Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

Sveikos,

patekom į keblią situaciją su banku. Ėmėme paskolą namui įsigyti, ir sutartyje buvo punktas, kad per tam tikrą laiką turime įregistruoti 100% namo baigtumą. Bėda tame, kad mūsų namas nėra individualus, o blokuotas per garažą su kaimynu. Taip gaunasi, kad mes turime butą dvibučiame name. Namo baigtumo įregistruoti negalime kol kaimynas nebaigs įsirengti savo buto. O jis neskuba. Bankas spaudžia tai padaryti arba reikalauja perrašyti sutartį šį terminą nukeliant metams. Tai kainuos 400 Lt. Kyla klausimas, ar ši mūsų situacija nėra force majeure aplinkybės. Mes niekaip negalime įtakoti kaimyno veiksmų baigiant įsirengti savo namo dalį ir kartu įregistruoti jo baigtumą.

Būsių dėkinga už pagalbą
Atsakyti
QUOTE(Diari @ 2012 12 01, 15:24)
Ne ,aciu dievui cia ne baudziamoji byla.Mano dukria pramogos metu (jojimas) palikus be instruktores priezuros ,zirgas numete dukra ir ji kai nukrito ant nugaros ,sulauze stubura 3 vietuose.iskart ligonineje to nepastebejo,nes sake kad kompresija,gali nesimatyt,tik po menesio po pokartotino rentgeno pamate.As norejau parasyti tam zirgynui pretenzija,bet advokate sake ,kad reikia pradziai nustatyti sveikatos suzalojimo laipsni.Gavau toki atsakyma:,kad dukros stuburo luziai atsizvelgiant i rentgena buvo padaryti daugiau negu puses metu  iki kritimo nuo zirgo.Tokio absurdo net negalejau isivaizduoti.Gal tiesiog kai pradejo komisija tikrinti ,tai gydytojai pagalvojo kad as noriu  paduoti i teisma ant ju uz toki poziuri,net nezinau ka galvoti.Tiesiog tikrai zinau ,kad grynas absurdas,o kur toliau apskusti ta isvada nezinau.Advokate sake ,kad su tokia isvada tai net rasyti pretenzija nera prasmes.



Sveiki, dar tokiu atveju buna? Absurdas kazkoks. doh.gif Tai ekspertu klaida, juos skust cia reikia! Laikykites 4u.gif
Atsakyti
Grįžtu į darbą po vaiko priežiūros atostogų. Grįžtu į buvusias pareigas, bet turiu pasirašyti naujo tipo darbo sutartį (kurią pasirašę visi kiti darbuotojai per mano vaiko priežiūros atostogas). Man argumentuoja tuom, kad mano sena jau, visi pasirašė naujas.
Ar saugu pasirašyti naują sutartį (bus įtrauktas punktas, kad Nauja sutartis sudaroma senos sutarties pagrindu)? ar neturi likti senoji iki vaikui sueis 3 metai? ar galiu atsisakyti?
Esmė tame, kad grįžtu po konflikto į darbą. Mano pareigos buvo panaikintos ir buvau pastatyta į prastovą du mėnėsius. Kadangi jau planavau duoti į teismą, dėl prastovos fiktyvumo (nes mano darbą darė kiti žmonės) ir DK nesilaikymo (nes motinų negalima atleisti), jie išsigando ir grąžino mane į mano pareigas. dabar atsiuntė naujos sutarties šabloną. Ar saugu? ar nebus kokiu siurprizų pasirašius?

P.S. Manes gražiai atsiklause, ar sutinku pasoirasyti sutarti.
Atsakyti
QUOTE(Ellfė @ 2012 12 05, 14:41)
Grįžtu į darbą po vaiko priežiūros atostogų. Grįžtu į buvusias pareigas, bet turiu pasirašyti naujo tipo darbo sutartį (kurią pasirašę visi kiti darbuotojai per mano vaiko priežiūros atostogas). Man argumentuoja tuom, kad mano sena jau, visi pasirašė naujas.
Ar saugu pasirašyti naują sutartį (bus įtrauktas punktas, kad Nauja sutartis sudaroma senos sutarties pagrindu)? ar neturi likti senoji iki vaikui sueis 3 metai? ar galiu atsisakyti?
Esmė tame, kad grįžtu po konflikto į darbą. Mano pareigos buvo panaikintos ir buvau pastatyta į prastovą du mėnėsius. Kadangi jau planavau duoti į teismą, dėl prastovos fiktyvumo (nes mano darbą darė kiti žmonės) ir DK nesilaikymo (nes motinų negalima atleisti), jie išsigando ir grąžino mane į mano pareigas. dabar atsiuntė naujos sutarties šabloną. Ar saugu? ar nebus kokiu siurprizų pasirašius?

