Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

QUOTE(Ibi patria @ ubi bene!,2012 12 06, 18:02)
Turtas dalinamas tik tiems šeimos nariams kurios jis buvo. Jūsų bendros šeimos bendras turtas, tai yra dalinamas ant jūsų su vyru ir bendrai dukrai. Kitaip būtų su paveldėjimu, vyro dalis dalintųsi teisėtai žmonai ir teisėtiems vaikams po lygią dalį. T.y. jau įtraukiant ir nesantuokinį vaiką.



nu kad ne. skyrybu atveju turtas dalinamas tik vyrui ir zmonai. Vaikui/ams tevu turtas nedalinamas. 4u.gif
paveldejimo - sutinku drinks_cheers.gif


klausimas jorintei - jus cia sprendziat uzdavinius teises ar kaimynes ir gimines teisiniais klausimais konsultuojate? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 12 06, 21:06)
nu kad ne. skyrybu atveju turtas dalinamas tik vyrui ir zmonai. Vaikui/ams tevu turtas nedalinamas.  4u.gif
paveldejimo - sutinku  drinks_cheers.gif
klausimas jorintei - jus cia sprendziat uzdavinius teises ar kaimynes ir gimines teisiniais klausimais konsultuojate?  biggrin.gif



Kaimynes konsultuojam mirksiukas.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 12 06, 20:06)
nu kad ne. skyrybu atveju turtas dalinamas tik vyrui ir zmonai. Vaikui/ams tevu turtas nedalinamas.  4u.gif
paveldejimo - sutinku  drinks_cheers.gif
klausimas jorintei - jus cia sprendziat uzdavinius teises ar kaimynes ir gimines teisiniais klausimais konsultuojate?  biggrin.gif

Kaip tai nedalinamas? o kaip tuomet kai išlaikymo dalis priteisiama turimu turtu??? nesvarbu, kad ne visada, bet esmė, kad dalinamas gali būti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ibi patria @ ubi bene!,2012 12 06, 20:53)
Kaip tai nedalinamas? o kaip tuomet kai išlaikymo dalis priteisiama turimu turtu??? nesvarbu, kad ne visada, bet esmė, kad dalinamas gali būti mirksiukas.gif


Svarbu. Islaikymas vaikui ir santuokoje igyto turto dalijimas ir skirtingi dalykai. mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 12 06, 23:36)
Svarbu. Islaikymas vaikui ir santuokoje igyto turto dalijimas ir skirtingi dalykai.  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif nezinau ar cia rasau,bet gal kas atsakis blush2.gif mano drauge yra prasiskolinus pinigelius Lietuvoje,ir ji paduota anstoliams,ar ji atskridus i LT,gali but sulaikoma orouoste? 4u.gif ji nori grist,bet bijo 4u.gif
Atsakyti
Jieskau pagalbos, nezianu ar cia rasau gal tada kas gales nukreipti kurioj temoj galeciau pasikonsultuoti. 4u.gif

Paduodu i teisma del skirybu, vaiko tevas gyvena Airijoje. Klausimas kaip galeciau nurodyti teismui pageidavimus del vaiko susitikimu su tevu ( pagal minimuma). Ar jam sumuojasi po dvi dienas kas dvi savaites ir jis po to gali tas dienas visas iseiles paimti ? Kaip skiriamos vasaros atostogos per puse ? Ar gali tevas reikalauti kad kai jis atvaziuoja i Lietuva vaikas nakvotu pas ji ?

Labai laukiu pagalbos. Aciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aneta @ 2012 12 12, 06:53)
Jieskau pagalbos, nezianu ar cia rasau gal tada kas gales nukreipti kurioj temoj galeciau pasikonsultuoti. 4u.gif

Paduodu i teisma del skirybu, vaiko tevas gyvena Airijoje. Klausimas kaip galeciau nurodyti teismui pageidavimus del vaiko susitikimu su tevu ( pagal minimuma). Ar jam sumuojasi po dvi dienas kas dvi savaites ir jis po to gali tas dienas visas iseiles paimti ? Kaip skiriamos vasaros atostogos per puse ? Ar gali tevas reikalauti kad kai jis atvaziuoja i Lietuva vaikas nakvotu pas ji ?

