Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

QUOTE(lapatruske @ 2012 09 02, 18:43)
sveiki, noreciau paklaust del  paskolos negrazinimo? su vyru issiskyrem, santuokoje buvom paeme busto paskola, name negyvenam, vyras moka man alimentus ir bankui skola uz abu, ar gali is manes pareikalauti grazinti puse paskolos?



reikia ziureti kas parasyta santuokos pasekmiu nutraukimo sutartyje
Atsakyti
Sveiki, mirus tevams, liko turto, buvo 2 sunus, vienas tvarkesi dokumentus , kitas ne.
Po kiek laiko mire ir tas sunus kuris nesitvarke dokumentus. O tas kitas susitvarke ir dbr viska turi. Ar ymanoma kad to sunaus kuris nieko nesitvarke ir kuriam nieko neatiteko vaikai pretenduodu i seneliu turta, kuris siuo metu yra tik to vieno "protingesnio" kuris iskart pradejo tvarkytis..
Atsakyti
QUOTE(saulyytia @ 2012 09 14, 16:36)
Sveiki, mirus tevams, liko turto, buvo 2 sunus, vienas tvarkesi dokumentus , kitas ne.
Po kiek laiko mire ir tas sunus kuris nesitvarke dokumentus. O tas kitas susitvarke ir dbr viska turi. Ar ymanoma kad to sunaus  kuris nieko nesitvarke ir kuriam nieko neatiteko vaikai pretenduodu i seneliu turta, kuris siuo metu yra tik to vieno "protingesnio" kuris iskart pradejo tvarkytis..



Tas sunus, kuris nesitvarke dokumentu, kaip suprantu neprieme palikimo, ir terminas jau buvo praejes palikimui priimti. Jei jis nesikreipe del palikimo priemimo budamas gyvas, t.y. atsisake palikimo, vaikaičiai negali pretenduoti i palikimą, kurio ju tevas neprieme.
Atsakyti
Labas, auginsiu vaika iki jam sukaks 3 metai . ar grizus i darba turi teise darbdavys perkelti mane i zemesnes pareigas su mazesniu atlyginimu? kokias turiu teises su mazameciu vaiku ,ar man atsisakius dirbti zemesnese pareigose gali atleisti is darbo? turiu 15 m.staza imoneje kurioje dirbau ..aciu
Atsakyti
Nuo 2011 rugsėjo 1d. iki 2012 rugpjūčio 31d. dirbau pagal terminuotą darbo sutartį. Likau dirbti toje pačioje darbovietėje, tos pačios pareigos, darbo sutartis man pratęsta, bet vėl terminuota, dabar nuo 2012 rugsėjo 3d. iki 2013 rugpjūčio 31d.
Kyla klausimas, o tai rugsėjo 1 ir 2 dienomis buvau bedarbė g.gif jei pratęsė sutartį, kodėl ne nuo 2012 rugsėjo 1d., o nuo 3d.?
Ačiū už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*caffe macchiato* @ 2012 09 21, 17:11)
Nuo 2011 rugsėjo 1d. iki 2012 rugpjūčio 31d. dirbau pagal terminuotą darbo sutartį. Likau dirbti toje pačioje darbovietėje, tos pačios pareigos, darbo sutartis man pratęsta, bet vėl terminuota, dabar nuo 2012 rugsėjo 3d. iki 2013 rugpjūčio 31d.
Kyla klausimas, o tai rugsėjo 1 ir 2 dienomis buvau bedarbė g.gif  jei pratęsė sutartį, kodėl ne nuo 2012 rugsėjo 1d., o nuo 3d.?
Ačiū už atsakymą 4u.gif

