Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(Vicious_L @ 2012 02 27, 00:23)
As ir neketinu chemines vel naudot ir ner ka pas mane laizyt ir taip plaukai geri. Be to ne i visus cheminius sampunus silikonas ieina. Bet sakau kad plaukus 100% eko sampunai plauna tikrai prastai ir tikiuosi gal kas ka stebuklingo atrado, nes as tai dar ne, o atrodo norisi tiek nedaug, tik svaros ir nesudirgintos odos.

Ar bandete "Alverde" firmos? Man jie geriausi, o esu isbandzius tikrai nemazai sampunu, Laveros dauguma isvis neisplaudavo, o apie aliejus ne nekalbu. Sante isvis nesusipratimas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 02 27, 00:23)
As ir neketinu chemines vel naudot ir ner ka pas mane laizyt ir taip plaukai geri. Be to ne i visus cheminius sampunus silikonas ieina. Bet sakau kad plaukus 100% eko sampunai plauna tikrai prastai ir tikiuosi gal kas ka stebuklingo atrado, nes as tai dar ne, o atrodo norisi tiek nedaug, tik svaros ir nesudirgintos odos.



nepastevejau, kad plautu prastai, tik reikia rasti sau tinkama sampuna.
man plaukai riebaluojasi vienodai, tiek su naturaliais, tiek su sintetiniais. vistiek plaunu kasdien biggrin.gif
pabandyk sante henna tikrai neriebina plauku mirksiukas.gif dar Abrey organics turi gera sampuna riebiems plaukams su zaliaja arbata blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 27 vasario 2012 - 11:26
su taips plaukų riebinimais tai b8na taip,kadkai merginos pradedda naudot nat. 6amp8nus ir kart nori visokių artstančių, storinančių ir pan. O jų plaukai pvz riebūs (kaip mano). Tai ir netinka tada. reik ieškot šampūno riebesniem plaukam mirksiukas.gif O natūralūs šampūnai yra gan individualus dalykas, reik atrasti sau tinkamiausią
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 25, 21:46)
O spalva tokia labiau oranžinė ar labiau raudona?


Man tai pradžioj atrodė, kad toks labiau tarpinis variantas, bet dabar net specialiai pabandžiau panagrinėt - sakyčiau, kad labiau raudona.
Papildyta:
QUOTE(Vicious_L @ 2012 02 27, 00:14)
Ziauriai esu nusivylus eko sampunais. Naudoju eko priemones jau 1.5 metu, plaukai zenkliai pagrazejo, bet... Su sampunais vienas is dvieju, arba galva niezti arba plaukai riebaluoti. Jau truko kantrybe, apie menesi nesu su palaidais plaukais i gatve isejus, nes po kekvieno plovimo plaukai plemais riebaluoti. O dar taip sunku tuos plaukus plaut, kai jie ilgi, dziusta belenkiek, negaliu persiplovinet. Dar varo visi ant SLS, bet jei jau koks sampunas eko geriau plaukus isplauna, tai taip galva sujautrina, kad iki sasu nusigramzau.  verysad.gif Lavera obuoliu buvo dar nieko, bet ir tai ne tobulas variantas. Kelis kart teko cheminem priemonem plaukus isiplaut, tai atrode plaukai tobilai, minksti, svarus, besiplaikstantys.  verysad.gif


Aš kol kas tik vieną išbandžiau, tai nesiimčiau taip tvirtinti apie visus, nes ketinu dar bandyti, bet pastebėjau kelis niuansus:

- norint gerai išplauti plaukus, reikia daug daugiau šampūno nei tų įprastų. Maniškiai pečių nesiekia, o šampūno vis tiek reikia daug. Kitu atveju plaukai atrodo tarsi neplauti, riebaluoti... Taigi apie taupų naudojimąsi ir kalbos nėr, o ką jau kalbėti, jei plaukai būtų ilgi doh.gif
- plaukai išdžiūsta, ir nors atrodo neberiebaluoti, yra prisiploję doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegantiškai sninga: 27 vasario 2012 - 11:56
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 27, 13:55)
- norint gerai išplauti plaukus, reikia daug daugiau šampūno nei tų įprastų. Maniškiai pečių nesiekia, o šampūno vis tiek reikia daug. Kitu atveju plaukai atrodo tarsi neplauti, riebaluoti... Taigi apie taupų naudojimąsi ir kalbos nėr, o ką jau kalbėti, jei plaukai būtų ilgi doh.gif
- plaukai išdžiūsta, ir nors atrodo neberiebaluoti, yra prisiploję doh.gif

Visiškai nesutinku schmoll.gif

Mėgstu, kad būtų daug putų ir rankos gerai slystų, tai šampūno naudoju nemažai, nors eko man šiaip taupiau visgi naudojasi negu cheminiai, nes jų mažiau reikia ir užtenka galvą muiluoti 1, o ne 2 kartus.

