Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(apčy @ 2012 03 10, 17:45)


Aciu uz nuoroda:)

QUOTE(gatinha2 @ 2012 03 10, 20:33)
Bet jos Lt nebesimato, deja... unsure.gif



QUOTE(apčy @ 2012 03 11, 03:22)

Papildyta:
Aš nespėjau nieko išbandyt ir kol pardavinėjo blush2.gif Ir atsiųst nelabai iš kur yra



Man vyras ir Vokietijos parveze veidui pieneli ir tonika, orchidejos linija. Kazkaip as pripratusi prie savo ,egiamu priemoniu, tad gal parduosiu sias priemones.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2012 03 11, 19:33)
Aciu uz nuoroda:)
Man vyras ir Vokietijos parveze veidui pieneli ir tonika, orchidejos linija. Kazkaip as pripratusi prie savo ,egiamu priemoniu, tad gal parduosiu sias priemones.

Aš kažkada naudojau kūno aliejus, kažkoks citrusinis buvo mano mylimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 03 11, 20:41)
Aš kažkada naudojau kūno aliejus, kažkoks citrusinis buvo mano mylimas smile.gif

o ju visa kosmetika sertifikuota?
Atsakyti
Radau pas save argano alieju is naujosios barmunes, zinau, kad jie prasti, bet kur galeciau sunaudoti? ar geriau tiesiog mesti i sali ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaio: 11 kovo 2012 - 22:18
QUOTE(Nidulia @ 2012 03 11, 20:37)
o ju visa kosmetika sertifikuota?

Jau nepamenu, prieš porą metų, o gal net ir seniau turėjau smile.gif
Atsakyti
vakar užmačiau Biosaloj 20% nuolaida Acorelle kvepalams! thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 03 11, 23:18)
Radau pas save argano alieju is naujosios barmunes, zinau, kad jie prasti, bet kur galeciau sunaudoti? ar geriau tiesiog mesti i sali ?


O dėl ko prasti? Gal galit plačiau apie jų produkciją? blush2.gif Ar čia kalbat tik apie argano aliejų? Aš naudoju kokosų, tai man visai patinka. Tiesa, kitos firmos kokosų aliejaus nebandžiau, tai neturiu su kuo palyginti kokybės.
Atsakyti
Gal kas norit užsisakyt iš violey.de? Mūsų blog'e skelbiau, bet nors norinčių yra, bet labai lengvos prekės, daug vietos dar siuntinyje smile.gif

Aš perku, tai jei kas žinot ko norit ir galit greit sumesti savo užsakymą, tai prašom. Laukti, deja, ilgai negaliu..aš žiauriai viską išnaudojau, šeimyna reikalauja, bet kokiu atveju pirksiu rytoj, kokio dydžio tas siuntinys bebūtų.
Pinigų pervedimo prašau iš anksto (t.y. reiktų ryt padaryti iki pietų pavedimą), nes užmest už visas neturiu iš ko blush2.gif

Gal kas esat naudoję Annemarie Börlind Intensive Care Capsules: http://www.violey.co...es_p_14337.html ? Kaina didelė, bet labai knieti išbandyt g.gif

Atsakyti
Merginos, is kokiu psl. perkate John Master Organics ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna: 12 kovo 2012 - 21:25
QUOTE(lauryna @ 2012 03 12, 22:22)
Merginos, is kokiu psl. perkate naturalesne kosmetika isskirus iherb?


Iš nelietuviškų siunčiančių į Lietuvą:
Yra keletas firmų feelunique.com. (siunčia nemokamai - JMO, Hauschka, Lavera, Weleda).
ecco-verde.eu (nemokamas siuntimas nuo 40 eurų - Lavera, Benecos, EM, Lavera).
lovelula.com (padori siuntimo kaina, priklauso nuo svorio).
violey.com (kooperuojamasi nemokamiems siuntimams).
hannover-biologisch.de (Hauschka - kooperuojamasi nemokamiems siuntimams).
mondebio.co.uk arba mondebio.fr (galima kooperuotis nemokamam siuntimui).

Nespjaunu ir į ebay.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 12 kovo 2012 - 21:34
Aciu labai Micefee. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryna @ 2012 03 12, 21:22)
Merginos, is kokiu psl. perkate John Master Organics ?

asos.com
Atsakyti