Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

Noriu paklausti: gal kažkada buvo kalbama apie Natura Siberica šampūnų sudėtis? Būčiau labai dėkinga, jei kas pakomentuotų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2012 02 27, 16:40)
Vis gundausi isbandyti Lavera sampunus, bet kazkodel aplenkiu. Kaina nebloga, kita karta, matyt, bus Lavera. Plaukai mano baisiai sausi ir smulkiai garbanoti... doh.gif

o kodel aplenkiat? Puikus sampunai, man labai jie visi tinka ir patinka. Jei sausi-imkit sampuna su mango.
Atsakyti
QUOTE(lait @ 2012 02 28, 21:02)
Stai toks My Webpage. Nesu tikra, bet lyg ir rugiageliu i lietuviu kalba verciasi.

Turbūt visiems skirtingai, man asmeniškai, taip pat ir vyrui šis lavera šampūnas nepatiko, nei kaip pats šampūnas nei kaip priemonė prieš pleiskanas rolleyes.gif
Atsakyti
gal zinot ka nors plauku galiukams?
Atsakyti
Įsitikinusi, kad reikia bandyti ant savo "kailio" ir atsirinkti reikiamas priemones. Išbandžiau visus Druide šampūnus, vieni patiko labiau, kiti mažiau, bet ne ant tiek, kad vėl kartočiau. Patiko Sante su apelsinais ir kokosų aliejumis, manau kartosiu. FIN (Faith in nature) labai patiko, gal jie ir nėra 100% naturalūs, bet man labai tiko, iškyrus su alijošiumi, jis dirgino galvos odą, atsirado pleiskanų. FIN ir balzamai labai vykę, jau kelintą kartoju. Laveros Rožių (dar tik kelis kartus ploviausi) patiko, plaukai ilgiau išlieka purūs, bet lyg ir labiau sausina, velia. Bet dar tik pirminė nuomonė apie šį šampūną. Lavera Rožių plaukų kaukė visai nei drėkina, nei maitina, gerai, kad mėginukas, bet man po jos plaukai labai vėlėsi. Tai tiek smile.gif
Atsakyti
Gal kuri zinote kur galima pigiau nusipirkti geros kokybes nerolio eliksyro, tokio kaip Kvapu namuose? Labai patiko, bet kai pakele kaina, nelabai galiu sau leisti jo ax.gif
Atsakyti
O kaip jį naudoji? ax.gif
Atsakyti
Achileja.lt pradėjo prekiauti Philip Martin's plaukų priežiūros priemonėmis. Dabar šiai kosmetikai 25% nuolaida.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2012 03 01, 23:13)
Turbūt visiems skirtingai, man asmeniškai, taip pat ir vyrui šis lavera šampūnas nepatiko, nei kaip  pats šampūnas nei kaip priemonė prieš pleiskanas rolleyes.gif

O kuo nepatiko? ax.gif
Atsakyti
Juaroje dekoratyvinei kosmetikai -25%
Atsakyti
Sante sampunas su kondicionieriumi patiko, kad pagaliau galejau iseiti is duso su glotniais plaukuciais o ne su koltunu kaip anksciau. vienintelis minusas labai nepatinka sante produkcijos kvapas, duso zele ir kuno losjona tai isvis negalejau naudoti nes kvapas tai tiesiog atstumiantis, bet nzn gal kam ir patinka smile.gif o dabar pasidalinsiu gal kam naujiena gal kam jau bus zinoma. vakar nusipirkau micabella naturalios kosmetikos. visiskai naujas brandas man cia buvo negirdetas, bet vistiek susigundziau. tai va pirkau triju spalvu seselius, kurie yra pagaminti is micos, titano dioxido ir trecio ingriediento apie kuri deja nesu girdejusi may containe carmine. tai va noreciau kad atsilieptu kazka zinancios apie si ingriedienta ir nuramintu mane, jog nebuvau apgauta konsultantes blush2.gif na siaip lankstinuke parasyta kad micabella 100% naturali ir mineraline smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NikoDoll @ 2012 03 03, 11:15)
Sante sampunas su kondicionieriumi patiko, kad pagaliau galejau iseiti is duso su glotniais plaukuciais o ne su koltunu kaip anksciau. vienintelis minusas labai nepatinka sante produkcijos kvapas,  duso zele ir kuno losjona tai isvis negalejau naudoti nes kvapas tai tiesiog atstumiantis, bet nzn gal kam ir patinka  smile.gif  o dabar pasidalinsiu gal kam naujiena gal kam jau bus zinoma. vakar nusipirkau micabella naturalios kosmetikos. visiskai naujas brandas man cia buvo negirdetas, bet vistiek susigundziau. tai va pirkau triju spalvu seselius, kurie yra pagaminti is micos, titano dioxido ir trecio ingriediento apie kuri deja nesu girdejusi may containe carmine. tai va noreciau kad atsilieptu kazka zinancios apie si ingriedienta ir nuramintu mane, jog nebuvau apgauta konsultantes  blush2.gif  na siaip lankstinuke parasyta kad micabella 100% naturali ir mineraline  smile.gif

daug natur dekoratyvineje kosmetikoje naudojamas karminas, laikomas naturalus ingridientas, isgaunamas virinant dziovintus vabaliukus doh.gif (raudonai spalvai isgauti) As vengiu jo, pasiziuriu sudeti, kad nebutu.. Gana sunku surasti raudona lupdazi ar skaistalus, kad jo nebutu.. ax.gif
Atsakyti