Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

[quote=slavlanta,2012 04 14, 14:25]
Gali parasyti tarnybini, Jus turesite pateikti atsiliepima kur viska aprasysite kaip buvo. Tada atrodo gausite arba negausite ispejima.
Del manes irgi buvo parasytas tarnybinis, pateikiau atsiliepima, tuom viska ir baigesi.
Nu paziuresiu kaip ten viskas bus, o kas raso tarnybini - direktore, ar pavaduotoja?
Atsakyti
[quote=lepunele,2012 04 14, 15:55]
[quote=slavlanta,2012 04 14, 14:25]
Gali parasyti tarnybini, Jus turesite pateikti atsiliepima kur viska aprasysite kaip buvo. Tada atrodo gausite arba negausite ispejima.
Del manes irgi buvo parasytas tarnybinis, pateikiau atsiliepima, tuom viska ir baigesi.
Nu paziuresiu kaip ten viskas bus, o kas raso tarnybini - direktore, ar pavaduotoja?
[/quote]
cia kam Jus pavaldi turbut, nezinau.
Atsakyti
Gal galite man padeti tokiu klausimu: ar galima kreiptis i teisma del skyrybu jei santuokoje pragyveno tik puse metu, ar reikia laukti kos bus bent jau 1 metai ??? Labai reikia informacijos g.gif Aciu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Aneta @ 2012 04 16, 10:34)
Gal galite man padeti tokiu klausimu: ar galima kreiptis i teisma del skyrybu jei santuokoje pragyveno tik puse metu, ar reikia laukti kos bus bent jau 1 metai ??? Labai reikia informacijos  g.gif   Aciu  unsure.gif

jei norit be zyminio mokescio valstybei ir tarpusavio sutarimu, teks sulaukti kol busit santuokoje metus laiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minte: 16 balandžio 2012 - 13:04
Sutinkame moketi, ar yra sansu ? Patarkite kur galima greitai kreiptis siuo klausimu ? Zmones atskrido is uzsienio ir turi cia tik kelias diena verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aneta @ 2012 04 16, 11:03)
Sutinkame moketi, ar yra sansu ?  Patarkite kur galima greitai kreiptis siuo klausimu ?  Zmones atskrido is uzsienio ir turi cia tik kelias diena  verysad.gif



neimanoma per kelias dienas isskirti lietuvoje, niekaip. taciau ieskini surasyti imanoma. smile.gif

jei domintu issami teisininko konsultacija, atsiuskit i a.z. savo el.pasta
Atsakyti
As suprantu kad neimanoma isskirti, klausymas tiesiog ar verta paduoti prasyma i teisma, ar yra sansu nes buvo mano pacios suruosti dokumntai pagal internete skaitytus patarymus o siandien nuejus i Teises klinika ,pasake kad sansu nera net nebandikite g.gif
Atsakyti
neverta. atmes is karto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aneta @ 2012 04 16, 13:21)
As suprantu kad neimanoma isskirti, klausymas tiesiog ar verta paduoti prasyma i teisma, ar yra sansu nes buvo mano pacios suruosti dokumntai pagal internete skaitytus patarymus o siandien nuejus i Teises klinika ,pasake kad sansu nera net nebandikite  g.gif


issiskirti imanoma, bet ne bendru sutarimu (t.y. ne pagal tuos pavyzdzius is interneto, o tik ginco teisena - vienas kuris nors teikia ieskini, kitas atsiliepima ir.t.t.). Per kelias dienas neiseis.
Atsakyti
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=835743
Labas vakaras,yra stai tokia situacija pas mane,ka tokiu atveju galeciau daryti?ar galiu kazka padaryti kad vyras turetu maziau teisiu i vaika?
Atsakyti
Laba diena, gal galima butu gauti konsultacija. Situacija tokia:

Vyras pareiske nora skirtis. Priezastis, kita moteris, buvusi dar iki musu santykiu. Pripazino, kad manimi buvo tik pasinaudota, kad ja pamirsti, deja jam nepavyko ir jis grizo pas ja. Nori skyrybu...

Auginame du vaikus 1.5m ir 5m. Sutinka joms moketi alimentus po 500lt (jau dabar juos pervedineja, nors skyrybu dar nebuvo). Butas pirktas uz paskola, kuris pirktas iki santuokos, bet mums jau bunant kartu (kartu rinkom, isikurinejom). Daug i ji idejau - tiek finansiskai, tiek idejiskai...Be to, dalis paskolos jau ismoketa. Paskola vyro vardu, imokas mokejo jis.

Dabar esame su dukromis isvykusios, ir pastebejau skelbima, kad vyras parduoda buta. Kaip ir neturesime kur grizti, jei jis ji parduos. Parduoda uz didesne suma nei imta paskola. Naturalu, nes buto verte tikrai padidejusi, ir ne be mano pastangu. Esame visos deklaruotos tame bute. Ar gali jis taip elgtis ir parduoti ji be mano sutikimo? Jis tai daro tam, kad nebebutu kliuciu taikiai issiskirti, nes nebebus ka dalintis. Buvau pasakiusi,kad bendru sutarimu nesiskirsiu,nes visgi jis kaltas sioje situacijoje, kad manimi pasinaudojo. Bet gi yra dar ir vaikai. Negi jie taip gali buti ismesti i gatve?

Dar turime viena bendra paskola. Mokejimai buvo vykdomi per puse ir tebera vykdomi. Nors to turto nebera, bet savo dalis mokame abu iki siol. Jis laidavo, kad as imokas mokesiu. Man nebemokant savo dalies, turetu moketi jis uz abu? Nes kol paskola neatidalinta, minejo,kad negalime skirtis, todel praso susimoketi savo dali greiciau. Taciau, kai pamaciau,kad jis parduoda buta, manau, kad susimokes ta savo dali, o as liksiu su savaja. Nors tada bankas nebetures garantiju, kad as turesiu is ko moketi...Ar galeciau savo imoku nebemoketi, ir kad bankas tada is jo reikalautu abieju daliu? bet tada bijau, kad alimentu vaikams nebemokes...


Aciu uz konsultacija.
Atsakyti