Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

QUOTE(Cirupkė @ 2013 04 24, 11:06)
ačiū už atsakymus  smile.gif
kaip matau manęs laukia dar vienas ilgas teisinis kelias ....
na ką padarysi, vis į prieky....



palaukit, o santuokimos nutraukimo sutartyje nebuvo nurodyta iki kada jis issikrausto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2013 04 24, 19:42)
palaukit, o santuokimos nutraukimo sutartyje nebuvo nurodyta iki kada jis issikrausto?  g.gif


jei gerai pamenu, tai nėra. Nors skyrybų prašyme buvau nurodžiusi, jog pageidauju, kad vyras po skyrybų išsikeltų per 14 d.
Na, reikės dar perskaityti teismo nutartį, gal ką praleidau .... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cirupkė @ 2013 04 26, 10:01)
jei gerai pamenu, tai nėra. Nors skyrybų prašyme buvau nurodžiusi, jog pageidauju, kad vyras po skyrybų išsikeltų per 14 d.
Na, reikės dar  perskaityti teismo nutartį, gal ką praleidau ....  g.gif


Pasikeliau visus dokumentus. Prasyme buvau nurodzius, kad prasau vyra iskeldinti per 14 d. po skyrybu, o teismas ta mano prasyma atmete doh.gif Reikejo man is karto susigriebti ir koki tai skunda rasyti ? Na, bet saukstai po pietu.... reikes vel kreiptis i teisma...
Atsakyti
QUOTE(Cirupkė @ 2013 04 27, 08:10)
Pasikeliau visus dokumentus. Prasyme buvau nurodzius, kad prasau vyra iskeldinti per 14 d. po skyrybu, o teismas ta mano prasyma atmete  doh.gif  Reikejo man is karto susigriebti ir koki tai skunda rasyti ? Na, bet saukstai po pietu.... reikes vel kreiptis i teisma...



1.as pasikeisciau spyna, ir jam raktu neduociau.
2. pries tai isdeklaruociau, ir registruotu pastu issiuciau jam raginima su iteikimu issikraustyti is mano nuosavybes nuo tos ir tos dienos. (registruotu pastu pigiau, per antstoli - brangiau)
3. suejus nurodytam terminui raginime ivykdyciau 1 punkto veiksmus.
Nuosavybe ne jo ir niekas neturi teises but ne savo nuosavybej buti be mano leidimo. Daiktus ilesiciau susirinkt, kai dalyvauti mano puses kokia gimine, geriausiai vyriska smile.gif.
Pradetu banga kelt, sukciau 112 ir pateikciau istuokos liudijima ir nuosavybes iregistravimo dokumenta, ir baigtas kriukis. Su LT teismu sistema neuzsiimciau, nes truks metu metais.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2013 04 27, 12:18)
1.as pasikeisciau spyna, ir jam raktu neduociau.
2. pries tai isdeklaruociau, ir registruotu pastu issiuciau jam raginima su iteikimu issikraustyti is mano nuosavybes nuo tos ir tos dienos. (registruotu pastu pigiau, per antstoli - brangiau)
3. suejus nurodytam terminui raginime ivykdyciau 1 punkto veiksmus.
Nuosavybe ne jo ir niekas neturi teises but ne savo nuosavybej buti be mano leidimo. Daiktus ilesiciau susirinkt, kai dalyvauti mano puses kokia gimine, geriausiai vyriska smile.gif.
Pradetu banga kelt, sukciau 112 ir pateikciau istuokos liudijima ir nuosavybes iregistravimo dokumenta, ir baigtas kriukis. Su LT teismu sistema neuzsiimciau, nes truks metu metais.

