Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

sveiki,norejau paklausti gal kas gali padeti siuo klausymu. mes esame su vyru vede 3m.auginame 3m.dukryte.po vestuviu pasiraseme povedybine sutarti kuri galioja tokiems veiksniams kas mano tas mano kas jo tas jo. zodziu kiekvieno igytas turtas pries vestuves ir po vestuviu yra besaligiskai priklausantis tam kurio yra.as negaliu reikalauti is jo jis is manes,.tai va yra pagrindinis klausymas kaip del paskolos? as noriu imti paskola butui per banka ir prasyti savivaldybes lenvatos 10%.bet ar yra galimybe imti paskola tik man ir aisku skaiciuojant pajamas mano ant dvieju? neskaitant vyro.nes tokiu atveju man bus palankiau del sumos mano finansu kuriuos turiu nurodyti bankui? kas gali padeti siuo klausymu labai laukiu jusu pagalbos atsakymo.labai aciu
Atsakyti
QUOTE(vitavip184 @ 2012 06 27, 17:37)
sveiki,norejau paklausti gal kas gali padeti siuo klausymu. mes esame su vyru vede 3m.auginame 3m.dukryte.po vestuviu pasiraseme povedybine sutarti kuri galioja tokiems veiksniams kas mano tas mano kas jo tas jo. zodziu kiekvieno igytas turtas pries vestuves ir po vestuviu yra besaligiskai priklausantis tam kurio yra.as negaliu reikalauti is jo jis is manes,.tai va yra pagrindinis klausymas kaip del paskolos? as noriu imti paskola butui per banka ir prasyti savivaldybes lenvatos 10%.bet ar yra galimybe imti paskola tik man ir aisku skaiciuojant pajamas mano ant dvieju? neskaitant vyro.nes tokiu atveju man bus palankiau del sumos mano finansu kuriuos turiu nurodyti bankui? kas gali padeti siuo klausymu labai laukiu jusu pagalbos atsakymo.labai aciu




cia jums tiklsiausiai atsakys savivaldybe, kuri dalina lengvatines ir bankas.

Nes pagal vedybine sutarti vyras kaip ir nereikalingas paskolai gauti, bet neaisku kokia banku politika, gal jie nores.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 06 28, 06:42)
cia jums tiklsiausiai atsakys savivaldybe, kuri dalina lengvatines ir bankas.

Nes pagal vedybine sutarti vyras kaip ir nereikalingas paskolai gauti, bet neaisku kokia banku politika, gal jie nores.

aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Gal kas esate susidure su administruojamo turto pardavimu? per kiek laiko teismas duoda leidima?
Atsakyti
Po apeliacinio teismo, jeigu sprendime neparasyta kas turi atlyginti uz patirtas islaidas, tai ka tai reiskia? Kokia puse turi moketi? Kada isigalioja sprendimas po apelaicinio teismo?
Atsakyti
QUOTE(slavlanta @ 2012 07 01, 13:19)
Po apeliacinio teismo, jeigu sprendime neparasyta kas turi atlyginti uz patirtas islaidas, tai ka tai reiskia? Kokia puse turi moketi? Kada isigalioja sprendimas po apelaicinio teismo?



