Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai, 87 tema

QUOTE(Galadrielė @ 2012 02 26, 13:02)
pirkdama tikėjausi, kad jis bus tiesiog blizgus ir neutralaus atspalvio, nes visi kiti iš Novum tai labai labai ryškūs ir tokių keistų spalvų lūpdažiai


Reikės būtinai pratestuoti prieš perkant. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2012 02 26, 17:23)
Jau kelinta diena testuoju Argital našlaičių kremą. Kolkas labai labai labai patinka: super taupus (nesuvokiu, kaip tokio nedidelio kiekio gali užtekti, bet kai bandžiau daugiau nepatiko), oda nesausėja, jokių bėrimų, kaip buvo nuo Hauschka svarainių (dėjau tiek pat mažai, bet vistiek bėrė). Jei taip ir toliau, tai kremas bus kartojamas (tik neįsivaizduoju kada biggrin.gif , nes kiekis toks didelis, o reikia tiek mažai) thumbup.gif

Man pirmą kartą jo užteko labai trumpam kažkaip, o kai pirkau antrą kartą, tai jau kokie 4 mėn, o dar neįpusėta pakuotė biggrin.gif

Nors kai buvo tie dideli šalčiai našlaites išmainiau į propolio kremą, tai dabar jį ir naudoju, našlaitės nustumtos į antrą planą, nes propolis irgi nerealiai patinka. Nors kai pirkau, tai maniau, kad bus rankoms ir kūnui tepti, bet kai pabandžiau veidui, tai ir likau su juo wub.gif

QUOTE(micefee @ 2012 02 26, 18:23)
Reikės būtinai pratestuoti prieš perkant.  biggrin.gif

Aš tai lyg ir testavau Biotekoje, bet suklydau vis vien doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blueberry_nights @ 2012 02 25, 11:02)
Hmm.. tada gal pabandysiu Alva nusipirkt, nors kaina didele, bet is meginuko patiko smile.gif


O man Alvos visiskai nepatiko blush2.gif kazkaip jis man tik ciut ciut paryskina blakstienas ir viskas,ir dar net neissilaiko,nubyra dienos begyje... nezinau kiek reikia su juo priteplioti kad blakstienos pailgetu kiek pastebimiau, ar patanketu. O ir vistiek paskui nubyres biggrin.gif na bet gal cia tik man taip netiko jis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pikaciux @ 2012 02 26, 18:29)
O man Alvos visiskai nepatiko  blush2.gif kazkaip jis man tik ciut ciut paryskina blakstienas ir viskas,ir dar net neissilaiko,nubyra dienos begyje...


Annemarie nebyra, bet labai jau neryškiai padažo... Gal reiktų šepetėlį kitokį įsigyti. Bet man Hauschka kol kas geriausias. Benecos irgi nieko buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 26 vasario 2012 - 17:43
Gal kas bandėt Coslys ar Annemarie akių makiažo valiklius? Apskritai, kokius akių makiažo valiklius naudojate?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2012 02 26, 19:29)
Gal kas bandėt Coslys ar Annemarie akių makiažo valiklius? Apskritai, kokius akių makiažo valiklius naudojate?

user posted image

naudoju ir kaip pieneli akim ir kaip prausikli makiazui plauti/valyti, na man jis labai liuks. Man kas svarbiausia net tinka mano dermatitiniai odai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Basari'a: 26 vasario 2012 - 22:54
Ziauriai esu nusivylus eko sampunais. Naudoju eko priemones jau 1.5 metu, plaukai zenkliai pagrazejo, bet... Su sampunais vienas is dvieju, arba galva niezti arba plaukai riebaluoti. Jau truko kantrybe, apie menesi nesu su palaidais plaukais i gatve isejus, nes po kekvieno plovimo plaukai plemais riebaluoti. O dar taip sunku tuos plaukus plaut, kai jie ilgi, dziusta belenkiek, negaliu persiplovinet. Dar varo visi ant SLS, bet jei jau koks sampunas eko geriau plaukus isplauna, tai taip galva sujautrina, kad iki sasu nusigramzau. verysad.gif Lavera obuoliu buvo dar nieko, bet ir tai ne tobulas variantas. Kelis kart teko cheminem priemonem plaukus isiplaut, tai atrode plaukai tobilai, minksti, svarus, besiplaikstantys. verysad.gif
Atsakyti
nieko sau blink.gif
zinoma, sintetiniai silikonai "uzlaizo" graziai plauka. Jusu teise tinktis.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2012 02 27, 00:10)
nieko sau  blink.gif
zinoma, sintetiniai silikonai "uzlaizo" graziai plauka. Jusu teise tinktis.


As ir neketinu chemines vel naudot ir ner ka pas mane laizyt ir taip plaukai geri. Be to ne i visus cheminius sampunus silikonas ieina. Bet sakau kad plaukus 100% eko sampunai plauna tikrai prastai ir tikiuosi gal kas ka stebuklingo atrado, nes as tai dar ne, o atrodo norisi tiek nedaug, tik svaros ir nesudirgintos odos.
Atsakyti
Aš dėl plaukų riebalavimosi labai didelės problemos neturiu, bet pleiskanos ir galvos niežėjimas žudo ir mane. Aliejinės kaukės nuramina galvos odą, bet ne visi eko šampūnai tuos aliejus gerai išplauna...

Jautriai galvos odai patiko šis šampūnas: http://www.feeluniqu...e-Shampoo-225ml
Kol naudojau, nebuvo jokių pleiskanų. Tik aliejinių kaukių neišplaudavo... Ir baigiantis buteliukui dėl kažko vėl ėmė rastis pleiskanų... Bet jei daugiau nieko gero neatrasiu, tikrai grįšiu prie šito dar sykį.
Atsakyti
Visai idomu butu isbandyt, tik gaila, kad kaina nemaza
Atsakyti
Sveikos, netikėtai įsigijau Naturalmente kreminės pudros. Netikėtai, nes nenutuokiau kad tokai yra. Sako gamina tie patys, aks gamina Lakshmi, tik ji profesionalesnė. Dengiasi gerai, sausoka, neblizga, pamaskuoja. O svarbiausia, manęs nesualergizavo. Kas buvo nuo Lakshmi. Minusas - brangoka... unsure.gif
Spalvą pirkau rice. T.y. pirmas numeris, šviesiausia
Atsakyti