Kas liečia purumą, su sintetiniais man jie nuolat būdavo prisiploję prie šaknų ir riebaluodavosi šviesos greičiu. Dabar ir riebumas nebe toks baisus, ir plaukas purus, nors pas mane iš prigimties plaukai gana purūs, bet ir šampūnai juos papurina.

O šiaip reikia ieškoti, bandyti ir atrasti savo. Aišku, nepigus malonumas, ypač kai pamatai, jog netinka po pirmojo plovimo, tačiau tik bandymų keliu įmanoma kažką atrasti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2012 02 27, 13:53)
Visiškai nesutinku schmoll.gif

Mėgstu, kad būtų daug putų ir rankos gerai slystų, tai šampūno naudoju nemažai, nors eko man šiaip taupiau visgi naudojasi negu cheminiai, nes jų mažiau reikia ir užtenka galvą muiluoti 1, o ne 2 kartus.

Kas liečia purumą, su sintetiniais man jie nuolat būdavo prisiploję prie šaknų ir riebaluodavosi šviesos greičiu. Dabar ir riebumas nebe toks baisus, ir plaukas purus, nors pas mane iš prigimties plaukai gana purūs, bet ir šampūnai juos papurina.

O šiaip reikia ieškoti, bandyti ir atrasti savo. Aišku, nepigus malonumas, ypač kai pamatai, jog netinka po pirmojo plovimo, tačiau tik bandymų keliu įmanoma kažką atrasti mirksiukas.gif


Na va, matyt, kiekvienam savo mirksiukas.gif Mano įspūdis, kaip minėjau, apie dabar naudojamą pirmą ekologišką šampūną, todėl nenoriu pasakyt, kad visi jie tokie. Su blogiukiškais šiaip problemų neturėjau, aišku, irgi būdavo, kad netiko, bet po plovimo plaukai visada atrodydavo purūs ir gražūs.

Per šventes turėjau tokį nuotykį, kad nakvojau pas draugę, tai iš ryto abi išsiplovėm plaukus. Kai plaukai išdžiūvo, ji taip taktiškai užklausė, ar aš plaukus ploviau, nes net skirtumo nesimatė doh.gif Daviau jai tą patį šampūną kitąkart pabandyti, tai rezultatas buvo irgi toks pats schmoll.gif Gana greitai turėčiau pabaigti šitą, tai galvosiu, ką čia vėl išbandžius. Labai tikiuos, kad atsiliepimai bus geresni blush2.gif
Atsakyti
Merginos, gal galit pakomentuoti Naturlamente Nutra-Lift makiažo pagrindo sudėtį:

Sudėtis: 89% Sertifikuoti Organiniai Ingredients: Aloe barbadensis (certified organic aloe) juice, simmondsia chinensis (certified organic jojoba), iron oxide, mica, titanium dioxide, natural emulsifying wax, natural mixed tocopherols (vitamin E), hyaluronic acid, vitamin C ester, alpha lipoic acid, zinc oxide, phenoxyethanol (organic derived compound), dimethylaminoethanol (DMAE), stearic acid, CoQ10, limnanthes alba (meadowfoam), daucus carota sativa (carrot extract), methylsulfonylmethane (MSM), konjac glucomannan (mannan), rosmarinus officinalis (rosemary extract), azadirachta indica (neem extract), tetrasodium edta, citric acid. Active SPF Ingredients: Titanium dioxide 9%, zinc oxide 1%.

Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 27, 13:02)
Na va, matyt, kiekvienam savo mirksiukas.gif Mano įspūdis, kaip minėjau, apie dabar naudojamą pirmą ekologišką šampūną, todėl nenoriu pasakyt, kad visi jie tokie. Su blogiukiškais šiaip problemų neturėjau, aišku, irgi būdavo, kad netiko, bet po plovimo plaukai visada atrodydavo purūs ir gražūs.

