Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

QUOTE(Cosette @ 2012 02 15, 21:50)
Sveikos,

Kitas: MB vieną kartą pasinaudojo mano kietu šampūnu barzdai skustis. Sako "putoja, visai nieko". Įdomu, galima būtų padaryti kietą "kremą skutimuisi"? Ar SCS galima naudoti smakro odai ir, jei taip, ko dar galima būtų primaišyti?

Turiu savo receptų aruoduose vieną, labai panašu į kietas dušo plyteles:
30% BTMS, 20% SCI, 10% cetilo spirito, 5% stearino,10%vandens, 10% aliejų, likę - įvarios gėrybės , kurių turite( pav. alantoinas, inulinas, šilko milteliai, pudros ir pan.)
Kaitinti BTMS su stearinu, cetilo spiritu , aliejais - vienam inde, vandenį su SCI - kitame, sumaišyti, sudėti priedus.
Žodžiu- gamyba kaip dušo plytelių. SCI kiekį galima didinti iki 30%, o ir kitus ingredientus varijuoti pagal norus ...
Vyrams kažkodėl labai patinka, kad gerai putotų. Putų būna daug, bet ne tokios standžios ir tankios kaip pramoninės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 16 vasario 2012 - 19:55
Sveikos,

Noriu išbandyti hidrolizuotus skystus avižų proteinus veido kreme, kada juos reikėtų dėti: baigiant kremą, kartu su konservantais ir kt. priedais, ar šildyti kartu su hidrolatu?
Atsakyti
QUOTE(Delicious @ 2012 02 17, 11:48)
Sveikos,

Noriu išbandyti hidrolizuotus skystus avižų proteinus veido kreme, kada juos reikėtų dėti: baigiant kremą, kartu su konservantais ir kt. priedais, ar šildyti kartu su hidrolatu?

Aš tai dedu pabaigoj su kitais aktyvais.
Naudojant miltelių pavidalo irgi nerekomenduoja šildyti (išbrinkyti vandenyje , gerai išmaišyti, kad tolygiai pasisikisrtytų ir įterpti į gaminius pabaigoj, ne aukštenėj kaip 50* t)
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 02 17, 12:02)
Aš tai dedu pabaigoj su kitais aktyvais.
Naudojant miltelių pavidalo irgi nerekomenduoja šildyti (išbrinkyti vandenyje , gerai išmaišyti, kad tolygiai pasisikisrtytų ir įterpti į gaminius pabaigoj, ne aukštenėj kaip 50* t)


Dėkui labai 4u.gif , nusprendžiau dėti pabaigoj ir jau baigiu beveik susimakaluot kremuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 02 14, 09:33)
Asta pasta, gal tau vertėtų pasigamint naminės  kokoso tinktūros? Kokoso absoliutas retas daiktas, nes nelabai turi paklausą, kam reikia didieji gamintojai patys gaminasi, nesudėtinga. Pabandyk (jei rasi ekologiško, gal labiau kvepės, nors nebūtinai...) kokoso minkštimo to balto iš riešuto užsipilt spiritu ar degtine ir palaikyt tamsiai šiltai, kvapas iš minkštimo išgavinėjamas.  Kriptokarijos turi kokoso kvapo, bet tokio švelnaus, bomba nebus. Dar reiktų ieškot kokio eterinio aliejaus, kuris pabrėžtų, sustiprintų kokoso kvapą greta naudojamas. Gal kas iš balzamų tiktų... 4u.gif


o kiek reketu deti tos spiritines istraukos i kuno krema g.gif zadu daryti su medicininiu spiritu tai jis stiprus ,ne degtine g.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zinote del ko pagamintame kreme galejo atsirasti tokie mazi gumuliukai?
Atsakyti
QUOTE(jurgute2000 @ 2012 02 17, 20:09)
Gal kas zinote del ko pagamintame kreme galejo atsirasti tokie mazi gumuliukai?

O kokia kremo sudėtis ir kaip gamintas?
Dažniausiai kristalizuojasi sviestmedis ir mango sviestas, dar gali būti nevisiškai gerai ištirpintas emulsinis vaškas ir t.t., žodžiu, reik iš ko ir kaip makaluotas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 02 17, 15:25)
o kiek reketu deti tos spiritines istraukos i kuno krema g.gif zadu daryti su medicininiu spiritu tai jis stiprus ,ne degtine g.gif aciu  4u.gif

