Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

QUOTE(Smilla @ 2013 05 08, 12:56)
Nekreipkite demesio, si ponia visus cia izeidineja

Ačiū. Tada dabar jau tikrai viskas aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2013 05 08, 11:48)
Nereikalingas


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2013 05 08, 09:56)
Nekreipkite demesio, si ponia visus cia izeidineja



labai teisingai, del demesio nekreipimo. Tik gaila, kad komentara ar nuomones turejima dauguma laiko izeidimu. Todel ir sakau, kad tai zmogaus (nario, niko) problema, kaip jis tai priima. bigsmile.gif

Neadekvati reakcija (neteiseta, nesuvokianti apie ka kalba)i paprasta komentara man visada issaukia sarkazma. Prasom skirti srakazma nuo izeidimo. biggrin.gif



Papildyta:
QUOTE(Evey @ 2013 05 08, 08:20)
Sveiki,

Įvyko skyrybos, ir teismo nutartyje nurodytas vaiko lankymo grafikas, gyvenant Lietuvoje, ir jeigu išvyktume su vaiku gyventi į užsienį. Ar išvykstant gyventi į užsienį, man dar reikalingas koks tėvo sutikimas, išsivežti vaiką, ar užtenka vadovautis teismo nutartimi.?



jeigu jus nepazeisite sprendimu nustatyto lankymo grafiko, viskas bus ok. Bet jeigu jus jo nesilaikysite, antrasis atstovas pagal istatyma gali kreiptis del teismo sprendimo nevykdymo i antstoli.
Papildyta:
QUOTE(Minutėlė @ 2013 05 08, 11:21)
Ačiū. Tada dabar jau tikrai viskas aišku mirksiukas.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif jeigu si "ponia" taip jau cia visus izeidinetu, seniausiai butu uzblokuota biggrin.gif Izeidimas yra aiskiai apibreztas dalykas. Bendravimo budas ar tonas, nepatinkantis kitam asmeniui, nera laikomas izeidimu. cool.gif
Papildyta:
[quote=Jorinte,2013 05 08, 04:53]
1.nesusilaikau neisikisus i Jusu jauku pokalbi biggrin.gif
2.Tad skolos lieka senajam savininkui ir jis turi susimoketi.
[/quote ]

1. biggrin.gif
2. apie ka ir kalba pusantro puslapio buvo doh.gif


Atsakyti
Dar turiu vieną klausimą. Teismas vyrui priteisė mokėti alimentus. Tačiau jis tų pinigų man neperveda, o atidarė sąskaitą banke, vaiko vardu, ir pinigus perveda ten. Prisijungimų prie banko sąskaitos jis man neduoda. Vadinasi tais pinaigais aš negalesiu naudotis ir pirkti vaikui reikalingų daiktų. Kaip turėčiau elgtis toliau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evey: 09 gegužės 2013 - 10:34
QUOTE(Evey @ 2013 05 09, 11:34)
Dar turiu vieną klausimą. Teismas vyrui priteisė mokėti alimentus. Tačiau jis tų pinigų man neperveda, o atidarė sąskaitą banke, vaiko vardu, ir pinigus perveda ten.  Prisijungimų prie banko sąskaitos jis man neduoda. Vadinasi tais pinaigais aš negalesiu naudotis ir pirkti vaikui reikalingų daiktų. Kaip turėčiau elgtis toliau?


o kaip jis galejo tai padaryti?
Norint atidaryti vaiko vardu saskaita turi dalyvauti abu tevai (jeigu susituoke) arba tai gali padaryti tas tevas su kuriuo yra nustatyta vaiko gyvenamoji vieta.
Jeigu vaikas yra mazas, tai jokiu prisijungimu prie saskaitos ir nebus - elektronine bankininkyste isduoda tik nuo tam tikro amziaus (kiekvienas bankas skirtingai) - o iki to laiko bet koks pinigu nuemimas yra vykdomas tik banko skyriuje (atidarant saskaita yra nurodoma, kas gales imti pinigus is tos saskaitos).
Atsakyti
Neturiu supratimo kaip jis tai padarė, nes vaiko gyvenamoji vieta nustatyta su manimi.Vadinasi eisiu į banką pasiaiškinti. Dėkoju už informaciją. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2013 05 09, 11:39)
o kaip jis galejo tai padaryti?
Norint atidaryti vaiko vardu saskaita turi dalyvauti abu tevai (jeigu susituoke) arba tai gali padaryti tas tevas su kuriuo yra nustatyta vaiko gyvenamoji vieta.
Jeigu vaikas yra mazas, tai jokiu prisijungimu prie saskaitos ir nebus - elektronine bankininkyste isduoda tik nuo tam tikro amziaus (kiekvienas bankas skirtingai) - o iki to laiko bet koks pinigu nuemimas yra vykdomas tik banko skyriuje (atidarant saskaita yra nurodoma, kas gales imti pinigus is tos saskaitos).

