Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

Jeigu kas pirksite iš violey.com gal galėčiau prisidėti? blush2.gif
Susimokėčiau iš anksto. Tiesiog dar nepagamino kortelės, o viskas išsibaigė, tuoj neturėsiu su kuo galvą plauti doh.gif
Atsakyti
[quote=blueberry_nights,2012 02 14, 18:08]
dar grįžtu su atsiliepimu apie Argital veido prausiklį - SUPER, o taupumas jo tai neišpasakytas thumbup.gif
[/quote]


[quote=anj,2012 02 14, 19:06]
Čia tas su fitino rūgštimi, žaliuoju moliu ir rožėmis?
[/quote]


[quote=stilla,2012 02 14, 22:43]
dar grįžtu su atsiliepimu apie Argital veido prausiklį - SUPER, o taupumas jo tai neišpasakytas thumbup.gif
[/quote]

Noriu ir aš prisidėti prie šio Argital prausiklio veidui pagyrų,jau išbandyti keli buteliukai.Vis norisi kažko naujo išbandyt, bet dar nieko geresnio už šį prausiklį neradau thumbup.gif
[/quote]

Naudoju ir as ji keli menesiai, man patinka ir labai labai taupus, nezinau kada as ji pabaigsiu blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 17 kovo 2012 - 22:56


QUOTE(srauni_upe @ 2012 03 08, 12:30)
Mano oda irgi mišri. Ryte ir vakare purškiuos kvapų namų hidrolatu ir tepuos Argital kremą. Arba našlaičių, arba propolio  4u.gif

O kokiu hidrolatu?

QUOTE(Rasma @ 2012 03 13, 20:22)
Jaučiu būsiu pirma išbandžius tas kapsules..svarsčiau svarsčiau ir paėmiau visgi biggrin.gif

KOKI stebukla tures daryti kapsules bigsmile.gif ?

QUOTE(Galadrielė @ 2012 03 15, 14:23)
Argital kaukė - scrubas labai švelnus, arba bandykite Dr. Hauschka CC - jis toks minimaliai pylinguojantis irgi.

Man argital scrubas jau per daug svelnus, net scrubu nepavadinciau cool.gif
Atsakyti
Išbandžiau Natuderm kūno šveitiklį su ginkmedžiu ir siliciu. Nu laaaabai švelnus, man per švelnu biggrin.gif Puikiai tiks jautriai odelei, aš sunaudosiu kaip paprastą dušo kūno prausiklį smile.gif Labai skaniai kvepia, gana skalsiai naudojasi, kūnas lieka lyg vos kažkuo padengtas po prausimosi. Ir tas jausmas man labai patinka, nes turiu sausoką kūno odą thumbup.gif Tačiau kojų ir kitų kūno vietų pašveitimui po depiliacijos ir toliau naudosiu lavos tirščius arba priemones su jais.
Atsakyti
QUOTE(Shokolada @ 2012 03 17, 12:56)
idomu atsiliepimai nes as toki atidaviau pusseserei po poros galvos plovimu g.gif pinigai i bala

O kaip pusseserei šampūnas? ax.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2012 03 17, 17:11)
Pabandymui įdėjo ar nupylė?
Gyvai čia taip perkant?

Argiltubas mėginuko pakuotėje, o želė nupilta į buteliuką. Internetu smile.gif
Atsakyti
Nors čia nerašau, bet vis paskaitinėju. Jau gerus metus stengiuosi naudoti kuo natūralesnes kosmetines priemnes.

Įdedu kelis savo pastebėjimus.
Labai patiko. Mano oda jautri, tai nei tikrai visai nedirgino, gerai drėkino.
Paakių kremas
user posted image

Daug kas giriate Argano aliejų. Prisidedu ir aš. Pirktas iš www.aliejus.com. Jokio kitokio ir nebandžiau.

Dar vis bandau vaikų kosmetiką. Bandžiau Weledos medetkų balzamą, bet vaikui, o ir man nepatiko kvapas.

Dabar naudojame losjoną. Teigiama tai, kad bekvapis, neigiama - laaaaaaaaabai sunkiai įsigeria.
user posted image


Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2012 03 18, 18:13)
Labai patiko. Mano oda jautri, tai nei tikrai visai nedirgino, gerai drėkino.
Paakių kremas
user posted image

O kur ir uz kiek pirkot?
Atsakyti
Rytine Kava 10,

pirkau Rimi kosmetikos skyriuje. Kainos tiksliai nebepamenu, bet brods apie 25 Lt.
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2012 03 19, 22:30)
Rytine Kava 10,

pirkau Rimi kosmetikos skyriuje. Kainos tiksliai nebepamenu, bet brods apie 25 Lt.

Man vis atrodo, jei pigus, tai jokio efekto neduos, na skurdi sudetis kremo greiciausiai, o vien tik kad tept, bele tept, nesinori unsure.gif

GAL KAS ZINOT PAAKIU KREMA (pries rauksles) su gera sudetim, na kad ir kainuotu ne kokius 200 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 03 20, 08:12)
Man vis atrodo, jei pigus, tai jokio efekto neduos, na skurdi sudetis kremo greiciausiai, o vien tik kad tept, bele tept, nesinori unsure.gif

GAL KAS ZINOT PAAKIU KREMA (pries rauksles) su gera sudetim, na kad ir kainuotu ne kokius 200 biggrin.gif



jeigu patinka riebesnis siulyciau martina gebhardt, jis riebus, bet gerai susigeria, maitina, jo mazai reikia. pirkau is ecco verde puslapio.
o kokie jums kremai patinka ir kokio poveikio norite? g.gif
Atsakyti
Na, aš su pirmaisiais atsiliepimais apie Argital šampūną riebiems plaukams: nepalyginamai geresnis už šampūną normaliems plaukams (o gal aš tada jo nemokėjau naudoti g.gif ), plaukai išbuvo beveik keturias dienas (kai su kitais šampūnais plaukai po trijų dienų atrodydavo taip, kaip su Argital po keturių). Savaime suprantama taupus biggrin.gif Dar reikės pažiūrėti ar išplauna aliejines kaukes smile.gif Taigi, pirmas įspūdis geras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 03 20, 17:58)
Na, aš su pirmaisiais atsiliepimais apie Argital šampūną riebiems plaukams: nepalyginamai geresnis už šampūną normaliems plaukams (o gal aš tada jo nemokėjau naudoti g.gif ), plaukai išbuvo beveik keturias dienas (kai su kitais šampūnais plaukai po trijų dienų atrodydavo taip, kaip su Argital po keturių). Savaime suprantama taupus biggrin.gif Dar reikės pažiūrėti ar išplauna aliejines kaukes smile.gif Taigi, pirmas įspūdis geras ax.gif

Kiek čia rašė merginos aliejinių neišplauna, tai negadink šampūno mirksiukas.gif O kurį Argital čia giri? smile.gif
Atsakyti