Dar neskubėk dėti... Keli lašai spirito kreme nieko blogo nepadarys, jei dar į šiek tiek šiltą įdėsi, dalis bemaišant prasigaruos, mažiau spirito liks odai sausint. Bet jei nori stipresnio kvapo, reikėtų daryt kaip fitolius panašiu principu, žaliavą pakeist po 2-3 savaičių nauja (ant naujo riešuto pastovėjusią trauktinę užpilt), matysi kas gausis po pirmo karto, kiek kvapo bus, kiek intensyvaus tu pati jo nori... Kiekvienas užpylimas spirito koncentraciją silpnins, atsiskies tuo ką iš riešuto ištrauks. Tokio daikto nedariau tai nežinau, bet turėtų būt gerai cool.gif Atrodo Palomina darėsi kremą su vanilės tinktūra, Alioniukas dar gal naudoja panašius daiktus irgi, gal pasipasakos. Aš dilgėlių spiritinių esu pylus, daugiau dėl jų poveikio ne dėl kvapo, tai maždaug arbatinį šaukštelį 100g - iš akies. Dar žalios arbatos turiu spirite. Šitą ir kvepalams galvoju panaudot, ir kremams, kvepia panašiai kaip arbatos absoliutas. Dabar dar kelių rūšių ekologiškų arbatžolių nusipirkau, tik neužmerkiau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 02 17, 23:58)
Dar neskubėk dėti... Keli lašai spirito kreme nieko blogo nepadarys, jei dar į šiek tiek šiltą įdėsi, dalis bemaišant prasigaruos, mažiau spirito liks odai sausint. Bet jei nori stipresnio kvapo, reikėtų daryt kaip fitolius panašiu principu, žaliavą pakeist po 2-3 savaičių nauja (ant naujo riešuto pastovėjusią trauktinę užpilt), matysi kas gausis po pirmo karto, kiek kvapo bus, kiek intensyvaus tu pati jo nori...  Kiekvienas užpylimas spirito koncentraciją silpnins, atsiskies tuo ką iš riešuto ištrauks. Tokio daikto nedariau tai nežinau, bet turėtų būt gerai cool.gif Atrodo Palomina darėsi kremą su vanilės tinktūra, Alioniukas dar gal naudoja panašius daiktus irgi, gal pasipasakos. Aš dilgėlių  spiritinių esu pylus, daugiau dėl jų poveikio ne dėl kvapo, tai maždaug arbatinį šaukštelį 100g - iš akies. Dar žalios arbatos turiu spirite. Šitą ir kvepalams galvoju panaudot, ir kremams, kvepia panašiai kaip arbatos absoliutas. Dabar dar kelių rūšių ekologiškų arbatžolių nusipirkau, tik neužmerkiau biggrin.gif  4u.gif


aš dariausi vanilės fitolį, tik ne spiritinį, bet kokosų aliejuje..kvapas jėga, tik vargau su tuo, kad pas mane bute šalta pastoviai ir kokosas sukietėdavo:) Bet išlaikiau apie pusmetį. Ištraukus vanilės ankštį ją dar spiritėliu užpylus laikiau. Aišku, ne toks intensyvus kvapas buvo, bet vazelinams suėjo (nugarinus spiritą) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 02 17, 20:45)
O kokia kremo sudėtis ir kaip gamintas?
Dažniausiai kristalizuojasi sviestmedis ir mango sviestas, dar gali būti nevisiškai gerai ištirpintas emulsinis vaškas ir t.t., žodžiu, reik  iš ko ir kaip makaluotas ax.gif



i kremuka dejau:
Pora saukstu rafinuoto kokosu aliejaus
25g istirpinto kakavos sviesto
25g istirpinto sviestmedio
Pipirmeciu hidroliato
Migdolu aliejaus
Tada visus siuos produktus isplakiau, ilasinau 5lasus rozmarinu, 5lasus greifruktu EA, idejau rozmarinu ekstrakto, vitamino E ir viska i indeli sudejau. Po poros dienu sis kremukas susiskalde i mazus rutuliukus
Atsakyti
Na man kremai su fiziologiniu skysčiu, tai žiauriai sausina odą. verysad.gif Reiks pabandyti su mažesne doze.
Atsakyti
QUOTE(jurgute2000 @ 2012 02 18, 12:30)
i kremuka dejau:
Pora saukstu rafinuoto kokosu aliejaus
25g istirpinto kakavos sviesto
25g istirpinto sviestmedio
Pipirmeciu hidroliato
Migdolu aliejaus
Tada visus siuos produktus isplakiau, ilasinau 5lasus rozmarinu, 5lasus greifruktu EA, idejau rozmarinu ekstrakto, vitamino E ir viska i indeli sudejau. Po poros dienu sis kremukas susiskalde i mazus rutuliukus

Tikriausiai atsiskyrė sviestai.Tokius kremus be emulsiklių reikia gaminti pirmiausia išsukant sviestmedį iki tokios skystokos košelės, tada po truputį dėti aliejus(visą laiką sukant ) , paskui - hidrolatą, vis žiūrint, kiek priima,kad neatsiskirtų, pabaigoj -EA.
Man atrodo, kad tokio kremo gamyba aprašyta Palominos blog'e ir ankstesnėse temose aptarta smile.gif
Ber kremą naudoti vis tiek galima - ant odos tie gumuliukai turėtų ištirpti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 18 vasario 2012 - 13:14