Spėju todėl, kad rugsėjo 1 ir 2 buvo savaitgalis, o pratėsė nuo pirmos mėnesio darbo dienos. Gal teisiškai taip reikia g.gif
Atsakyti
Sveiki norėčiau konsultacijos skiriamės su vyru,jis man palieka butą nemažą apie 100 kv.m. turim tris vaikus,duos kažkokį išlaikymą pati dirbsiu,bet pajamos neišneš ( nors tiksliai net nežinau kiek vienam asmeniui pagal įstatymą skaičiuojama šiai dienai ) dar vyras padės į banką tam tikrą sumą pinigų mano vardu "juodai dienai" sodybą užrašys vaikų vardu. sakykit ar tokiu atveju aš galiu tikėtis kažkokios kompensacijos už buto šildymą,ar vaikams nemokamų pietų mokykloje,nes visa tai išlaikyti teks man,o išsiparduoti nesinori.
Atsakyti
QUOTE(saulyytia @ 2012 09 14, 18:36)
Sveiki, mirus tevams, liko turto, buvo 2 sunus, vienas tvarkesi dokumentus , kitas ne.
Po kiek laiko mire ir tas sunus kuris nesitvarke dokumentus. O tas kitas susitvarke ir dbr viska turi. Ar ymanoma kad to sunaus  kuris nieko nesitvarke ir kuriam nieko neatiteko vaikai pretenduodu i seneliu turta, kuris siuo metu yra tik to vieno "protingesnio" kuris iskart pradejo tvarkytis..

Manyciau, kad to kuris nesitvarke vaikai gali pretenduoti, taciau reikes kreiptis i teisma.
Atsakyti
QUOTE(gazele18 @ 2012 10 01, 11:10)
Manyciau, kad to kuris nesitvarke vaikai gali pretenduoti, taciau reikes kreiptis i teisma.



pagriskit
Atsakyti
kas naujo Siauliu apylinkes teisme? is pradziu reikia kreiptis reikia pas advokata. tas kuris moka, tas ir dievas (apie skyrybas pvz. bendru sutarimu). prisiteisia viska, jei greicia nubega susimoket, nes prirasineja advokate visokiu bebebe. teismui labai patinka, nes jau zino kuris spejo susimoket. ir prarandi taip visa turta, pinigus ir alimentus.
Atsakyti
QUOTE(trimama @ 2012 09 28, 19:57)
Sveiki norėčiau konsultacijos skiriamės su vyru,jis man palieka butą nemažą apie 100 kv.m. turim tris vaikus,duos kažkokį išlaikymą pati dirbsiu,bet pajamos neišneš ( nors tiksliai net nežinau kiek vienam asmeniui pagal įstatymą skaičiuojama šiai dienai ) dar vyras padės į banką tam tikrą sumą pinigų mano vardu "juodai dienai" sodybą užrašys vaikų vardu. sakykit ar tokiu atveju aš galiu tikėtis kažkokios kompensacijos už buto šildymą,ar vaikams nemokamų pietų mokykloje,nes visa tai išlaikyti teks man,o išsiparduoti nesinori.

Dėja ne , nes Jūsų turtas viršys normatyvus. Pagalvokit gi logiškai , jei bus butas , sodyba ir piniginės lėšos banke , o Jūs prašysit paramos ? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 10 01, 17:25)

jis neiformino savo teisiu, o kadangi neiformines savo teisiu i jam priklsuancia dali turto jis jau numire, tai jo ipediniai turi teisia kreiptis i teisma, kad attatytu termina palikimo priemimui, siuo atveju ipediniams pereis tevo dalis, kuri priklause. Taciau butina kreiptis i teisma. Nesvarbu, kad vienas ipedinis spejo kreiptis pas notara del savo dalies palikimo, o kitas praleido termina, tai nera pagrindo, kad kitas ipedinis praranda teisi i tevams priklausanti turta. Jei kitas ipedinis atsisakytu priimti palikima, t.y. pas notara parasytu pareiskima, tuomet jam jau nepriklausytu. Bet siuo tveju, supratau, jog atsisakymo nebuvo. Tai turetu ir pats notaras isaiskinti.
Atsakyti