Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

QUOTE(Smilla @ 2013 04 29, 10:32)
Man atrodo geriausia Jums eiti tiesiai pas antstoli pagal EXo gyvenamaja vieta, ten parašyti prašyma ir anstolis viską daugiau padarys. Tai kainuoja, bet po to tą sumą jie išskaičiuoja iš skolininko ir gražina. O gal galima ten susitarti, kad tiesiai iš jo išskaičiuotu. Vienu zodžiu, paaukosit iki 100 Lt ir nieko daugiau nereikes daryti.



jus paskaitykit, ka paraset, ir ko klause. Ka antstolis padarys be jokiu pajamu? doh.gif

Antstolis ISIESKO, jeigu yra is ko, bet kaip suprantu, ner is ko. Cia klausiama apie BAUDZIAMAJI PERSEKIOJIMA.

Papildyta:
QUOTE(MEDINILĖ @ 2013 04 29, 11:59)
Kiek teko su antstoliais susidurti, tai jie gali išskaičiuoti tik iš oficialias pajamas gaunančio asmens.Jie karts nuo karto patikrina Sodros duomenų bazę ar asmuo dirba, jei randa kad pradėjo dirbti tada siunčia į darbovietę raštą apie skolos išieškojimą.O mano atveju jau eina šneka apie baudžiamosios bylos kėlimą ir prašymas dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo reikalingas nešti į policiją ax.gif



Taip be abejo galite parasyti. bet policija gali jus pasiusti.... isiieskoti civiline tvarka, pas ta pati antstoli bigsmile.gif

Bet jei prasymas bus surasytas profesionaliai, jei ir atmes, apskundus, prades IKITEISMINI tyrima. 4u.gif

ir kreipimasis i antstoli taipogi nepamaisytu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 29 balandžio 2013 - 18:28
QUOTE(Realesne @ 2013 04 29, 19:27)
jus paskaitykit, ka paraset, ir ko klause. Ka antstolis padarys be jokiu pajamu?  doh.gif

Antstolis ISIESKO, jeigu yra is ko, bet kaip suprantu, ner is ko. Cia klausiama apie BAUDZIAMAJI PERSEKIOJIMA.

Papildyta:
Taip be abejo galite parasyti. bet policija gali jus pasiusti.... isiieskoti civiline tvarka, pas ta pati antstoli  bigsmile.gif

Bet jei prasymas bus surasytas profesionaliai, jei ir atmes, apskundus, prades IKITEISMINI  tyrima.  4u.gif

ir kreipimasis i antstoli taipogi nepamaisytu.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif kokia pikta ir sau priestaraujanti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2013 04 30, 09:08)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kokia pikta ir sau priestaraujanti  ax.gif



Man labai gaila, kad jums su skaitymu problemos smile.gif parasiau, kad neatskiriat visiskai civilines nuo baudziamosios teises.
Antstolis baudziamojo persekiojimo nevykdo, jeigu dar paprasciau.

kreipimasis i antstoli, nepamaisytu kaip irodymas baudziamajam procesui (kaipo pagalbinis inagis).

as juk neparasiau, kad jus neismanotm apie tai ko klausia. g.gif ar kad buka.... nera jokio piktumo. rolleyes.gif

tik klausia apie batus o atsako apie ratus, tai..... unsure.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif turiu toki klausima.Gyvename naujos statybos bute,buvo sunkumu tad isikolinome uz paslaugas.nesenai pastebejome,jog pradejo kristi balkono plyteles,visos juda,girgzda(beja ziema skilo stiklo paketas itariam del salcio)kreipemes i statybos bendrove(nenoriu kolkas mineti,bet tikejau,kad jie tikrai super) jie pareiske kol nesumokesime isiskolinimo uz paslaugas netaisys statybinio broko...ar tai teiseta?juk gali pradeti byreti tas balkonas,o musu skola jau senai pas anstolius.Patarkite ka mums daryti verysad.gif
P.s. 5m garantinis dar vis galioja
Atsakyti
QUOTE(Tequila26 @ 2013 05 03, 19:54)
Sveikos smile.gif  turiu toki klausima.Gyvename naujos statybos bute,buvo sunkumu tad isikolinome uz paslaugas.nesenai pastebejome,jog pradejo kristi balkono plyteles,visos juda,girgzda(beja ziema skilo stiklo paketas itariam del salcio)kreipemes i statybos bendrove(nenoriu kolkas mineti,bet tikejau,kad jie tikrai super) jie pareiske kol nesumokesime isiskolinimo uz paslaugas netaisys statybinio broko...ar tai teiseta?juk gali pradeti byreti tas balkonas,o musu skola jau senai pas anstolius.Patarkite ka mums daryti verysad.gif
P.s. 5m garantinis dar vis galioja


