Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(ernesin @ 2012 03 20, 20:00)
Kiek čia rašė merginos aliejinių neišplauna, tai negadink šampūno mirksiukas.gif O kurį Argital čia giri? smile.gif

Visi Argital šampūnai neišplauna (miglotai pamenu, kad šampūnas normaliems plaukams aliejus lyg ir išplovė)? Gerai, kad perspėjai, nes šiandien norėjau eksperimentuot 4u.gif Riebiems plaukams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 03 20, 20:18)
Visi Argital šampūnai neišplauna (miglotai pamenu, kad šampūnas normaliems plaukams aliejus lyg ir išplovė)? Gerai, kad perspėjai, nes šiandien norėjau eksperimentuot 4u.gif Riebiems plaukams smile.gif


O naudojant kitus šampūnus kaip dažnai reikėdavo plauti galvą? Nes keturios dienos riebiems plaukams tikrai labai daug...

Mano riebūs sunkiai dvi dienas išbūna.
Atsakyti
Labukas siandien nusipirkau sia Laveros kompaktine spalva pati sviesiausia cool ivory, kol kad gerai, bet jauciu vasarai bus per sviesi. Kol kas tik pabandziau- tai atrodo suteike matini efekta, gal net siek tiek kaukes. Reikes bandyt dienos metu. Gaila, kad vos atidarius pudra per viduri itruko- nes nesiotis rankinuke, baisu, kad subyres. Teks laikyti namie.
user posted image
Isipyliau dar Lavera skystos pudros, nekanrauju isbandyt ir nusprest ar pirkt, ar ne. unsure.gif
Gal esat kurios bandziusios Weleda stangrinanti krema su granatais? Siandien isbandziau is meginuko oda issilaike matine beveik puse dienos! thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 03 20, 19:20)
O naudojant kitus šampūnus kaip dažnai reikėdavo plauti galvą? Nes keturios dienos riebiems plaukams tikrai labai daug...

Mano riebūs sunkiai dvi dienas išbūna.

Man riebius plaukus reikai plaut kasdien schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 20 kovo 2012 - 20:37
QUOTE(ZBITKA @ 2012 03 20, 21:38)
Man riebius plaukus reikai plaut kasdien schmoll.gif  schmoll.gif


Tai todėl ir keista, kad keturias dienas išbūna ax.gif Sakau, gal plaukai tiesiog normalūs, kartkartėm ir labiau pasiriebaluojantys... Jei rasčiau keturias dienas laikantį šampūną, neabejotinai pirkčiau, naudočiau ir niekam neduočiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 20 kovo 2012 - 20:51
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 03 20, 20:51)
Tai todėl ir keista, kad keturias dienas išbūna ax.gif Sakau, gal plaukai tiesiog normalūs, kartkartėm ir labiau pasiriebaluojantys... Jei rasčiau keturias dienas laikantį šampūną, neabejotinai pirkčiau, naudočiau ir niekam neduočiau biggrin.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as irgi jeigu rasciau toki.
manau, jeigu reikia plaut kas 3-4d. tai nera riebus, o normalus. o jeigu reikia plaut karta per savaite sausi-normalus g.gif g.gif
Atsakyti
ar naudojate hidrolatus ant plauku? suteikia koki nors efekta? galvoju nusipirkti levandu arba roziu hidrolata ir naudoti ne tik veidui bet ir plaukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 03 20, 22:27)
ar naudojate hidrolatus ant plauku? suteikia koki nors efekta? galvoju nusipirkti levandu arba roziu hidrolata ir naudoti ne tik veidui bet ir plaukams  4u.gif

Naudojau rozmarinu hidrolata.. Siek tiek puresnius plaukus padaro, o purksdavau as plauku saknis su tikslu, kad pastiprintu plaukus smile.gif
Atsakyti
Nu tikrai jei reikia plauti galvą kas 3-4 dienas, tai plaukai nėra riebūs. schmoll.gif Aš kasdien ar kas antrą dieną plaunu.

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 03 20, 09:12)
Man vis atrodo, jei pigus, tai jokio efekto neduos, na skurdi sudetis kremo greiciausiai, o vien tik kad tept, bele tept, nesinori unsure.gif

GAL KAS ZINOT PAAKIU KREMA (pries rauksles) su gera sudetim, na kad ir kainuotu ne kokius 200 biggrin.gif


Netiesa. Yra ir pigesnių linijų. Ir šiaip gamintojas gali užsikelti kainą vien dėl vardo. Kaip ir prabangiosios chanel ir kt. linijos - sudėtis niekuo neypatinga, o kaina kosminė.

O paakių kremą rinkausi iš šių:
Aubrey Organics
Pukka
Suki

Išsirinkau paskutinį iš ebay. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2012 03 20, 23:14)
Naudojau rozmarinu hidrolata.. Siek tiek puresnius plaukus padaro, o purksdavau as plauku saknis su tikslu, kad pastiprintu plaukus smile.gif

o tuo metu naudojai rozmarinu vandenuka plaukams?
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 03 21, 04:23)
o tuo metu naudojai rozmarinu vandenuka plaukams?


Tai juk ji taip ir parašė, kad naudojo.
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 03 21, 12:33)
Tai juk ji taip ir parašė, kad naudojo.


Ji gal turėjo omeny Weledos rozmarinų vandenį, ne tik hidrolatą.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 03 20, 19:18)
Visi Argital šampūnai neišplauna (miglotai pamenu, kad šampūnas normaliems plaukams aliejus lyg ir išplovė)? Gerai, kad perspėjai, nes šiandien norėjau eksperimentuot 4u.gif Riebiems plaukams smile.gif

Negaliu 100% teigti, bet kiek per 3m skaitau atsiliepimus, tai tik tokią nuomonę esu susidariusi smile.gif
Atsakyti