Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(Babi* @ 2012 03 03, 18:35)
dabar klausimas: laukt kol tu išbandysi, ar pirkt kol akcija doh.gif


Aš išbandysiu tik balandžio mėnesį kai grįšiu į Lietuvą.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 03 02, 15:30)
O kaip jį naudoji?  ax.gif

Ant dregnos veido odos wink.gif
Bet siaip tai kvapas nuginkluoja..
Atsakyti
O gal kas turite atsiliepimų apie antioffice kosmetika?
Atsakyti
Čia kažkada SM buvo nerolio bumas, visos svaigo dėl jo kvapo. Neseniai nusipirkau iš SM pabandymui vien dėl kvapo, pažiūrėti, kas čia per stebuklas. biggrin.gif Tai nežinau, nieko ypatingo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 03 05, 14:53)
Čia kažkada SM buvo nerolio bumas, visos svaigo dėl jo kvapo. Neseniai nusipirkau iš SM pabandymui vien dėl kvapo, pažiūrėti, kas čia per stebuklas.  biggrin.gif Tai nežinau, nieko ypatingo.  ax.gif


man tai žolės kvapas ir tiek biggrin.gif irgi nesu didelė nerolio fanė ax.gif
Atsakyti
Esu uoscius tik eliksyra, nezinau kaip kvepia hirdrolatas ar eterinis, ka jus turit? Man tas jo kartumas labai patinka smile.gif
Atsakyti
Aš eliksyrą turiu.
Atsakyti
Aš irgi viena iš eliksyro gerbėjų. Pirmi produktai, kuriuos pabandžiau KN, buvo būtent nerolio eliksyras ir hidroliatas. Kvapas man labai patinka wub.gif Patiko ir poveikis, ypač vasarą, nes nerolis neblogai sutraukia poras.

Bet gi reikėjo ir kažką naujo pabandyti, nes veidui ilgai naudojau šitą derinuką, tai dabar žadu mėginti pelargonijų hidroliatą, naudoju aliejų mišinį Gyduolis. Kol kas taip pat patinka, bet nerolio kvapui dar niekas neprilygo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 03 03, 15:26)
Ramintėtė man atrodo bandė kažkurias jų priemones. Susigundžiau ir aš.  biggrin.gif

TEIP biggrin.gif
tuejau babassu purinanti, be galo patiko, tik skystokas tai nlb taupus, bet nesausino, neerzino, plaukai svarus isbudavo ilgai thumbup.gif
taip pat turiu maple sampuna su balzamu... abu kvepia dieviskai:wub: sampunas jau riebesnis, skalsesnis bet plaukuciai greiciau sukrenta... balzamas riebus, tirstas, gerai drekina bet neapsunkina plauko, labai skalsus
turiu dar triple moisture kauke tai labai kazkoko wow ispudzio nera, sakyciau kazkiek riebina plaukus, drekina gerai, man sakyciau per stipri ji, ir dar turiu nuo plauku slinkimo hair loss nutriment, tai irgi labai patinka, galvos oda jautresne turint atsargiau reik nes oda raudona lieka itrinus priemone, sakyciau purina kazkiek, plaukai blizga, nesausina, ziuresim ar pades kiek....
turiu ju ir cream powder, tai superineeeeeeeeee thumbup.gif tik spalvos labai tamsios tai laikau vasarai
Atsakyti
QUOTE(acotra @ 2012 03 05, 10:09)
O gal kas turite atsiliepimų apie antioffice kosmetika?
Aš kaip tik naudoju mėginukus. Konsistensija smagi (ir veido dieninio, ir paakių kremo), tačiau oda labai blizga. Nesilaiko ir pudros. Beje, nežinau ar sutapimas ar ne, bet kai tik pradėjau naudoti, per kelias dienas visas veidas pasidarė nusėtas smulkiais raudonais spuogeliais. Dauguma iš jų vandeningi. Bet toliau tepu kremukus ir stebiu reakcijas. Nes jau nebežinau ką daugiau bandyti savo odai... doh.gif Ko gero, reiks dar kažko ieškotis...
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 02 27, 00:14)
Ziauriai esu nusivylus eko sampunais. Naudoju eko priemones jau 1.5 metu, plaukai zenkliai pagrazejo, bet... Su sampunais vienas is dvieju, arba galva niezti arba plaukai riebaluoti...


