Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

Laba diena, kas susidure-kaimynes busimas vyras atsidure, neteisetai apkaltintas viesosios tvarkos pazeidimu - Kauno tardymo izoliatoriuje ir yra 2 gr neigalus( turi sirdies stimuliatoriu)?Iki teismo nepaleidzia, laiko jau savaite.Kaimyne nestuke.gif 1 men, turejo buti uz savaites tuoktuves baznycioje.Ar gali ji kazkaip kreiptis ,kad paleistu iki teismo arba atidetu ,kol pagimdys?
Atsakyti
Susiduriau su tokia problema. Pries 5 men apipiliau nesiojama kompiuteri, nunesiau i taisykla, pasake isplaus ir pranes ar niekas nesugedo. skambucio nesulaukiau, skambinau pati, pasake sudege detalyte, kai surasim pranesim. Vel teko skambint paciai, tada jau suzinojau kad sudege motinine plokste, brangiausia detale ir reikes ilgai laukti kol suras tinkancia. Pralaukiau tris men, neislaikiau ir nuejau atsiimti netaisyto. Maciau kad meistras pasimete, bet pasake ateit kita diena, kai bus parvestas is meistru, nes cia vietoj jo nera. Kai atejau kita diena isgirdau tokia istorija, kad atseit ju taisykla buvo apvogta, ir tarp pavogtu daiktu buvo ir mano kompiuteris. Tada sako turime ji is taves kaip ir nupirkti, bet sakiau kad pinigu man nereikia o reikia kompiuterio pazadejo grazinti tokiu pat parametru. Po savaites sulaukiau pasiulymo pasiimti geresni bet su priemoka, nesutikau. O siandien paskambino ir pasake kad jau turi toki pat kompiuteri, bet pareikalavo sumoketi 100 lt kaip uz taisyma to mano aplieto ir "pavogto" kompiuterio. Labai gaila informacijos kuri buvo mano kompiuteryje ir kazkaip atrodo kad buvau graziai apmulkinta. Dabar nezinau kaip elgtis, jei butu sutaise mano kompiuteri bent zinociau uz ka moku, o dabar... dar ikis toki kuris po poros savaiciu suges.. nzn ka daryt, gal ka patarsit verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *mamux*: 01 vasario 2013 - 19:11
QUOTE(nuotakele @ 2013 02 01, 12:42)
Laba diena, kas susidure-kaimynes busimas vyras atsidure, neteisetai apkaltintas viesosios tvarkos pazeidimu - Kauno tardymo izoliatoriuje ir yra 2 gr neigalus( turi sirdies stimuliatoriu)?Iki teismo nepaleidzia, laiko jau savaite.Kaimyne nestuke.gif 1 men, turejo buti uz savaites tuoktuves baznycioje.Ar gali ji kazkaip kreiptis ,kad paleistu iki teismo arba atidetu ,kol pagimdys?



tuoktuves ir nestumas ne pretekstas paleidimui is izoliatoriaus. Neigalumas ir stimuliatorius taip pat. Kardomaja priemone suemima visada galima apskusti aukstesnes instancijos teismui.
Atsakyti
QUOTE(*mamux* @ 2013 02 01, 19:09)
Susiduriau su tokia problema. Pries 5 men apipiliau nesiojama kompiuteri, nunesiau i taisykla, pasake isplaus ir pranes ar niekas nesugedo. skambucio nesulaukiau, skambinau pati, pasake sudege detalyte, kai surasim pranesim. Vel teko skambint paciai, tada jau suzinojau kad sudege motinine plokste, brangiausia detale ir reikes ilgai laukti kol suras tinkancia. Pralaukiau tris men, neislaikiau ir nuejau atsiimti netaisyto. Maciau kad meistras pasimete, bet pasake ateit kita diena, kai bus parvestas is meistru, nes cia vietoj jo nera. Kai atejau kita diena isgirdau tokia istorija, kad atseit ju taisykla buvo apvogta, ir tarp pavogtu daiktu buvo ir mano kompiuteris. Tada sako turime ji is taves kaip ir nupirkti, bet sakiau kad pinigu man nereikia o reikia kompiuterio pazadejo grazinti tokiu pat parametru. Po savaites sulaukiau pasiulymo pasiimti geresni bet su priemoka, nesutikau. O siandien paskambino ir pasake kad jau turi toki pat kompiuteri, bet pareikalavo sumoketi 100 lt kaip uz taisyma to mano aplieto ir "pavogto" kompiuterio. Labai gaila informacijos kuri buvo mano kompiuteryje ir kazkaip atrodo kad buvau graziai apmulkinta. Dabar nezinau kaip elgtis, jei butu sutaise mano kompiuteri bent zinociau uz ka moku, o dabar... dar ikis toki kuris po poros savaiciu suges.. nzn ka daryt, gal ka patarsit  verysad.gif