P.S. Manes gražiai atsiklause, ar sutinku pasoirasyti sutarti.



as nesirasyciau senos ir naujos sutarties neparodzius teisininkui arba darbo inspekcijos inspektoriui sulyginimui. nes itarciau klasta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 05 gruodžio 2012 - 18:05
Sveiki,

noreciau pasiteirauti, ar griztant i darba po vaiko prieziuros atostogu (4 metu, t.y. po pirmo vaiko pagimdziau antra, ir negrizdama i darba, isejau antrojo vaikelio prieziuros atostogu), man priklauso kasmetines atostogos uz ta laikotarpi, kai buvau vaiko prieziuros atostogose? Ir jei taip, kur butu galima suzinoti, kiek tiksliai priklauso.
Dekoju is anksto
Atsakyti
QUOTE(Kvieskute @ 2012 12 02, 18:17)
Sveikos,

patekom į keblią situaciją su banku. Ėmėme paskolą namui įsigyti, ir sutartyje buvo punktas, kad per tam tikrą laiką turime įregistruoti 100% namo baigtumą. Bėda tame, kad mūsų namas nėra individualus, o blokuotas per garažą su kaimynu. Taip gaunasi, kad mes turime butą dvibučiame name. Namo baigtumo įregistruoti negalime kol kaimynas nebaigs įsirengti savo buto. O jis neskuba. Bankas spaudžia tai padaryti arba reikalauja perrašyti sutartį šį terminą nukeliant metams. Tai kainuos 400 Lt. Kyla klausimas, ar ši mūsų situacija nėra force majeure aplinkybės. Mes niekaip negalime įtakoti kaimyno veiksmų baigiant įsirengti savo namo dalį ir kartu įregistruoti jo baigtumą.

Būsių dėkinga už pagalbą


O sutartyje nėra nurodyta kažkokioskonkrečios pasekmės dėl neįregistravimo laiku? pvz padidėjusios palūkanos, ar pan?
Kas dėl force majeure aplinkybių, jos turi būti tokios, kurių buvo neįmanoma numatyti sutarties pasirašymo dieną. Faktą, kad kaimynas laiku neįsirengs būsto tikrai buvo galima numatyti. Manau čia netinka. Bet čia mano nuomonė..
Papildyta:
QUOTE(Ellfė @ 2012 12 05, 16:41)
Grįžtu į darbą po vaiko priežiūros atostogų. Grįžtu į buvusias pareigas, bet turiu pasirašyti naujo tipo darbo sutartį (kurią pasirašę visi kiti darbuotojai per mano vaiko priežiūros atostogas). Man argumentuoja tuom, kad mano sena jau, visi pasirašė naujas.
Ar saugu pasirašyti naują sutartį (bus įtrauktas punktas, kad Nauja sutartis sudaroma senos sutarties pagrindu)? ar neturi likti senoji iki vaikui sueis 3 metai? ar galiu atsisakyti?
Esmė tame, kad grįžtu po konflikto į darbą. Mano pareigos buvo panaikintos ir buvau pastatyta į prastovą du mėnėsius. Kadangi jau planavau duoti į teismą, dėl prastovos fiktyvumo (nes mano darbą darė kiti žmonės) ir DK nesilaikymo (nes motinų negalima atleisti), jie išsigando ir grąžino mane į mano pareigas. dabar atsiuntė naujos sutarties šabloną. Ar saugu? ar nebus kokiu siurprizų pasirašius?

P.S. Manes gražiai atsiklause, ar sutinku pasoirasyti sutarti.


Na tikrai įtartinai man ta nauja sutartis atrodo.. Kas joje naujo? kokia įdarbinimo data nurodyta??
Papildyta:
QUOTE(Kassandra @ 2012 12 06, 14:48)
Sveiki,

noreciau pasiteirauti, ar griztant i darba po vaiko prieziuros atostogu (4 metu, t.y. po pirmo vaiko pagimdziau antra, ir negrizdama i darba, isejau antrojo vaikelio prieziuros atostogu), man priklauso kasmetines atostogos uz ta laikotarpi, kai buvau vaiko prieziuros atostogose? Ir jei taip, kur butu galima suzinoti, kiek tiksliai priklauso.
Dekoju is anksto


atostogos kaupiasi tik nėštumo ir gimdymo atostogų laikotarpiu, o vaiko priežiūros atostogų metu nesikaupia.
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2012 12 06, 15:18)
Papildyta:
atostogos kaupiasi tik nėštumo ir gimdymo atostogų laikotarpiu, o vaiko priežiūros atostogų metu nesikaupia.


Dekoju!
Atsakyti
Jei vedes vyras susilaukia vaiko su meiluze ar gali jis pripazinti teisiskai tevyste siam vaikui?
Atsakyti
QUOTE(Jorinte @ 2012 12 06, 19:25)
Jei vedes vyras susilaukia vaiko su meiluze ar gali jis pripazinti teisiskai tevyste siam vaikui?


Taip.
Atsakyti
QUOTE(Jorinte @ 2012 12 06, 16:25)
Jei vedes vyras susilaukia vaiko su meiluze ar gali jis pripazinti teisiskai tevyste siam vaikui?


gali
Atsakyti
O jei situacija tokia:
Seima: vyras, zmona ir dukra, vyras turi sunu su kita. Vyras skiriasi su zmona. Ar seimos turtas dalijamas 3 ar 4?
Atsakyti
QUOTE(Jorinte @ 2012 12 06, 19:44)
O jei situacija tokia:
Seima: vyras, zmona ir dukra, vyras turi sunu su kita. Vyras skiriasi su zmona. Ar seimos turtas dalijamas 3 ar 4?

Turtas dalinamas tik tiems šeimos nariams kurios jis buvo. Jūsų bendros šeimos bendras turtas, tai yra dalinamas ant jūsų su vyru ir bendrai dukrai. Kitaip būtų su paveldėjimu, vyro dalis dalintųsi teisėtai žmonai ir teisėtiems vaikams po lygią dalį. T.y. jau įtraukiant ir nesantuokinį vaiką.
Atsakyti