O gi labai paprastai - atkeliavo i banko skyriu su vaiko gimimo liudijimu ir atidare saskaita. Tikrai nereikia dalyvauti abiems tevams, ir juolabiau bankas netikrina, su kuo vaikas gyvena. Yra gimimo liudijimas, tevo asmens dokumentas ir stai Jums saskaita. O apie kokio amziaus vaika mes kalbame? Jei pasakysite, galesiu ir del prisijungimu kazka pakomentuoti tuomet
Beje, disponuoti saskaita galite ir Jus, jei su vaiko gimimo liudijimu ir savo asmens dokumentu kreipsites i banka. Tevas, atidarydamas saskaita, neturejo jokios priezasties nurodyti kitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D*L*K: 09 gegužės 2013 - 12:39
paprastai sprendime nurodoma, kad waikui skirta islaikyma moka tewui, su kuriuo paskirta gywenamoji wieta. jusu exas elgiasi neteisetai. drasiai galit isimti wykdomaji rasta, ir kreiptis i antstoli, nes faktiskai jis islaikymo jums nemoka, o kaupia pinigus, kuriais jus negalit naudotis.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2013 05 09, 14:21)
paprastai sprendime nurodoma, kad waikui skirta islaikyma moka tewui, su kuriuo paskirta gywenamoji wieta. jusu exas elgiasi neteisetai. drasiai galit isimti wykdomaji rasta, ir kreiptis i antstoli, nes faktiskai jis islaikymo jums nemoka, o kaupia pinigus, kuriais jus  negalit naudotis.

Dar karteli sakau - mama gali naudotis banke esanciomis lesomis vaiko saskaitoje smile.gif tiesiog tam reikia nuvykti i banka, tai ne taip patogu. Taigi viskas, ka siuo atveju galima padaryti, tai kreiptis del mokejimo budo patikslinimo, nurodant, kad tevo pasirinktas mokejimo budas kelia papildomu sunkumu (butina vykti i banka, kainuoja isemimas ir pan.) ir yra nepriimtinas mamai
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2013 05 09, 11:41)
Dar karteli sakau - mama gali naudotis banke esanciomis lesomis vaiko saskaitoje smile.gif tiesiog tam reikia nuvykti i banka, tai ne taip patogu. Taigi viskas, ka siuo atveju galima padaryti, tai kreiptis del mokejimo budo patikslinimo, nurodant, kad tevo pasirinktas mokejimo budas kelia papildomu sunkumu (butina vykti i banka, kainuoja isemimas ir pan.) ir yra nepriimtinas mamai

taip, pagal ck 3.190str. tevas, su kuriuo pagal teismo sprendima lieka gywenti waikas, gali disponuoti waiko islaikymui skirtais pinigais banke.

bet as tai i teisma mirksiukas.gif kreipciaus,kad ipareigotu perwedinet man.
Atsakyti
laba iškilo klausimas susijęs su darbu, dirbu vienoje didelėje kontoroje už puse et, atsiranda prošvaistė isidarbinti visu et bet jau kitoje įstaigoje ar galima už puse et forminti kaip pirmaeiles o ta naująja kaip antraeiles, kokia cia sistema g.gif
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2013 05 09, 13:36)
O gi labai paprastai - atkeliavo i banko skyriu su vaiko gimimo liudijimu ir atidare saskaita.

uzpernai dukra buvo susilauziusi koja ir teko draudimo ismokam tvarkytis. Draudimo gavejas buvo nurodytas vaikas, tai draudimas pasake, kad perves tik i vaiko saskaita.Tiek swed, tiek seb bankai atsisake atidaryti saskaita vaiko vardu turinti dokumentus, bet dalyvaujant tik vienam is tevu - pati buvau nustebusi, kad pasa isimti uztenka vieno tevo, o cia tok niekniekis kaip saskaita ir reikalauja abieju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 10 gegužės 2013 - 13:27