Per šventes turėjau tokį nuotykį, kad nakvojau pas draugę, tai iš ryto abi išsiplovėm plaukus. Kai plaukai išdžiūvo, ji taip taktiškai užklausė, ar aš plaukus ploviau, nes net skirtumo nesimatė doh.gif Daviau jai tą patį šampūną kitąkart pabandyti, tai rezultatas buvo irgi toks pats schmoll.gif Gana greitai turėčiau pabaigti šitą, tai galvosiu, ką čia vėl išbandžius. Labai tikiuos, kad atsiliepimai bus geresni blush2.gif


Tai va mane tas ir nervina, ne tik kad greit susiriebaluoja, bet kad isplovus, jie vis tiek buna kaip neplauti. Bandziau ir daug ir mazai naudot, ir viena ir du kartus plaut. Siaip siuo atzvilgiu klaikiausi bandyti buvo Lavera Roziu ir dabar naudojamas Aubrey organics galvos odai skirtas kazkoks. Man toks jausmas aplamai, kad sampunas kazkaip neissiskalauja, nors stengiuosi lanbai labai gerai isskalaust. Siaip vienas is geriau isplaunanciu buvo Lavera obuoliu, bet va dar man problema su galvos oda, tai ieskosiu kazko geresnio.
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 02 27, 14:33)
Tai va mane tas ir nervina, ne tik kad greit susiriebaluoja, bet kad isplovus, jie vis tiek buna kaip neplauti. Bandziau ir daug ir mazai naudot, ir viena ir du kartus plaut. Siaip siuo atzvilgiu klaikiausi bandyti buvo Lavera Roziu ir dabar naudojamas Aubrey organics galvos odai skirtas kazkoks. Man toks jausmas aplamai, kad sampunas kazkaip neissiskalauja, nors stengiuosi lanbai labai gerai isskalaust. Siaip vienas is geriau isplaunanciu buvo Lavera obuoliu, bet va dar man problema su galvos oda, tai ieskosiu kazko geresnio.


Oi, aš prisiminiau, kad maniškis šitas ne pirmas, nes prieš tai gi Bema naudojau, tik po jos pertrauką padariau. Irgi netiko. Reikės pasiskaityti apie tą obuolinį, ačiū 4u.gif
Papildyta:
O dar norėtųsi čia merginų išgirtą plaukų plovimą tikrai natūraliu būdu pabandyti, t.y. ruginiais miltais. Gal bus visai neblogas variantas thumbup.gif
Atsakyti
Na, pasisakysiu ir aš biggrin.gif
Šiaip, kas liečia natūralius šampūnus, aš jų išbandžius daug nesu:
Argitalio šviesiems ploniems plaukams - žiauriai nepatiko, atsirado pleiskanų, plaukai greitai susiriebaluodavo.
Weledos rozmarinų - geriau negu argitalio, bet taip pat pleiskanos ir plaukai greitai riebaluodavosi.
Laveros apelsininis - neblogas, bet kažko ypatingo nebuvo, riebaluodavosi plaukai lėčiau negu nuo pirmųjų dviejų, bet vistiek ganėtinai greitai.
O mano atradimai buvo Natura Siberica šampūnai. Turi jie kokius tai sertifikatus, kad natūralūs, tai patikėsim smile.gif Bandžiau dvejus, vienas dažytiems plaukams, kitas - visų tipų plaukams. Nežinau, bet tikrai tiko jie abu - plaukai išbūna tris keturias dienas švarūs, gražūs (na tikslumo dėlei reiktų pasakyti, kad mano plaukai visada tokie buvo ir draugės pastoviai stebisi tuo smile.gif ), nesukritę, papurenti 4u.gif Su argitaliu ar weleda reikdavo plauti kasdien, blogiausiu atveju, kas antrą dieną.
Galit pabandyti, tuo labiau, kad šitie šampūnai ne karves kainuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 27, 14:02)
Gana greitai turėčiau pabaigti šitą, tai galvosiu, ką čia vėl išbandžius. Labai tikiuos, kad atsiliepimai bus geresni blush2.gif


O kokį dabar naudojat?