QUOTE(Vicious_L @ 2012 02 27, 01:23)
Bet sakau kad plaukus 100% eko sampunai plauna tikrai prastai ir tikiuosi gal kas ka stebuklingo atrado, nes as tai dar ne, o atrodo norisi tiek nedaug, tik svaros ir nesudirgintos odos.


Nu nezinau, nesutikciau...reikalas tas, kad kol atsirenki, tai tenka ir paislaidauti, ir laiko praeina, bet tikrai yra geru naturaliu sampunu. gal tiesiog per mazai ju bandet? nu negalima po 2-3 bandytu naturaliu sampunu teigti, kad jie visi blogi ax.gif esu isbandzius tikrai daug sampunu ir jau atsirinkus kas tinka, o kas ne. Is pigesniu galeciau pasiulyti Natuderm sampuna riebiems plaukams, Eurokos buna pirkti, man jis labai patinka smile.gif

QUOTE(srauni_upe @ 2012 02 27, 12:43)
su taips plaukų riebinimais tai b8na taip,kadkai merginos pradedda naudot nat. 6amp8nus ir kart nori visokių artstančių, storinančių ir pan. O jų plaukai pvz riebūs (kaip mano). Tai ir netinka tada. reik ieškot šampūno riebesniem plaukam  mirksiukas.gif


As irgi anksciau taip galvojau, o viena karta neislaikiau ir nusipirkau labiau sausiems plaukams tinkama sampuna, nes radau daug geru atsiliepimu, nors mano saknys riebios. Ir ka-negaliu atsidziaugti, plaukai svaruteliai lieka ir tikrai nesiriebaluoja greiciau. As manau, kad su galvos oda kaip ir su veidu-kuo daugiau naudosit oda nuriebinancias priemones ir ja sausinsit, tuo oda daugiau riebalu gamins smile.gif Nesakau, naudoju ir riebiems plaukams skirta sampuna, kaip jau mineta Natuderm, bet ne istisai, kaitalioju. Paprastai, kad plaukas nepriprastu, pakaitom naudoju 3 sampunus. Man atrodo, svarbu tinkamai issirinkti kas tinka ax.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 27, 14:02)
Na va, matyt, kiekvienam savo mirksiukas.gif Mano įspūdis, kaip minėjau, apie dabar naudojamą pirmą ekologišką šampūną, todėl nenoriu pasakyt, kad visi jie tokie. Su blogiukiškais šiaip problemų neturėjau, aišku, irgi būdavo, kad netiko, bet po plovimo plaukai visada atrodydavo purūs ir gražūs.


Labai retai su sampunu is pirmo karto galima pataikyti tiesiai i desimtuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2012 03 07, 15:05)
As irgi anksciau taip galvojau, o viena karta neislaikiau ir nusipirkau labiau sausiems plaukams tinkama sampuna, nes radau daug geru atsiliepimu, nors mano saknys riebios. Ir ka-negaliu atsidziaugti, plaukai svaruteliai lieka ir tikrai nesiriebaluoja greiciau. As manau, kad su galvos oda kaip ir su veidu-kuo daugiau naudosit oda nuriebinancias priemones ir ja sausinsit, tuo oda daugiau riebalu gamins smile.gif Nesakau, naudoju ir riebiems plaukams skirta sampuna, kaip jau mineta Natuderm, bet ne istisai, kaitalioju. Paprastai, kad plaukas nepriprastu, pakaitom naudoju 3 sampunus. Man atrodo, svarbu tinkamai issirinkti kas tinka ax.gif

Su kokiu čia šampūnu šitaip? ax.gif

Ar kas galit pasakyti, yra Philip Martin's šampūnuose aloe vera? unsure.gif

Ir gal galit parašyt kas nors tos antioffice firmos kokio nors gaminio sudėtį? Radau internete greit vieno kremo sudėtį-ne vieta jam šioje temoje schmoll.gif Nebent šita firma turi kokią ekologišką liniją.
Atsakyti