Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

Laba diena,
Nezinau ar tiksliai pataikiau,bet noreciau paklausti ax.gif
Situacija tokia:
Sulaukiau skambucio is vmi ir prisistaciusi moteriske,paklause ar as dirbau tokioj ir tokioj imonej.Atsakiau ,kad dirbau ,bet siuo metu jau puse metu ten nedirbu.Man buvo pasakyta,kad toje imoneje vykdomas patikrinimas ir as privalau atvykti i vmi apklausai.As atsakiau kad negaliu ir paklausiau ar visi buve darbuotojai bus kvieciami,i ka man buvo atsakyta,kad isrinko atsitiktine tvarka.Paminejau dar karta,kad negaliu atvykti-man buvo piktai atsakyta,kad neaiskinciau ir nemokyciau kaip joms dirbti g.gif sake jei neateisiu atsius man ,kvietima unsure.gif As sakau ,gerai siuskit,po ko numete moteriske rageli.
Ar as privalau eiti,nors toje firmoje nebedirbu ? g.gif Ar man atsisakius,gali vmi kviesti kita darbuotoja ?

Dekoju atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukute m: 14 lapkričio 2012 - 14:58
QUOTE(pukute m @ 2012 11 14, 12:57)
Laba diena,
Nezinau ar tiksliai pataikiau,bet noreciau paklausti  ax.gif
Situacija tokia:
Sulaukiau skambucio is vmi ir prisistaciusi moteriske,paklause ar as dirbau tokioj ir tokioj imonej.Atsakiau ,kad dirbau ,bet siuo metu jau puse metu ten nedirbu.Man buvo pasakyta,kad toje imoneje vykdomas patikrinimas ir as privalau atvykti i vmi apklausai.As atsakiau kad negaliu ir paklausiau ar visi buve darbuotojai bus kvieciami,i ka man buvo atsakyta,kad isrinko atsitiktine tvarka.Paminejau dar karta,kad negaliu atvykti-man buvo piktai atsakyta,kad neaiskinciau ir nemokyciau kaip joms dirbti  g.gif sake jei neateisiu atsius man ,kvietima  unsure.gif As sakau ,gerai siuskit,po ko numete moteriske rageli.
Ar as privalau eiti,nors toje firmoje nebedirbu ? g.gif Ar man atsisakius,gali vmi kviesti kita darbuotoja ?

Dekoju atsakiusioms  4u.gif



nesnervuokit smile.gif galit laukt kvietimo/saukimo, arba eiti pagal telefonini skambuti. Vistiek reikes eiti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 11 14, 20:42)
nesnervuokit smile.gif galit laukt kvietimo/saukimo, arba eiti pagal telefonini skambuti. Vistiek reikes eiti biggrin.gif


Aciu uz atsakyma 4u.gif O jei neeiciau kas butu ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukute m @ 2012 11 14, 18:43)
Aciu uz atsakyma  4u.gif O jei neeiciau kas butu ? g.gif


pagal skambuti - nieko nebutu, gal ne jums pataike :)paskambint. Pagal saukima - bauda jau grestu smile.gif
Atsakyti
Situacija: pastovūs konfliktai (įžeidinėjimai, grasinimai (nes ir peiliu), gąsdinimai, triukšmas laiptinėje, mūsų buto durų daužymas) su kaimyne, kuri yra gerianti (bet dirba, gauna pensiją, turi nekilnojamo turto). Dėl jos elgesio kviesta policija, sudaromi protokolai. Dabar iki teisminis tyrimas vyksta, greičiausiai sakė teismas skirs tik 100-300 lt baudą. Jos negąsdina visa tai.
Šiandien grįžę namo radom kraupų vaizdą- mūsų buto durys, spyna ištepta išmatomis doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Durų ji neatidarė nei mums, nei policijai. Surašė protokolą ir išvažiavo policija.

Klausimas: ką galėčiau padaryti, kad ji už visą gautų atlygį? Ar realu mums prisiteisti moralinę žalą? Ar tai ilgas procesas? Ar man reiktų samdytis advokatą (kiek maždaug man tai gali kainuoti?)? Ar valstybė skiria nemokamai?
Būčiau dėkinga už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2012 11 21, 21:03)
Situacija: pastovūs konfliktai (įžeidinėjimai, grasinimai (nes ir peiliu), gąsdinimai, triukšmas laiptinėje, mūsų buto durų daužymas) su kaimyne, kuri yra gerianti (bet dirba, gauna pensiją, turi nekilnojamo turto). Dėl jos elgesio kviesta policija, sudaromi protokolai. Dabar iki teisminis tyrimas vyksta, greičiausiai sakė teismas skirs tik 100-300 lt baudą. Jos negąsdina visa tai.
Šiandien grįžę namo radom kraupų vaizdą- mūsų buto durys, spyna ištepta išmatomis  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif Durų ji neatidarė nei mums, nei policijai. Surašė protokolą ir išvažiavo policija.

Klausimas: ką galėčiau padaryti, kad ji už visą gautų atlygį? Ar realu mums prisiteisti moralinę žalą? Ar tai ilgas procesas? Ar man reiktų samdytis advokatą (kiek maždaug man tai gali kainuoti?)? Ar valstybė skiria nemokamai?
Būčiau dėkinga už atsakymus  4u.gif



jei pradetas ikiteisminis tyrimas del viesosios tvarkos pazeidimo, galima reiksti ieskini byloje del neturtines zalos atlyginimo. nemokamai - jei yra pagrindai - www.teisinepagalba.lt
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 11 22, 00:10)
jei pradetas ikiteisminis tyrimas del viesosios tvarkos pazeidimo, galima reiksti ieskini byloje del neturtines zalos atlyginimo.  nemokamai - jei yra pagrindai - www.teisinepagalba.lt


Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Draugei kilo konfliktas su darbdave. Klausia kaip padaryti geriau ir greiciau iseiti is sio darbo, nes situacija karsta. Imonei nuostolis 400Lt, nemato, kad pliusas 900Lt is kitos vietos padarytas ir bendra suma issilygina. Liepia atidirbti- po valanda kiekviena diena dirbti ilgiau. Tai gautusi kazkur 4men. doh.gif Taip dirbti butu absurdas. Darbo sutartis baigiasi gruodzio 2diena. Jeigu gaunamas biuletinis visai savaitei. Ar gali darbdavys tikrinti ar nesimuliuojama? Ar reikia rasyti prasyma atleidimui is darbo ar tiesiog pasibaigus sutarciai atsiskaito abi salys ir viskas? Tuos 400Lt atskaiciuotu is atlyginimo jauciu..
Atsakyti
Ar gali dardavys tikrinti biuletenio tikruma?
Atsakyti
QUOTE(Jorinte @ 2012 11 26, 06:04)
Ar gali dardavys tikrinti biuletenio tikruma?


gali. bet nei vienas gydytojas neprisipazins ji "pardaves".
Atsakyti
Jei sutartis yra terminuota, ar reikia pranešti darbdaviui, kad nenorėsime prasitęsti jos? Ar galima tiesiog suėjus terminui paprašyti atsiskaitymo pilno?
Atsakyti
QUOTE(Jorinte @ 2012 11 26, 16:26)
Jei sutartis yra terminuota, ar reikia pranešti darbdaviui, kad nenorėsime prasitęsti jos? Ar galima tiesiog suėjus terminui paprašyti atsiskaitymo pilno?

o kas sutarty parasyta? ir ar terminuota ar bandomasis laikotarpis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 26 lapkričio 2012 - 19:23