Įkraunama...
Įkraunama...

Reikalingas teisinis patarimas

QUOTE(Jolirta @ 2012 04 09, 16:25)
Jūsų komentarai netaktiški, galima ir mandagiau reikštis forume. Jei žinote teisingą sprendimą (o jis bus priimtas tik teisme), tai pataisykite.

geriau jau netaktiskas, nei teisiskai nemoksiskas. Kalbama apie bendraja baudziamosios teises norma - nepilnamecio atsakomybe. ir jei komentatore nezino, kad ji taikoma ne tik nuo 14 kai kuriuose straipsniuose, o kituose nuo 16-os, o irodineja kaip kad zinotu ir ismanytu, tai tikrai ziauru. Taip ir klaidinami zmones.
Papildyta:


Tiesa, Saulutes 85 komentarus tikslus siai situacijai. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minte: 09 balandžio 2012 - 19:08
QUOTE(minte @ 2012 04 09, 17:45)
ziauru.... galima gi ir nesireiksti, jei neismanai visiskai....

Na esmė tokia, kad aš užklausiau apie amžių ir tiek , man buvo atsakyta na nepilnametis maždaug 16 o gal ir ne , poto narys išsiregistravo .
Žala pinigine forma išreikalaujama yra civiline tvarka .
O reikšti teisiškai validžius patarimus nematant realių faktų yra kaip paišyti ant vandens .
Ir jei jums žiauru ar išmanote geriau Jūsų laisvė reikštis . O kadangi žasų kartu neganėme , prašyčiau nesitujinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2012 04 10, 15:19)
Na esmė tokia, kad aš užklausiau apie amžių ir tiek , man buvo atsakyta na nepilnametis maždaug 16 o gal ir ne ,  poto narys išsiregistravo .
Žala pinigine forma išreikalaujama yra civiline tvarka .
O reikšti teisiškai validžius patarimus nematant realių faktų yra kaip paišyti ant vandens .
Ir jei jums žiauru ar išmanote geriau Jūsų laisvė reikštis . O kadangi žasų kartu neganėme , prašyčiau nesitujinti smile.gif


faktai buvo isdestyti buvo pakankami, kad atsakyti "teisiskai validzius" patarimus.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o cia jau mano reikalas... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2012 04 10, 18:21)
faktai buvo isdestyti buvo pakankami, kad atsakyti "teisiskai validzius" patarimus.

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif o cia jau mano reikalas... lotuliukas.gif

Jūs mokate įsiskaityti į argumentus kodėl buvo parašyta vienaip ar kitaip , ar tik šiaip pilnaties praleist nėra kur ?
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2012 04 10, 15:29)
Jūs mokate įsiskaityti į argumentus kodėl buvo parašyta vienaip ar kitaip , ar tik šiaip pilnaties praleist nėra kur ?


moku. ir labai akis bado neargumentuoti pasisakymai.

pilnati palieku jums mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Darbe as dirbu 8 men su trupuciu (puse etato), noriu iseiti is sito darbo ir pereiti i kita (geriau apmokama, pilna etata). Pries kiek dienu reikia ispeti savo dabartini darbdavi, kad iseinu is darbo? Ar reikia kazkiek dienu atidirbti? Kompensacija nepriklauso, nes iseinu savo noru? Darbo sutartis neterminuota.
Atsakyti
QUOTE(Rasuteee @ 2012 04 13, 09:08)
Darbe as dirbu 8 men su trupuciu (puse etato), noriu iseiti is sito darbo ir pereiti i kita (geriau apmokama, pilna etata). Pries kiek dienu reikia ispeti savo dabartini darbdavi, kad iseinu is darbo? Ar reikia kazkiek dienu atidirbti? Kompensacija nepriklauso, nes iseinu savo noru? Darbo sutartis neterminuota.

Pranesti reikia rastu pries 2 savaites, kurias tikriausiai teks atidirbti (cia jau susitarimo reikalas), jeigu iseinate savo noru jokia kompensacija nepriklauso, tik paskaiciuos pinigelius uz neisnaudotas atostogas jeigu tokiu yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2012 04 13, 11:14)
Pranesti reikia rastu pries 2 savaites


prieš 14 darbo dienų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasuteee @ 2012 04 13, 10:08)
Darbe as dirbu 8 men su trupuciu (puse etato), noriu iseiti is sito darbo ir pereiti i kita (geriau apmokama, pilna etata). Pries kiek dienu reikia ispeti savo dabartini darbdavi, kad iseinu is darbo? Ar reikia kazkiek dienu atidirbti? Kompensacija nepriklauso, nes iseinu savo noru? Darbo sutartis neterminuota.

pagal naujus DK pakeitimus, rastu reikia pranesti ne pries 2 savaites, o pries 14 darbo dienu, taigi beveik pries 3 savaites
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2012 04 05, 13:19)
Jie aiskina, kad tai imones registracijos adresas (taip ir yra, nes tai pagrindinis ju ofisas) ir jie turi pilna teise perkelti mane i bet kuri kita filiala tomis paciomis pareigomis, uzmokesciu bei darbo valandomis.


Kur buvo ankestesnė darbo vieta (iki išeinant vaiko priežiūros atostogų)? AR ji sutapo su S įrašyta darbo vieta (ir įmonės registracija), ar buvo kitokia?
Atsakyti
Laba, gal galit pasakyti ar gali direktore parasyti tarnybini akta. Ta savaite buvau pradirbusi visas valandas kurias reikejo pradirbti ir man isejo viena iseigine, pagal grafika neatitiko valandos. Gasdina pad parasys tarnybini, ar gali, ar neturi buti pirmiausia ispejimas? Nors nesijauciu kalta kadangi visas valandas buvau atidirbusi ta savaite, dirbu svietimo sistemoje...
Atsakyti
QUOTE(lepunele @ 2012 04 14, 14:48)
Laba, gal galit pasakyti ar gali direktore parasyti tarnybini akta. Ta savaite buvau pradirbusi visas valandas kurias reikejo pradirbti ir man isejo viena iseigine, pagal grafika neatitiko valandos. Gasdina pad parasys tarnybini, ar gali, ar neturi buti pirmiausia ispejimas? Nors nesijauciu kalta kadangi visas valandas buvau atidirbusi ta savaite, dirbu svietimo sistemoje...

Gali parasyti tarnybini, Jus turesite pateikti atsiliepima kur viska aprasysite kaip buvo. Tada atrodo gausite arba negausite ispejima.
Del manes irgi buvo parasytas tarnybinis, pateikiau atsiliepima, tuom viska ir baigesi.
Atsakyti