tai turejo buti apie islaidas pasisakyta pirmos instancijos teisme. Jei toje dalyje sprendimo nekeite, ir nepasisako. Isigalioja is karto,
Atsakyti
Jei testamentu paliekamas turtas tik 1 vaikui,o kitas ,turintis neįgalumą,bet turintis daug nekilnojamojo turto savo vardu,gali užginčyti testamentą neįgalumo pagrindu?
Žinau ,kad tokiu atveju,jei asmuo,kuris neįtrauktas į testamentą gali užginčyti testamentą ir gauti pusę to,kad jam priklausytų be testamento kaip pirmos eilės paveldėtojui. Ar to gali reikalauti tik jokio turto neturintis neįgalusis,ar tam reikalinga įrodyti,kad testamento sudarytojas iki testamento sudarymo dienos,padėjo finansiškai ar kitaip rėmė neįgalųjį. Neįgalumas 3 grupė. Kas galėtų man šitą išaiškinti smulkiau,ar į mesti nuorodą kur tai galėčiau pasiskaityti.
Atsakyti
QUOTE(Safyrinė @ 2012 07 04, 16:26)
Jei testamentu paliekamas turtas tik 1 vaikui,o kitas ,turintis neįgalumą,bet turintis daug nekilnojamojo turto savo vardu,gali užginčyti testamentą neįgalumo pagrindu?
Žinau ,kad tokiu atveju,jei asmuo,kuris neįtrauktas į testamentą gali užginčyti testamentą ir gauti pusę to,kad jam priklausytų be testamento kaip pirmos eilės paveldėtojui. Ar to gali reikalauti tik jokio turto neturintis neįgalusis,ar tam reikalinga įrodyti,kad testamento sudarytojas iki testamento sudarymo dienos,padėjo finansiškai ar kitaip rėmė neįgalųjį. Neįgalumas 3 grupė. Kas galėtų man šitą išaiškinti smulkiau,ar į mesti nuorodą kur tai galėčiau pasiskaityti.

neigalumas yra tik vienas is veiksniu. reikia dar irodineti, jkad be palikimo neigalusis nepragyvens, kad jis butinas, tik tada jam teismas gali priteiasti puse priklausytino pagalistatyma dydzio palikimo dali.
pagalba finansiskai irgi nera esminis dalykas - juk gal duodavo pinigu, kad gyventu karaliskai, o ne pragyventu smile.gif
Atsakyti
Dėkui už atsakymą.
Atsakyti
Noreciau paklausti kaip skyrybu atveju dalinams turtas, jei vienas is vaiku pilnametis (studentas)?
Jei perrasyt automobili sunaus vardu ar jis bus dalinams tarp vyro ir zmonos?
O jei savo buto dali padovanoti sunui, kaip tuomet dalinsis butas? Yra dar vienas nepilnametis vaikas?

Nezinau kokiu veiksmu imtis, nes gresia skyrybos. Is turto uzgyvenom tik buta ir automobili.

Ka patartumet? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciklomena @ 2012 07 17, 13:13)
Noreciau paklausti kaip skyrybu atveju dalinams turtas, jei vienas is vaiku pilnametis (studentas)?
Jei perrasyt automobili sunaus vardu ar jis bus dalinams tarp vyro ir zmonos?
O jei savo buto dali padovanoti sunui, kaip tuomet dalinsis butas? Yra dar vienas nepilnametis vaikas?

Nezinau kokiu veiksmu imtis, nes gresia skyrybos. Is turto uzgyvenom tik buta ir automobili.

Ka patartumet? g.gif


Sutuoktinių kartu užgyventas turtas dalinamas per pusę. Vaikams turtas nedalijamas. Nepilnamečio atžvilgiu nustatoma gyvenamoji vieta su vienu iš tėvų, kitas tėvas savo ruožtu įpareigojamas mokėti nustatytą išlaikymo sumą. Pilnamečiui nekas nepriklauso, nebent jis vėliau gali iš tėvų prisiteisti išlaikymą iki 24 m., jei mokosi dieninėse studijose.
Automobilį perrašius sūnui jis nebus dalijamas. Nors jei tai bus padaryta be kito sutuoktinio žinios, o jis bus nusiteikęs karingai ir kerštingai, tai gali patampyt jus po teismus... Ar ką laimėtų - nežinau, reiktų praktiką pasižiūrėt kokie galimi variantai. Dėl buto. Be sutuoktinio žinios Jūs nieko nepadovanosit. Nu nebent turit teisiškai atidalintą turtą, tada savo dalį dedat kur norit, bet skyrybų atveju į vyro dalį vis tiek negalėsit pretenduot.

Kokių veiksmų imtis? Pigiausia ir greičiausia - susėst su vyru, susitart dėl turto pasidalijimo ir vaikų, nueit pas advokatą, surašyt skyrybų sutartį ir tada į teismą. Išskirs greitai ir nebrangiai. Kitu atveju laukia ilga ir nuobodi kova (greičiausiai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 17 liepos 2012 - 12:27
Aciu
Atsakyti