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 02 27, 14:05)
Merginos, gal galit pakomentuoti Naturlamente Nutra-Lift  makiažo pagrindo sudėtį:

Sudėtis: 89% Sertifikuoti Organiniai Ingredients: Aloe barbadensis (certified organic aloe) juice, simmondsia chinensis (certified organic jojoba), iron oxide, mica, titanium dioxide, natural emulsifying wax, natural mixed tocopherols (vitamin E), hyaluronic acid, vitamin C ester, alpha lipoic acid, zinc oxide, phenoxyethanol (organic derived compound), dimethylaminoethanol (DMAE), stearic acid, CoQ10, limnanthes alba (meadowfoam), daucus carota sativa (carrot extract), methylsulfonylmethane (MSM), konjac glucomannan (mannan), rosmarinus officinalis (rosemary extract), azadirachta indica (neem extract), tetrasodium edta, citric acid. Active SPF Ingredients: Titanium dioxide 9%, zinc oxide 1%.


Čia, kiek suprantu, priemonė nuo raukšlių?

Kaip tik iherb temoje ką tik buvo kalbėta apie DMAE, kad jis yra a le veiksminga priemonė nuo raukšlių, saugesnė nei botoksas, bet dar iki galo neištirta.

Štai, ką apie ją rašo:
"Lavalio universiteto mokslininkai atrado, kad kremuose nuo raukšlių naudojama medžiaga dimetilaminoetanolis (DMAE) gali sukelti odos ląstelių patologiją.

Naujausių mokslinių tyrimų, atliktų Lavalio universitete, duomenimis nustatyta, kad viena iš kremo nuo raukšlių sudėtinių dalių - dimetilaminoetanolis (DMAE) - gali sukelti pataloginę ląstelių reakciją. Ši medžiaga DMAE naudojama daugelyje odos senėjimą stabdančių ir stangrumo suteikiančių kosmetinių priemonių. Nors, pasak mokslininkų, šios medžiagos poveikis dar nėra pakankamai ištirtas, ji naudojama taip pat dekoratyvinėje kosmetikoje, kremuose, lūpų dažuose, šampūnuose, muiluose ir net vaikams skirtuose losjonuose.

Naujausi moksliniai tyrimai nustatė, kad DMAE tiesiogiai sukelia jungiamojo audinio ląstelių - fibrablastų - patinimus, ko pasekoje oda ir atrodo lygesnė. Bet taip sutrikdoma medžiagų apykaita odoje ir daugelis fibroblastų (odos ląstelių) tiesiog žūva. Kartais paros bėgyje netenkama net 1/4 šių ląstelių DMAE paveiktame odos plote. "Mes neturime duomenų, kad DMAE poveikis žmogui būtų pavojingas, tačiau mūsų tyrimo rezultatai parodė, jog jau senai laikas ištirti, ar vis dėlto šios medžiagos panaudojimas sukelia kokią nors riziką sveikatai, ar ne" - teigia tyrimų vadovas dr. Fracois Marceau."

O šiaip ši medžiaga priskiriama prie blogiukų kaip cheminė blokuojanti substancija dėl kurios gali formuotis nitrozaminai.

Phenoxyethanol irgi nėra geras, nors čia rašo, kad organiškos kilmės... EDTA blogiukas, kažkaip dėl MSM irgi abejočiau...

Žodžiu, truputis gėrio, truputis blogio. biggrin.gif Turėtų būti veiksmingas mano manymu, o jau ar naudoti, ar ne, jums rinktis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 02 27, 14:33)
Tai va mane tas ir nervina, ne tik kad greit susiriebaluoja, bet kad isplovus, jie vis tiek buna kaip neplauti...


tai jūs tiesiog sau netinkančius šampūnus naudojat. Reikia atrasti tokį, kuris tinka jums ir nesvarbu, kad kitam jis netinka..
net ir su cheminiais anksčiau vargdavau, nes su vienu tai neišsiplaudavo, su kitu pleiskanų atsirasdavo ir tt..ir dabar pirktiniai man nelabai patinka g.gif
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2012 02 27, 15:28)
Čia, kiek suprantu, priemonė nuo raukšlių?


Uoj ačiū, na ir komentaras:) nea, čia makiažo pagrindas. Tiesiog sukurtas kaip kremas su stangrinamąja funkcija ir poto dėta pigmento.

Na vienaip ar kitaip tai geriau nei dabartinė mano pudra g.gif bet ir su blogiukais nesinori naudoti..o nei vienos sau tinkančios be "priedų" neišsirenku doh.gif
Atsakyti