Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(micefee @ 2012 02 27, 15:28)
O kokį dabar naudojat?


Eubionos, štai šitą.
Atsakyti
Iš visų naudotų šampūnų šitas buvo pats pačiausias 4u.gif
http://www.cleopatra...tails.php?id=60
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 02 27, 15:40)
Uoj ačiū, na ir komentaras:) nea, čia makiažo pagrindas. Tiesiog sukurtas kaip kremas su stangrinamąja funkcija ir poto dėta pigmento.

Na vienaip ar kitaip tai geriau nei dabartinė mano pudra  g.gif  bet ir su blogiukais nesinori naudoti..o nei vienos sau tinkančios be "priedų" neišsirenku  doh.gif


Aišku, šitas geresnis nei visi kiti parduodami sarmose ir kristianose, bet nėra nekaltai šventas... Kaip ir rašo 89% setifikuotų organinių ingredientų, tai gal ne taip jau blogai nei kad visa sudėtis vien chemija...
Atsakyti
Man nuo visu naturaliu atsirasdavo pleiskanu arba plaukai po plovimo atrodydavo baisiau nei pries... Vis kitokius pirkau ir nieko tinkamo neradau. Tada pamaciau, kad Lavera turi sampuna nuo pleiskanu ir ji isbandziau. Pleiskanos dingo po pirmo karto ir plaukai atrode puikiai. Is eiles sunaudojau keleta buteliuku, kol kazkur neprisiskaiciau, kad nera labai gerai daznai naudoti sampuna, kuris skirtas nuo pleiskanu. Dabar naudoju ji reciau, pakaitomis su Lavera Apple sampunu. Issirinkau ji, nes jis skirtas daznesniems plovimas ir vel neturiu kuo skustis. Nebent, kad reikia kondicionieriaus, bet jis man su bet kuriuo sampunu, visa gyvenima butinas... Siaip patinka Lavera sampunai, nes sudetis gan turtinga, todel butinai ir daugiau isbandysiu, o kol kas, kai baigsis Lavera Apple, savo eilutes laukia Weleda rozmarinu.

O pries keleta metu lyg ir Avalon Organics levandu sampuna naudodavau, kuris taip pat patiko.
Atsakyti
QUOTE(lait @ 2012 02 27, 15:18)
Man nuo visu naturaliu atsirasdavo pleiskanu arba plaukai po plovimo atrodydavo baisiau nei pries... Vis kitokius pirkau ir nieko tinkamo neradau. Tada pamaciau, kad Lavera turi sampuna nuo pleiskanu ir ji isbandziau. Pleiskanos dingo po pirmo karto ir plaukai atrode puikiai. Is eiles sunaudojau keleta buteliuku, kol kazkur neprisiskaiciau, kad nera labai gerai daznai naudoti sampuna, kuris skirtas nuo pleiskanu.  Dabar naudoju ji reciau, pakaitomis su Lavera Apple sampunu. Issirinkau ji, nes jis skirtas daznesniems plovimas ir vel neturiu kuo skustis. Nebent, kad reikia kondicionieriaus, bet jis man su bet kuriuo sampunu, visa gyvenima butinas... Siaip patinka Lavera sampunai, nes sudetis gan turtinga, todel butinai ir daugiau isbandysiu, o kol kas, kai baigsis Lavera Apple, savo eilutes laukia Weleda rozmarinu.

O pries keleta metu lyg ir Avalon Organics levandu sampuna naudodavau, kuris taip pat patiko.


matyt netinka koks ingredientas, man nuo daugumos vokiškų šampūnų asiranda pleiskanų. Tai jų nebenaudoju
Atsakyti
QUOTE(lait @ 2012 02 27, 03:18)
Man nuo visu naturaliu atsirasdavo pleiskanu arba plaukai po plovimo atrodydavo baisiau nei pries... Vis kitokius pirkau ir nieko tinkamo neradau. Tada pamaciau, kad Lavera turi sampuna nuo pleiskanu ir ji isbandziau. Pleiskanos dingo po pirmo karto ir plaukai atrode puikiai.


Vis gundausi isbandyti Lavera sampunus, bet kazkodel aplenkiu. Kaina nebloga, kita karta, matyt, bus Lavera. Plaukai mano baisiai sausi ir smulkiai garbanoti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 26, 20:29)
Gal kas bandėt Coslys ar Annemarie akių makiažo valiklius? Apskritai, kokius akių makiažo valiklius naudojate?

Lavera Basis Sensitive 4u.gif

QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 27, 12:55)
- norint gerai išplauti plaukus, reikia daug daugiau šampūno nei tų įprastų. Maniškiai pečių nesiekia, o šampūno vis tiek reikia daug. Kitu atveju plaukai atrodo tarsi neplauti, riebaluoti... Taigi apie taupų naudojimąsi ir kalbos nėr, o ką jau kalbėti, jei plaukai būtų ilgi doh.gif
- plaukai išdžiūsta, ir nors atrodo neberiebaluoti, yra prisiploję doh.gif

Nesutikčiau. Taupiausias man pasirodė Argital šampūnas (tik su juo plaukai greičiau susiriebaluodavo), jo reikėjo labai mažai. Taip pat palyginti taupūs ir man labiausiai patikę: Eubiona kivių bei Lavera apelsinų. Ir plaukai po jų gerai atrodo smile.gif

QUOTE(lait @ 2012 02 27, 16:18)
Man nuo visu naturaliu atsirasdavo pleiskanu arba plaukai po plovimo atrodydavo baisiau nei pries... Vis kitokius pirkau ir nieko tinkamo neradau. Tada pamaciau, kad Lavera turi sampuna nuo pleiskanu ir ji isbandziau.

