Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(Caridian @ 2012 03 09, 01:29)
JMO citrus/neroli detangler.
Dar patinka ranku darbo kremas plaukams (plauku priez.temoj apie ji rasyta daug, yra ir sudetys), labai riebus,skalsus, reikia nepadauginti.

JMO turiu ir naudoju smile.gif

O kas naudojate monoi kaip kauke pries plovima, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2012 03 08, 12:30)
Tai gal tavo šaknys ne riebios... gal oda riebaluojasi, nes jai trūksta drėgmės ir taip save drėkina.


Riebios, net su aparatu esu issityrusi ir pasake, kad riebi galvos oda rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kuri turite ir naudojate Alterra kosmetika (naturalios kosmetikos linija) Gal kokiu atsiliepimu?
Atsakyti
Pasidalinsiu gauta naujiena, gal kuriai pravers:

„Žalia-žalia", v.Stepono 6, Vilnius

PAVASARINĖS NUOLAIDOS „ARGITAL“ KOSMETIKAI!

-20% nuolaida veido ir kūno kremams,
Visiems kitiems produktams -30%.

Akcija tęsiasi iki 2012-04-01
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2012 03 10, 03:03)
Gal kuri turite ir naudojate Alterra kosmetika (naturalios kosmetikos linija) Gal kokiu atsiliepimu?


Yra tema apie Alterra http://www.supermama...?...&hl=alterra
Atsakyti
QUOTE(apčy @ 2012 03 10, 17:45)

Bet jos Lt nebesimato, deja... unsure.gif
Atsakyti
Pasimeciau tarp naturaliu mineraliniu pudru... Skaitinejau apie jas nemazai,nusprendziau,kad geriausiai man tiks bare x minerals, isigijau, nedaug dar spejau pabandyti,ispudzio konkretaus susidaryti nespejau bet atrodo jis bus geras smile.gif bet dabar netiketai internete pastebejau,kad yra tokia mineraline pudra bare minerals. Isvaizda panasi,pavadinimas vos ne toks pats,nesuprantu kaip cia yra - kazkuri yra 'padielka'? doh.gif paaiskinkit kasnors kas cia kaip blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pikaciux @ 2012 03 11, 00:39)
Pasimeciau tarp naturaliu mineraliniu pudru... Skaitinejau apie jas nemazai,nusprendziau,kad geriausiai man tiks bare x minerals, isigijau, nedaug dar spejau pabandyti,ispudzio konkretaus susidaryti nespejau bet atrodo jis bus geras  smile.gif  bet dabar netiketai internete pastebejau,kad yra tokia mineraline pudra bare minerals. Isvaizda panasi,pavadinimas vos ne toks pats,nesuprantu kaip cia yra - kazkuri yra 'padielka'?  doh.gif paaiskinkit kasnors kas cia kaip  blush2.gif


Ne, čia dvi skirtingos mineralinės pudros. Bare minerals šiaip yra tik pavadinimas, ją gamina Bare Escentuals

Papildyta:
QUOTE(gatinha2 @ 2012 03 10, 20:33)
Bet jos Lt nebesimato, deja... unsure.gif


Aš nespėjau nieko išbandyt ir kol pardavinėjo blush2.gif Ir atsiųst nelabai iš kur yra
Atsakyti
[quote=apčy,2012 03 11, 03:22]
Ne, čia dvi skirtingos mineralinės pudros. Bare minerals šiaip yra tik pavadinimas, ją gamina Bare Escentuals

Aisku,o gal kuri zinote esminius ju skirtumus?kuri skaitosi geresne? ax.gif
Atsakyti
Gal kas esate bandę Argital šampūną riebiems plaukams ir Philip Martin's raminantį šampūną, bei galit palyginti? Dabar abiem akcija ir neapsisprendžiu kurį bandyti unsure.gif Ir dar: ar į Philip Martin's šampūnas įeina aloe vera? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 03 11, 12:26)
r dar: ar į Philip Martin's šampūnas įeina aloe vera? ax.gif

Ne, pirmu numeriu maniškiame eina vanduo
Atsakyti
QUOTE(pikaciux @ 2012 03 11, 11:04)

Aisku,o gal kuri zinote esminius ju skirtumus?kuri skaitosi geresne? ax.gif


Aš tai nežinau, negaliu jų palygint. Esu naudojus ir tebenaudoju tik Bare minerals. Kosmetikos gamintojų skyrelyje yra temos tiek apie vieną, tiek apie kitą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apčy: 11 kovo 2012 - 15:44