Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

Pasiskaičiau wikipedijoj, tai čia yra raudonas dažas, išgaunamas iš vabzdžių. smile.gif Dažnai naudojamas maisto pramonėje norint nudažyti masto produktą (sultyse ir pan.). Jeigu žmogus alergiškas jam, gali sukelti anafilaktinį šoką. O šiaip nieko blogo.
Atsakyti
Gal kas turi atsiliepimų apie Philip Martin's šampūnus? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 03 kovo 2012 - 14:16
o gal žinot, kur pigiau galima Lakshmi skysto makiažo pagrindo įsigyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 03 03, 15:15)
Gal kas turi atsiliepimų apie Philip Martin's šampūnus? ax.gif


Ramintėtė man atrodo bandė kažkurias jų priemones. Susigundžiau ir aš. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 03 03, 15:26)
Ramintėtė man atrodo bandė kažkurias jų priemones. Susigundžiau ir aš.  biggrin.gif

Jau užsisakei ką nors? ax.gif Aš jau buvau nusprendus, kad daugiau nebeieškosiu jokio šampūno, Eubiona ir Lavera geri, bet norisi dar geriau biggrin.gif Aj, ir skaičiau, kad kažkokį norvegišką šampūnai pirkai, kaip tau jis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 03 03, 16:49)
Jau užsisakei ką nors? ax.gif Aš jau buvau nusprendus, kad daugiau nebeieškosiu jokio šampūno, Eubiona ir Lavera geri, bet norisi dar geriau biggrin.gif Aj, ir skaičiau, kad kažkokį norvegišką šampūnai pirkai, kaip tau jis? smile.gif


Dar ne, kitą savaitę sakysiuos. ax.gif Netiko tas šampūnas visgi, atsirado pleiskanų, atidaviau MB.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 03 03, 14:15)
Gal kas turi atsiliepimų apie Philip Martin's šampūnus? ax.gif



Aš turiu klevų šampūną Maple Wash ir kondicionierių Maple Rinse. Mano plaukai šviesinti ir reikalauja padrėkinimo. Tai šitos priemonės drėkina taip, kad jau per pietus galvą reikia plauti doh.gif Ir plaukai atrodo sukritę ir riebaluoti. Šampūno sunaudojau daugiau nei pusę ir padėjau į lentyną, o kondicionieriaus beveik pilnas buteliukas liko, nes labai mažai reikia. Dar labai nepatiko kvapas - jau toks intensyvus, kad visą dieną jauti bobučių kvepaliukų aromatą smile.gif Nebandysiu daugiau Philip Martin's.
Galėčiau parduot likučius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 03 03, 16:57)
Dar ne, kitą savaitę sakysiuos.  ax.gif Netiko tas šampūnas visgi, atsirado pleiskanų, atidaviau MB.

O ką galvoji sakytis? ax.gif

QUOTE(Pelė snaudalė @ 2012 03 03, 17:10)
Aš turiu klevų šampūną Maple Wash ir kondicionierių Maple Rinse. Mano plaukai šviesinti ir reikalauja padrėkinimo. Tai šitos priemonės drėkina taip, kad jau per pietus galvą reikia plauti  doh.gif Ir plaukai atrodo sukritę ir riebaluoti.  Šampūno sunaudojau daugiau nei pusę ir padėjau į lentyną, o kondicionieriaus beveik pilnas buteliukas liko, nes labai mažai reikia. Dar labai nepatiko kvapas - jau toks intensyvus, kad visą dieną jauti bobučių kvepaliukų aromatą smile.gif Nebandysiu daugiau Philip Martin's.
Galėčiau parduot likučius smile.gif

Kažin kaip būtų su tuo raminančiu šampūnu g.gif O į sudėtį įeina alijošius? ax.gif
Dėkuj, bet mano plaukai ir taip riebūs, tai dar greičiau susiriebaluos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 03 03, 17:32)
O ką galvoji sakytis? ax.gif


Raminantį šampūną ir scalp benefit kondicionierių. Ir galbūt hair loss priemonę arba kažkurį purškalą plaukams po plovimo. Nors dar turiu JMO shine on ir Weledos rozmarinų vandens pilną buteliuką, tai gal apsieisiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 03 03, 16:15)
Gal kas turi atsiliepimų apie Philip Martin's šampūnus? ax.gif

Aš bandžiau drėkinantį šampūną. Kvapas tai man labai patiko - toks prabangių smilkalų wub.gif
Man šampūnas netiko, o draugė pirko, tai jai čia buvo vienintelis šampūnas, su kuriuo galėjo galvos neplauti 2 dienas (plauna kasdien).

Jeigu kas norit pabandyti - galiu nupilti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 03 03, 17:55)
Raminantį šampūną ir scalp benefit kondicionierių. Ir galbūt hair loss priemonę arba kažkurį purškalą plaukams po plovimo. Nors dar turiu JMO shine on ir Weledos rozmarinų vandens pilną buteliuką, tai gal apsieisiu.  ax.gif

dabar klausimas: laukt kol tu išbandysi, ar pirkt kol akcija doh.gif

QUOTE(Galadrielė @ 2012 03 03, 18:12)
Aš bandžiau drėkinantį šampūną. Kvapas tai man labai patiko - toks prabangių smilkalų wub.gif
Man šampūnas netiko, o draugė pirko, tai jai čia buvo vienintelis šampūnas, su kuriuo galėjo galvos neplauti 2 dienas (plauna kasdien).


O kokie draugės plaukai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 03 kovo 2012 - 17:36
QUOTE(Babi* @ 2012 03 03, 19:35)
dabar klausimas: laukt kol tu išbandysi, ar pirkt kol akcija doh.gif
O kokie draugės plaukai? ax.gif

Ilgi, tiesūs. Šaknys riebaluojasi, o galai sausėja 4u.gif
Atsakyti