Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

Merginos, gal kuri galėtumėte tikrai gerai drėkinantį rekomenduoti kremuką veidui?
Mano oda mišri, riebi T zona, o skruostai sausi. Tačiau kankina bene nuolatinis tas tempimo, sausumo jausmas. Bandžius nemažai paprastų kremų, tačiau niekas iki šiol nepadėjo. verysad.gif Max kelias savaites galiu kažkokį kremą naudoti, o po to vėl negerai...
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irisinė @ 2012 03 07, 18:40)
Merginos, gal kuri galėtumėte tikrai gerai drėkinantį rekomenduoti kremuką veidui?
Mano oda mišri, riebi T zona, o skruostai sausi. Tačiau kankina bene nuolatinis tas tempimo, sausumo jausmas. Bandžius nemažai paprastų kremų, tačiau niekas iki šiol nepadėjo.  verysad.gif Max kelias savaites galiu kažkokį kremą naudoti, o po to vėl negerai...
4u.gif

Mane seniau kankindavo tempimo jausmas (dėl to ir savo odą priskyriau sausai), dabar darau, kaip Galadrielė: ryte ir vakare veidą prausiu pieneliu, drėkinu veidą hidrolatu ir tada tepu Argital našlaičių kremą. Dabar nebėra jokio tempimo jausmo, kartais galiu net kremo netept 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 03 07, 17:46)
Su kokiu čia šampūnu šitaip? ax.gif


John Masters Organics su cinku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irisinė @ 2012 03 07, 17:40)
Merginos, gal kuri galėtumėte tikrai gerai drėkinantį rekomenduoti kremuką veidui?
Mano oda mišri, riebi T zona, o skruostai sausi. Tačiau kankina bene nuolatinis tas tempimo, sausumo jausmas. Bandžius nemažai paprastų kremų, tačiau niekas iki šiol nepadėjo.  verysad.gif Max kelias savaites galiu kažkokį kremą naudoti, o po to vėl negerai...
4u.gif


Mano oda irgi mišri. Ryte ir vakare purškiuos kvapų namų hidrolatu ir tepuos Argital kremą. Arba našlaičių, arba propolio 4u.gif Šią žiemą, skirtingai nei pernai, nebejaučiu odos išsausėjimo tokio nuo šildymo ir šalčio ir pan smile.gif
Papildyta:
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 03 07, 14:05)

As irgi anksciau taip galvojau, o viena karta neislaikiau ir nusipirkau labiau sausiems plaukams tinkama sampuna, nes radau daug geru atsiliepimu, nors mano saknys riebios. Ir ka-negaliu atsidziaugti, plaukai svaruteliai lieka ir tikrai nesiriebaluoja greiciau. As manau, kad su galvos oda kaip ir su veidu-kuo daugiau naudosit oda nuriebinancias priemones ir ja sausinsit, tuo oda daugiau riebalu gamins smile.gif Nesakau, naudoju ir riebiems plaukams skirta sampuna, kaip jau mineta Natuderm, bet ne istisai, kaitalioju. Paprastai, kad plaukas nepriprastu, pakaitom naudoju 3 sampunus. Man atrodo, svarbu tinkamai issirinkti kas tinka ax.gif
Labai retai su sampunu is pirmo karto galima pataikyti tiesiai i desimtuka ax.gif


Tai gal tavo šaknys ne riebios... gal oda riebaluojasi, nes jai trūksta drėgmės ir taip save drėkina.
Nes su veido oda taip būna...
Atsakyti
Gal galite rekomenduoti ka nors plauku galiukams? norisi kazko naturalaus 4u.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip jums Logonos sampunai? Ar naudojate? smile.gif Siandien nusipirkau sampuna su bambukais, tai kaip ir visai nieko
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 03 08, 17:31)
Gal galite rekomenduoti ka nors plauku galiukams? norisi kazko naturalaus  4u.gif

john masters aliejukas man patinka smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

nežinau, ar šioje temoje taip pat diskutuojate apie natūralią dekoratyvinę kosmetika? Gal esate naudojusios Terre d'Oc arba ZAO kosmetiką? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aureya @ 2012 03 08, 23:07)
Sveikos,

nežinau, ar šioje temoje taip pat diskutuojate apie natūralią dekoratyvinę kosmetika? Gal esate naudojusios Terre d'Oc kosmetiką?  smile.gif

terre d'oc ka turiu bei teko bandyti labai patinka tikrai kokybiska kosmetika thumbup.gif
Atsakyti

QUOTE(Diamond'e @ 2012 03 08, 19:15)
Merginos, o kaip jums Logonos sampunai? Ar naudojate? smile.gif Siandien nusipirkau sampuna su bambukais, tai kaip ir visai nieko
smile.gif

Man iš Logonos visai nieko Bambukų ir Akacijų ax.gif
Atsakyti
As esu turejus su alum, buvo visai nieko.
Atsakyti
QUOTE(vaio @ 2012 03 08, 16:31)
Gal galite rekomenduoti ka nors plauku galiukams? norisi kazko naturalaus  4u.gif

JMO citrus/neroli detangler.
Dar patinka ranku darbo kremas plaukams (plauku priez.temoj apie ji rasyta daug, yra ir sudetys), labai riebus,skalsus, reikia nepadauginti.
Atsakyti