiū labai 4u.gif
jau užsirašiau ax.gif
Atsakyti