Labai laukiu pagalbos. Aciu  rolleyes.gif



jusu susitarimo reikalas. bet kaip rodo praktika, tarkis ka nori, atskirai, o dar kitoj saly gyvenantys tevai pamirsta savo vaikus.....
Atsakyti
Ar yra kažkokie nuostatai darbuotojų atžvilgiu, jei į darbą neveža joks viešasis transportas. Darbuotojams neturintiems savo mašinos buvo pasiūlyta važiuot į darbą ir grįžt iš jo taxi.. Atstumas nemažas.Pradžioje kompensuodavo už kurą sakydami, kad vėliau bus vežantis transportas, o dabar pareiškė, kad jokių kompensacijų nebus, o kas neturit mašinos, atveš taxi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragany: 27 gruodžio 2012 - 18:21
Laba diena, reikia pagalbos.
ar privaloma pateikti nėštumo pažymą darbdaviui? gydytoja sakė, jog pažyma būtina tik jei yra kokios įpatingos darbo sąlygos, ir jos neišdavė.
Man iki dekreto liko dvi - trys savaitės ir darbdavys sumąstė mane atleisti, kad nereiktų laikyti nepilno etato.
Bet taip nukenčiu ne tik etato bet ir mėnesio algos atžvilgiu. galbūt pateikti pažymą dabar. beje, kaip turi informuoti mane apie planuojamą atleidimą?- kai sužinojau šią info apie krūvio perskirstymą buvau biuletenyje, ligoninėje, el. laiškas siųstas vidine sistema.
Atsakyti
QUOTE(GRAIKIJA @ 2012 12 31, 16:15)
Laba diena, reikia pagalbos.
ar privaloma pateikti nėštumo pažymą darbdaviui? gydytoja sakė, jog pažyma būtina tik jei yra kokios įpatingos darbo sąlygos, ir jos neišdavė.
Man iki dekreto liko dvi - trys savaitės ir darbdavys sumąstė mane atleisti, kad nereiktų laikyti nepilno etato.
Bet taip nukenčiu ne tik etato bet ir mėnesio algos atžvilgiu. galbūt pateikti pažymą dabar. beje, kaip turi informuoti mane apie planuojamą atleidimą?- kai sužinojau šią info apie krūvio perskirstymą buvau biuletenyje, ligoninėje, el. laiškas siųstas vidine sistema.

Reikalaukit pas gydytoja pazymos,nera skirtumo,kokiais tykslais ji jums reikalinga.Jeigu neisrasys,eikit pas direktore.
Darbe jus neturi teises atleisti,neskit pazyma.
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2012 12 27, 19:17)
Ar yra kažkokie nuostatai darbuotojų atžvilgiu, jei į darbą neveža joks viešasis transportas. Darbuotojams neturintiems savo mašinos buvo pasiūlyta važiuot į darbą ir grįžt iš jo taxi.. Atstumas nemažas.Pradžioje kompensuodavo už kurą sakydami, kad vėliau bus vežantis transportas, o dabar pareiškė, kad jokių kompensacijų nebus, o kas neturit mašinos, atveš taxi.

kaip ir labai abejoju
DK radau tokia nuostata "216 straipsnis. Kompensacijos darbuotojams, kurių darbas yra kilnojamojo pobūdžio arba susijęs su kelionėmis

Darbuotojams, kurių darbas yra atliekamas kelionėje, lauko sąlygomis, susijęs su važiavimais arba yra kilnojamojo pobūdžio, kompensuojamos su tuo susijusios padidėjusios išlaidos. Šių išmokų dydį ir mokėjimo tvarką nustato Vyriausybė.
"
bet tai kiek kita situacija.
O tavo atveju yra tavo pasirinkimas, kur dirbti. Niekur nera apibrezta, kokiu atstumu nuo darbo turi buti visuomeninio transporto stotele ar kiek maximaliai persedimu turi tureti darbuotojas, kad pasiektu savo darbo vieta. Reiketu ziureti, kaip buvo iforminta kompensacija uz kura - jeigu jinai buvo nurodyta darbo sutartyje, tai kompensacijos nuemimas yra darbo sutarties keitimas ir tam reikalingas darbuotojo sutikimas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bekasė: 31 gruodžio 2012 - 23:56