reikia skatyti, kas parasyta sutartyje smile.gif



Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2013 05 03, 21:09)
reikia skatyti, kas parasyta sutartyje smile.gif



Sutartyje nera nieko minima,tik tai,kad mes isipareigojame moketi uz paslaugas.
Atsakyti
QUOTE(Tequila26 @ 2013 05 04, 14:59)
Sutartyje nera nieko minima,tik tai,kad mes isipareigojame moketi uz paslaugas.




apie garantinius isipareigojimus sutartyje yra? tiksliau turi buti, nes kaip kitaip jus reikalausite, kad istaisytu broka?


o siaip, bendrai, neskaicius sutarties, manau, jeigu jusu ir statybu bendroves sutartis del jusu isipareigojimu nevykdymo nera nutraukta, bendraja prasme jie turetu taisyti broka. Bet is esmes, teise yra teisiu ir pareigu vienove. Jeigu jus nevykdote savo pareigos moketi imokas, jie turi teise reikalauti ir tokiu budu imoku - nedaryti remonto.


na, cia beveik tas pats kas nuomininkas man nemoka nuomos mokesciu, bet reikalauja, kad as sutaisyciau jam ka nprs nuomojamam bute biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, susiduriau su keista problema ir nezinau kur kreiptis doh.gif Neseniai isigijau buta,noriu ji susiremontuoti, man reikalinga isgriauti siena,nusprendziau daryti saziningai ir is savivaldybes gauti pritarima,todel pradziai reikia surinkti 50proc. namo gyventoju parasu. Name isteigta Jungtines veiklos sutartis ir paskirti 4 igaliotiniai,kurie ir yra mano problemos kaltininkai,nes kaltindami mane del buvusio buto savininko skolu kurios susidare pries 2 metus tvarkant namo stoga. Taigi vienas is igaliotiniu paskambino ir pareiske,kad jei as nepriversiu buvusio savininko padengti skolos ,jiokiu parasu negausiu. Galvojau zmogus pasikarciavo praeis juk supras,kad tai ne mano kalte. Pasiemiau balta lapo popieriu pradejau eiti per kaimynus prasyti pasirasyti mano lape.Tada is kazkur pasirodo kitas igaliotinis puoles prie mane pradejo saukti ir vaiksciojo paskui mane nuteikdamas kiekviena namo gyventoja nepasirasyti doh.gif Kreipausi i savivaldybe,bet ten tik pagusciojo peciais ir nieko padeti negalejo. verysad.gif Nezinau ka toliau daryti ir kur kreiptis....
Atsakyti
QUOTE(a.m.a.n.d.a @ 2013 05 07, 12:09)
Sveiki, susiduriau su keista problema ir nezinau kur kreiptis doh.gif Neseniai isigijau buta,noriu ji susiremontuoti, man reikalinga isgriauti siena,nusprendziau daryti saziningai ir is savivaldybes gauti pritarima,todel pradziai reikia surinkti 50proc. namo gyventoju parasu. Name isteigta Jungtines veiklos sutartis ir paskirti 4 igaliotiniai,kurie ir yra mano problemos kaltininkai,nes kaltindami mane del buvusio buto savininko skolu kurios susidare pries 2 metus tvarkant namo stoga. Taigi vienas is igaliotiniu paskambino ir pareiske,kad jei as nepriversiu buvusio savininko padengti skolos ,jiokiu parasu negausiu. Galvojau zmogus pasikarciavo praeis juk supras,kad tai ne mano kalte.  Pasiemiau balta lapo popieriu pradejau eiti per kaimynus prasyti pasirasyti mano lape.Tada is kazkur pasirodo kitas igaliotinis puoles prie mane pradejo saukti ir vaiksciojo paskui mane nuteikdamas kiekviena namo gyventoja nepasirasyti doh.gif Kreipausi i savivaldybe,bet ten tik pagusciojo peciais ir nieko padeti negalejo. verysad.gif Nezinau ka toliau daryti ir kur kreiptis....