Gal galit įdėt nuorodą? blush2.gif

Galadriele, ačiū, kad papasakojai apie savo odos priežiūrą, o ypač prausimą pieneliu. Maždaug nuo tada, kai parašei apie šį būdą, aš jį praktikuoju ir ką: oda švaresnė, pats procesas trunka trumpiau, nei su aliejais (čia irgi didelis pliusas) thumbup.gif

Beje, pastebėjau tokį įdomų dalyką su eterinių aliejų garinimu (dabar vėl bandau, žiūrėsiu ar čia sutapimas): vis pagarindavau kambary greipfrutų EA (dienos metu) ir maždaug tuo metu pradėjau keltis 6 val. ryte (be jokio žadintuvo) blink.gif , nors šiaip būdavau didelė miegalė ir savaitgaliais tik apie 10 val. išlipdavau iš lovos. Dabar vėl bandau garint, labai įdomu ar čia tik sutapimas, ar eterinis aliejus taip veikia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 02 27, 00:14)
Ziauriai esu nusivylus eko sampunais. Naudoju eko priemones jau 1.5 metu, plaukai zenkliai pagrazejo, bet... Su sampunais vienas is dvieju, arba galva niezti arba plaukai riebaluoti. Jau truko kantrybe, apie menesi nesu su palaidais plaukais i gatve isejus, nes po kekvieno plovimo plaukai plemais riebaluoti. O dar taip sunku tuos plaukus plaut, kai jie ilgi, dziusta belenkiek, negaliu persiplovinet. Dar varo visi ant SLS, bet jei jau koks sampunas eko geriau plaukus isplauna, tai taip galva sujautrina, kad iki sasu nusigramzau.  verysad.gif Lavera obuoliu buvo dar nieko, bet ir tai ne tobulas variantas. Kelis kart teko cheminem priemonem plaukus isiplaut, tai atrode plaukai tobilai, minksti, svarus, besiplaikstantys.  verysad.gif

kaip keista kiek metu naudoju EKo sampunas nieko panasau nebuvo nors saknys riebokos mano... pabandyk Philip martins babussu purinnati sampuna man be galo tiko, siuo metu turiu maple drekinanti irgi neblogas bet plaukai gal kiek greiciau sukrent nes jis visgi drekinants
Atsakyti
Aciu uz patarimus. Oi dabar bus darbo ismegint viska lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 02 27, 21:01)
Galadriele, ačiū, kad papasakojai apie savo odos priežiūrą, o ypač prausimą pieneliu. Maždaug nuo tada, kai parašei apie šį būdą, aš jį praktikuoju ir ką: oda švaresnė, pats procesas trunka trumpiau, nei su aliejais (čia irgi didelis pliusas) thumbup.gif

Kaip džiaugiuosi, kad tau tiko ir patiko thumbup.gif Nes man dabar atimk pienelį ir nebežinosiu kaip praustis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 02 27, 21:26)
Kaip džiaugiuosi, kad tau tiko ir patiko thumbup.gif Nes man dabar atimk pienelį ir nebežinosiu kaip praustis biggrin.gif


Aš labai nesekiau šios temos pastaruoju metu, tai pasikartosiu blush2.gif Koks pienelis? Kaip suprantu, odelė labai sparčiai taisosi. Gal galima labai trumpai darkart arba tiesiog kokią nuorodą į žinutę? Persiprašau, kad kartojuos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 02 27, 13:33)
Tai va mane tas ir nervina, ne tik kad greit susiriebaluoja, bet kad isplovus, jie vis tiek buna kaip neplauti. Bandziau ir daug ir mazai naudot, ir viena ir du kartus plaut. Siaip siuo atzvilgiu klaikiausi bandyti buvo Lavera Roziu ir dabar naudojamas Aubrey organics galvos odai skirtas kazkoks. Man toks jausmas aplamai, kad sampunas kazkaip neissiskalauja, nors stengiuosi lanbai labai gerai isskalaust. Siaip vienas is geriau isplaunanciu buvo Lavera obuoliu, bet va dar man problema su galvos oda, tai ieskosiu kazko geresnio.



Pirmiausia reikia nusistatyti, koks plauku tipas. Jeigu riebiems naudosi sausu plauku sampuna- labiau suriebaluos, sausus riebiu plauku sampunas dar lanbiau issausins
Man isplovus naturaliais sampunais ispudis tik toks-plaukai ne tokie slidus, bet isdziuvus sis pojutis dingsta.
Del riebalavimosi tai tas pats irnesakyk.gif
Atsakyti