Na va kiek geru patarimu - nera ko terliotis smile.gif pirmiausia tikrai pradekite nuo isdeklaravimo, o tada jau zingsnis po zingsnio papunkciui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2013 04 27, 16:28)
Na va kiek geru patarimu - nera ko terliotis  smile.gif  pirmiausia tikrai pradekite nuo isdeklaravimo, o tada jau zingsnis po zingsnio papunkciui  biggrin.gif


aciu uz patarimus smile.gif
taip reikes ir padaryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2013 04 27, 12:18)
1.as pasikeisciau spyna, ir jam raktu neduociau.
2. pries tai isdeklaruociau, ir registruotu pastu issiuciau jam raginima su iteikimu issikraustyti is mano nuosavybes nuo tos ir tos dienos. (registruotu pastu pigiau, per antstoli - brangiau)
3. suejus nurodytam terminui raginime ivykdyciau 1 punkto veiksmus.
Nuosavybe ne jo ir niekas neturi teises but ne savo nuosavybej buti be mano leidimo. Daiktus ilesiciau susirinkt, kai dalyvauti mano puses kokia gimine, geriausiai vyriska smile.gif.
Pradetu banga kelt, sukciau 112 ir pateikciau istuokos liudijima ir nuosavybes iregistravimo dokumenta, ir baigtas kriukis. Su LT teismu sistema neuzsiimciau, nes truks metu metais.

DEl sio punkto gali kilti problemu.
Policija visu pirma gali nevaziuoti.
Kalbu is patirties.
Bet kad tuo metu, kai atvyks pasiimti daiktu buti ne vienai namie, tai faktas.
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2013 04 28, 14:49)
DEl sio punkto gali kilti problemu.
Policija visu pirma gali nevaziuoti.
Kalbu is patirties.
Bet kad tuo metu, kai atvyks pasiimti daiktu buti ne vienai namie, tai faktas.



nemokejot pareikalaut. Kai pasakysi, kad buves vyras lauzia duris ir grasina, atvaziuos. Dbr gi smurtas seimoj ant bangos... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2013 04 28, 17:52)
nemokejot pareikalaut. Kai pasakysi, kad buves vyras lauzia duris ir grasina, atvaziuos. Dbr gi smurtas seimoj ant bangos... smile.gif

Tai turbut nemokejau. Man pasake, kai JAU kazkas atsitiks (pvz mane uzmus), tada tik atvaziuos ir numete rageli. doh.gif
Atsakyti
Norėčiau sužinoti ar galiu pati parašyti prašymą pradėti ikiteisminį tyrimą jei taip tai kokia forma).Yra susikaupusi nemaža skola už alimentus, o buvusysis ne tik kad nedirba ,bet ir nesiieško darbo, nes dirba nelegaliai.Kadangi turi profesionalo vairuotojo teises tai darbelį susirastų, jei norėtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MEDINILĖ @ 2013 04 29, 12:06)
Norėčiau sužinoti ar galiu pati parašyti prašymą pradėti ikiteisminį tyrimą jei taip tai kokia forma).Yra susikaupusi nemaža skola už alimentus, o buvusysis ne tik kad nedirba ,bet ir nesiieško darbo, nes dirba nelegaliai.Kadangi turi profesionalo vairuotojo teises tai darbelį susirastų, jei norėtų ax.gif

Man atrodo geriausia Jums eiti tiesiai pas antstoli pagal EXo gyvenamaja vieta, ten parašyti prašyma ir anstolis viską daugiau padarys. Tai kainuoja, bet po to tą sumą jie išskaičiuoja iš skolininko ir gražina. O gal galima ten susitarti, kad tiesiai iš jo išskaičiuotu. Vienu zodžiu, paaukosit iki 100 Lt ir nieko daugiau nereikes daryti.
Atsakyti
Kiek teko su antstoliais susidurti, tai jie gali išskaičiuoti tik iš oficialias pajamas gaunančio asmens.Jie karts nuo karto patikrina Sodros duomenų bazę ar asmuo dirba, jei randa kad pradėjo dirbti tada siunčia į darbovietę raštą apie skolos išieškojimą.O mano atveju jau eina šneka apie baudžiamosios bylos kėlimą ir prašymas dėl ikiteisminio tyrimo pradėjimo reikalingas nešti į policiją ax.gif
Atsakyti