Jei meistrelius apvogė, tuomet policijoj turėtų būti užregistruota. Pasiskambinkite į artimiausią komisariatą ir pasiklauskite ar meistrai sako tiesą apie vagystę. Jei pasirodys, kad meistrai meluoja ir jokios vagystės nėra - tuomet jūs rašot pareiškimą į policiją, kad meistrai pradangino jūsų kompiuterį. Jei nenorės didesnių nemalonumų, sumokės meistrai jums už kompiuterį tiek kiek pareikalausite ir tuomet nusipirkite kitą, su garantija parduotuvėje.
Tuo atveju jei vagystė tikrai buvo, labai tikėtina kad įmonė buvo drausta nuo tokių dalykų ir jums patirtą žalą išmokės draudimas. Už gautus pinigus nusiperkat naują kompiuterį su garantija.
Dar variantas... O jūs pati nesate apsidraudę būsto ir turto? Jei esate apsidraudę, kreipiatės į draudimą, kad jūsų kompiuteris pavogtas ( čia tuo atveju jei vagystė realiai buvo). Jei vagystės nebuvo - parašote pareiškimą į policiją ir tada kreipiatės į draudimą.

O meistrų "surinkto" kompiuterio tikrai neimčiau... Kur garantija, kad viduje yra tai ką jie kalba? Na nebent jūs puikiai suprantate visus tuos parametrus kuriuos galima pažiūrėti įjungus kompiuterį... O jei tie meistreliai ten visai koki neaiškūs? Jei jums duos kažkieno kito kompiuterį ir tas kitas žmogus paskui su policija ateis pasiimi iš jūsų savo daikto? kur garantija kad kitas kompiuteris nėra koks vogtas? Na nebent su dokumentais koks būtų, kad vargu tikėtina...

Ir dar klausimas... O jūs kokį nors dokumentą turite, kad kompiuterį atidavėte jiems taisyti? ar tai buvo tik žodinis susitarimas? jei tai buvo tik žodinis susitarimas, tada galite likti be nieko visiškai...
Atsakyti
sveiki. gal kas gali pakonsultuoti? 2007m pirkom busta su pilna banko paskola. saziningai mokejom imokas. bet noretume busta pakeisti i kita(seima padidejo ir netelpam ax.gif ). ar yra kokia galimybe sita busta parduoti ir pirkti kita perrasant ta pacia paskola ant naujo busto? noretume pirkti brangesni busta nei likusi paskolos dalis,o ir senasis bustas pagal rinkos kainas labai nuvertejes. mes like skolingi bankui 90tuks,dabartine senojo busto rinkos verte 50tuks(pirkom uz 145tukst,tiek ir skolinomes is banko 2007m),o norimas naujas bustas kainuoja 140tukst. ar imanoma butu senaja paskola imt 140tukst,kad joje dalis butu ta senoji 90tukst paskola ir pakeist sena busta i nauja?
Atsakyti
QUOTE(ievaite @ 2013 02 10, 09:55)
sveiki. gal kas gali pakonsultuoti? 2007m pirkom busta su pilna banko paskola. saziningai mokejom imokas. bet noretume busta pakeisti i kita(seima padidejo ir netelpam ax.gif ). ar yra kokia galimybe sita busta parduoti ir pirkti kita perrasant ta pacia paskola ant naujo busto? noretume pirkti brangesni busta nei likusi paskolos dalis,o ir senasis bustas pagal rinkos kainas labai nuvertejes. mes like skolingi bankui 90tuks,dabartine senojo busto rinkos verte 50tuks(pirkom uz 145tukst,tiek ir skolinomes is banko 2007m),o norimas naujas bustas kainuoja 140tukst. ar imanoma butu senaja paskola imt 140tukst,kad joje dalis butu ta senoji 90tukst paskola ir pakeist sena busta i nauja?



