Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

dirbu per du darbus pirmajam gaunu 35 dienas atostogų kad viena auginu du vaikus o antraeilėse kiek man dienu atostogu priklauso kažin ???
Atsakyti
Kaip elgtis,jei priimtas laikinai gyventi dalinai protiškai neįgalus asmuo( buvo sutarta,kad tik duos " į bendrą katilą''20 lt maistui,viskuo naudosis)apvogė priėmusius jį gyventi?Buvo priimtas gyventi mėnesiui- be jokios nuomos sutarties,rekomenduotas pažįstamų tikinčių moterėlių.Beje, įdumu,kad tos moterytės kažkaip atsisakė pačios jį priimti,nors turi nuosavus namus, gyvena vienos, ir reikia tikrai vyriškų rankų buityje.Išvykus tas priimtasis pats išsikraustė, palikdamas raktus kaimynams,išsinešė 2 mobiliuosius telefonus,DVD ,keletą vyriškų drabužių,stalo ir virtuvės įrankių.Pavyko, visur ieškant, jį susirasti ir atgauti tik mobilus telefonus( beje, kortelių neišėmė, bet ir be PIN kodo nepasinaudojo) bei kokteilinę ir kavos aparatą.Ar paduoti į teismą?Nes ir apgadino naują skalbimo mašiną( primėtė vinių),bei sulaistė vynu naują grindų taką.Veiksnus- dalinai,gauna tik neįgalumo pensiją(kažkur apie 600lt),niekur legaliai nedirba, diagnozuota psichikos sutrikimas po alkoholio ilgalaikio vartojimo.Daug kas sako,kad duoti į teismą ir tiek...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salve regina: 22 balandžio 2013 - 13:00
QUOTE(Semile @ 2013 04 22, 13:29)
dirbu per du darbus pirmajam gaunu 35 dienas atostogų kad viena auginu du vaikus o antraeilėse kiek man dienu atostogu priklauso kažin ???

Tiek pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(EDELVEISA @ 2013 04 22, 13:43)

aciu 4u.gif
Atsakyti
Reikia ir man patarimo ax.gif esmė tokia: išsiskyriau su vyru, butas mano (teisiškai), bet jis niekaip iš jo neišsikrausto. Jis yra ir deklaruotas tame bute. Kaip ir kokiu būdu galiu jį iš ten iškeldinti? Žodinis prašymas išsikraustyti jo neveikia ... reikia kažkaip teisiniu būdu tai padaryti ...
Atsakyti
QUOTE(Cirupkė @ 2013 04 24, 10:18)
Reikia ir man patarimo  ax.gif  esmė tokia: išsiskyriau su vyru, butas mano (teisiškai), bet jis niekaip iš jo neišsikrausto. Jis yra ir deklaruotas tame bute. Kaip ir kokiu būdu galiu jį iš ten iškeldinti? Žodinis prašymas išsikraustyti jo neveikia ... reikia kažkaip teisiniu būdu tai padaryti ...


Isdeklaruokit ir kvieskit policija- iskeldins.
Atsakyti
QUOTE(Jorinte @ 2013 04 24, 11:36)
Isdeklaruokit ir kvieskit policija- iskeldins.



oho, taip paprastai bigsmile.gif
o jei jo nebus namie, tai kaip jį iškeldint? g.gif tai kur jo daiktus padėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cirupkė @ 2013 04 24, 11:55)
oho, taip paprastai  bigsmile.gif 
o jei jo nebus namie, tai kaip jį iškeldint?  g.gif  tai kur jo daiktus padėti?  g.gif


Kvieskit kada bus. Pasiruoskit dokumentus- istuokos liudijima, buto dokumentus, kad Jus savininke. Policijai parodykit viska ir sakykit zmogus priesiskai neissikrausto. Tada jau vietoj spresis veiksmas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cirupkė @ 2013 04 24, 11:18)
Reikia ir man patarimo  ax.gif  esmė tokia: išsiskyriau su vyru, butas mano (teisiškai), bet jis niekaip iš jo neišsikrausto. Jis yra ir deklaruotas tame bute. Kaip ir kokiu būdu galiu jį iš ten iškeldinti? Žodinis prašymas išsikraustyti jo neveikia ... reikia kažkaip teisiniu būdu tai padaryti ...

Reikia kreiptis į teismą dėl iškeldinimo. Įsiteisėjus teismo sprendimui, jei neišsikrausto geruoju, kreipiatės į antstolį.
Atsakyti
QUOTE(materialistė @ 2013 04 24, 13:27)
Reikia kreiptis į teismą dėl iškeldinimo. Įsiteisėjus teismo sprendimui, jei neišsikrausto geruoju, kreipiatės į antstolį.

Visiskai teisingai. Ateity vistiek reikes teismo sprendimo, nes policija pades tik tam kartui. Jei vyras ir toliau piktybiskai gris pas Jus, vistiek galiausiai neapsieisite be galiojancios teismo nutarties
Atsakyti
ačiū už atsakymus smile.gif
kaip matau manęs laukia dar vienas ilgas teisinis kelias ....
na ką padarysi, vis į prieky....
Atsakyti
QUOTE(Cirupkė @ 2013 04 24, 14:06)
ačiū už atsakymus  smile.gif
kaip matau manęs laukia dar vienas ilgas teisinis kelias ....
na ką padarysi, vis į prieky....


Mano pazistamai nereikejo teismo sprendimo- issigando vyras policijos.

Ir su nuomininkais juk taip buna, neregistruoti bute, savininkai ne jie- iskart iskeldinami. O vyras siuo atveju tik buves sutuoktinis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jorinte: 24 balandžio 2013 - 13:12