QUOTE(Elegantiškai sninga @ 2012 02 27, 14:02)
Gana greitai turėčiau pabaigti šitą, tai galvosiu, ką čia vėl išbandžius. Labai tikiuos, kad atsiliepimai bus geresni
O kokį dabar naudojat?
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 02 27, 14:05)
Merginos, gal galit pakomentuoti Naturlamente Nutra-Lift makiažo pagrindo sudėtį:
Sudėtis: 89% Sertifikuoti Organiniai Ingredients: Aloe barbadensis (certified organic aloe) juice, simmondsia chinensis (certified organic jojoba), iron oxide, mica, titanium dioxide, natural emulsifying wax, natural mixed tocopherols (vitamin E), hyaluronic acid, vitamin C ester, alpha lipoic acid, zinc oxide, phenoxyethanol (organic derived compound), dimethylaminoethanol (DMAE), stearic acid, CoQ10, limnanthes alba (meadowfoam), daucus carota sativa (carrot extract), methylsulfonylmethane (MSM), konjac glucomannan (mannan), rosmarinus officinalis (rosemary extract), azadirachta indica (neem extract), tetrasodium edta, citric acid. Active SPF Ingredients: Titanium dioxide 9%, zinc oxide 1%.
Čia, kiek suprantu, priemonė nuo raukšlių?
Kaip tik iherb temoje ką tik buvo kalbėta apie DMAE, kad jis yra a le veiksminga priemonė nuo raukšlių, saugesnė nei botoksas, bet dar iki galo neištirta.
Štai, ką apie ją rašo:
"Lavalio universiteto mokslininkai atrado, kad kremuose nuo raukšlių naudojama medžiaga dimetilaminoetanolis (DMAE) gali sukelti odos ląstelių patologiją.
Naujausių mokslinių tyrimų, atliktų Lavalio universitete, duomenimis nustatyta, kad viena iš kremo nuo raukšlių sudėtinių dalių - dimetilaminoetanolis (DMAE) - gali sukelti pataloginę ląstelių reakciją. Ši medžiaga DMAE naudojama daugelyje odos senėjimą stabdančių ir stangrumo suteikiančių kosmetinių priemonių. Nors, pasak mokslininkų, šios medžiagos poveikis dar nėra pakankamai ištirtas, ji naudojama taip pat dekoratyvinėje kosmetikoje, kremuose, lūpų dažuose, šampūnuose, muiluose ir net vaikams skirtuose losjonuose.
Naujausi moksliniai tyrimai nustatė, kad DMAE tiesiogiai sukelia jungiamojo audinio ląstelių - fibrablastų - patinimus, ko pasekoje oda ir atrodo lygesnė. Bet taip sutrikdoma medžiagų apykaita odoje ir daugelis fibroblastų (odos ląstelių) tiesiog žūva. Kartais paros bėgyje netenkama net 1/4 šių ląstelių DMAE paveiktame odos plote. "Mes neturime duomenų, kad DMAE poveikis žmogui būtų pavojingas, tačiau mūsų tyrimo rezultatai parodė, jog jau senai laikas ištirti, ar vis dėlto šios medžiagos panaudojimas sukelia kokią nors riziką sveikatai, ar ne" - teigia tyrimų vadovas dr. Fracois Marceau."
O šiaip ši medžiaga priskiriama prie blogiukų kaip cheminė blokuojanti substancija dėl kurios gali formuotis nitrozaminai.
Phenoxyethanol irgi nėra geras, nors čia rašo, kad organiškos kilmės... EDTA blogiukas, kažkaip dėl MSM irgi abejočiau...
Žodžiu, truputis gėrio, truputis blogio.
Turėtų būti veiksmingas mano manymu, o jau ar naudoti, ar ne, jums rinktis.