nemanau, bet reikia i banka eiti kalbetis. Bankas neziures kaip jus mokejote imokas, o ziures kokia buto verte, kuris ikeistas uz jusu gauta paskola.
Atsakyti
Sveiki,

Situacija tokia:
Vaikų tėvas nemokėjo priteistų alimentų dviems vaikams iš pirmos santuokos. Susidarė nemaža skola. Ant jo turimo žemės sklypo antstoliai uždėjo areštą. Alimentai taip pat priteisti ir vaikui iš antros santuokos, taipogi yra skola. Su antrąja žmona jis kartu negyvena, tačiau oficialiai dar neišsiskyręs. Taigi žemės sklypas teisiškai kaip ir yra jų abiejų (to vyro ir jo antros žmonos bendras turtas).

Klausimas: kaip elgsis antstolis tokiu atveju su sklypu, kai antroji žmona nesutinka su sklypo pardavimu iš varžytinių ir vietoje alimentų pinigais norėtų įteisinti nekilnojamąjį turtą. O pirmoji žmona nori turėti pinigus g.gif

Atsakyti
QUOTE(Amaja @ 2013 02 19, 16:45)
Sveiki,

Situacija tokia:
Vaikų tėvas nemokėjo priteistų alimentų dviems vaikams iš pirmos santuokos. Susidarė nemaža skola. Ant jo turimo žemės sklypo antstoliai uždėjo areštą. Alimentai taip pat priteisti ir vaikui iš antros santuokos, taipogi yra skola. Su antrąja žmona jis kartu negyvena, tačiau oficialiai dar neišsiskyręs. Taigi žemės sklypas teisiškai kaip ir yra jų abiejų (to vyro ir jo antros žmonos bendras turtas).

Klausimas: kaip elgsis antstolis tokiu atveju su sklypu, kai antroji žmona nesutinka su sklypo pardavimu iš varžytinių ir vietoje alimentų pinigais norėtų įteisinti nekilnojamąjį turtą. O pirmoji žmona nori turėti pinigus g.gif



antstolis pasiulys bendraturciui (antrajai zmonai)kreiptis i teisma, del jo dalies nustatymo bendrojoje jungtineje nuosavybeje. Jei jis nesikreips, kreipsis antstolis, o teismui atidalijus skolininko dali parduos is varzytiniu.
Atsakyti
Realesne, dėkui už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras,gal kuri iš mergaičių suprantat istatymus ir galėtumėt až pakomentuot vieną situaciją iš teisinės pusės?
Atsakyti
QUOTE(Magic_ @ 2013 02 20, 23:34)
Labas vakaras,gal kuri iš mergaičių suprantat istatymus ir galėtumėt až pakomentuot vieną situaciją iš teisinės pusės?

Na jum reikėtėtų užsiminti bent kurioj sritį, nes vien teisės sritis gali būti apie bet ka smile.gif o istatymus aišu kažkiek nusimanančių atsirastų, tik vienos labiau vienus kitos kitus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ibi patria, ubi bene!: 20 vasario 2013 - 23:46
QUOTE(Ibi patria @ ubi bene!,2013 02 21, 00:45)
Na jum reikėtėtų užsiminti bent kurioj sritį, nes vien teisės sritis gali būti apie bet ka smile.gif o istatymus aišu kažkiek nusimanančių atsirastų, tik vienos labiau vienus kitos kitus smile.gif




Kogero baudžiamoji teisė,jei taisyklinga formuluotė.
Atsakyti