Manau prieš perkant būstą jums reikėjo pasidomėti visomis pardavėjo skolomis. Nes, jei skola būna už paslaugas, notarai net sandorio netvirtina. Nebent perkant nurodoma konkreti skola, kurią pirkėjas sutinka apmokėti. Aišku ir kaina būsto nuo to krenta.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2013 05 07, 14:34)
Manau prieš perkant būstą jums reikėjo pasidomėti visomis pardavėjo skolomis. Nes, jei skola būna už paslaugas, notarai net sandorio netvirtina. Nebent perkant nurodoma  konkreti skola, kurią pirkėjas sutinka apmokėti. Aišku ir kaina būsto nuo to krenta.

O as manau, kad dabar jau nelabai svarbu, ka reikejo padaryti pries perkant busta - bustas nupirktas ir klausimas, ka daryti toliau.. Pradziai kelkite sutartis ir ziurekite, ar yra punktas, nurodantis, kad skola yra perduodama naujam buto savininkui (na kazkokio panasaus issireiskimo). Nes kiek esu panasiu atveju girdejusi realiai, Jus pjaus tol, kol neatremsite visu kaltinimu tvirtais teisiskai pagristais teiginiais, arba teks dengti skola. Advokato konsultacija cia reikalinga, nes juk name gyvensite ir toliau, teks daug bendru reikalu su gyventojais spresti, bus sunku, jei nuolat taip atsiremsite i kaltinimus
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2013 05 07, 13:41)
O as manau, kad dabar jau nelabai svarbu, ka reikejo padaryti pries perkant busta - bustas nupirktas ir klausimas, ka daryti toliau..  Pradziai kelkite sutartis ir ziurekite, ar yra punktas, nurodantis, kad skola yra perduodama naujam buto savininkui (na kazkokio panasaus issireiskimo). Nes kiek esu panasiu atveju girdejusi realiai, Jus pjaus tol, kol neatremsite visu kaltinimu tvirtais teisiskai pagristais teiginiais, arba teks dengti skola. Advokato konsultacija cia reikalinga, nes juk name gyvensite ir toliau, teks daug bendru reikalu su gyventojais spresti, bus sunku, jei nuolat taip atsiremsite i kaltinimus


Pirkimo - pardavimo sutartyje parasyta, kad ,visas skolas esancias iki buto pardavimo isipareigoja susimoket savininkas g.gif Bet namo igaliotasis asmuo pats per 2 metus nesugebejo is buvusiu savininku issireikalaut skolos dabar iesko kaltu kur ju nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(a.m.a.n.d.a @ 2013 05 07, 16:35)
Pirkimo - pardavimo sutartyje parasyta, kad ,visas skolas esancias iki buto pardavimo isipareigoja susimoket savininkas g.gif Bet  namo igaliotasis asmuo pats per 2 metus nesugebejo is buvusiu savininku issireikalaut skolos dabar iesko kaltu kur ju nera doh.gif



tikrai taip. ir perkant busta, kol jis neuzregistruotas tavo vardu nelabai nori teikti informacija paslaugos tiekejas.

Kreipkites regostruotu pastu i tuos igaliotinius, tures ka nors atsakyti. Pridekite pirkimo pardavimo sutarties kopija, kurioje patvirtintina, kad isispareigoja sumoketi senasis savininkas.

Cia namo administruojancios bendroves yra isikalusios i galva, kad esamas busto savininkas atsakingas uz buvusio asmens skolas. Pagal CK tikrai ne. Busta administruojanti istaiga ar asmenys turi teise paduoti ta skolininka i teisma.
Papildyta:
QUOTE(Minutėlė @ 2013 05 07, 11:34)
Manau prieš perkant būstą jums reikėjo pasidomėti visomis pardavėjo skolomis. Nes, jei skola būna už paslaugas, notarai net sandorio netvirtina. Nebent perkant nurodoma  konkreti skola, kurią pirkėjas sutinka apmokėti. Aišku ir kaina būsto nuo to krenta.



tvirtina kuo puikiausiai biggrin.gif
Atsakyti