Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 02 13, 17:05)
Gal rimtai reikės iš tikro kokoso pieno pabandyti..bet ir kaitint tada reiktų nedaug, nes manau, kad dar ir kaitinimas prie kvapo pakitimo prisideda  g.gif

Į kremus ( dariau 3 skirtingus ) su pienu iš riešuto visur dar dėjau monoi kokoso aliejaus, jis irgi labai kvepia.
Nuo kaitinimo kvapas nepakito ( man bent taip atrodo), galutiniam rezultate buvo toks stiprus, kad net kokoso kvapo mylėtojams buvo daugoka...mat vienas buvo kūno pienelis, tai didelis plotas tepamas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 13 vasario 2012 - 20:24
QUOTE(Hetterra @ 2012 02 13, 18:36)
o tai jei ir pieno, ir sviesto kokoso dėt? mantai pakankamai jaučias kvapas kai su sviestu gaminu, tik jei noriu kad kvepėtų kokosu, tai tik tą sviestą ir naudoju tuomet, gal maišant ir nebeliktų...


Tai kad ir kokosų aliejų dedu, bet man norisi daugiau to kvapo.. g.gif
reikės didinti kokosų aliejaus dalį
Atsakyti
Asta pasta, gal tau vertėtų pasigamint naminės kokoso tinktūros? Kokoso absoliutas retas daiktas, nes nelabai turi paklausą, kam reikia didieji gamintojai patys gaminasi, nesudėtinga. Pabandyk (jei rasi ekologiško, gal labiau kvepės, nors nebūtinai...) kokoso minkštimo to balto iš riešuto užsipilt spiritu ar degtine ir palaikyt tamsiai šiltai, kvapas iš minkštimo išgavinėjamas. Kriptokarijos turi kokoso kvapo, bet tokio švelnaus, bomba nebus. Dar reiktų ieškot kokio eterinio aliejaus, kuris pabrėžtų, sustiprintų kokoso kvapą greta naudojamas. Gal kas iš balzamų tiktų... 4u.gif
Atsakyti
O fiziologinis tirpalas tai dideliais kiekiais parduodamas? Atidarius talpa po panaudojimo, ji galima laikyti ir po to naudoti kitam kartui? g.gif
Koki proc. ,vandenines dalies, jūsų gaminamuose kremuose, sudaro fiziologinis skystis?
Kažin, kuperozinei odai kremai su fiziologiniu skysčiu ar druska tinka ar ne, kaip manot ?
Atsakyti
Aš pirkau fiziologinį tirpalą ampulėmis po 5 ml.
Atsakyti
Aš nusipirkau fiziologinio 250 ml, kur lašelinėms naudoja. Su švirkštuku išsitraukiu kiek reikia, o likusį laikau šaldytuve. Fiziologiniu su gliukoze keičiu visą vandeninę kremo fazę.
Atsakyti
QUOTE(asssandra @ 2012 02 14, 13:32)
Aš nusipirkau fiziologinio 250 ml, kur lašelinėms naudoja. Su švirkštuku išsitraukiu kiek reikia, o likusį laikau šaldytuve. Fiziologiniu su gliukoze keičiu visą vandeninę kremo fazę.


o kuo geras fiziologinis?
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 02 14, 14:29)
o kuo geras fiziologinis?

Tikiuosi Alioniukas nesupyks, kad dar kartą ją pacituosiu : Alioniukas rašė, kad druskos "...atlieka gilaus odos drėkinimo darbą - patekusios į raginį sluoksnį, jos padidina jo osmoso slėgį. Kad atstatyti natūralų vandens-druskų balansą, vanduo iš gilesnių odos sluoksnių kyla į viršų ir užsilaiko raginiame sluoksnyje. Rezultate padidėja vandens kiekis. Tokiu būdu drėkinimas tęsis iki tol, kol raginis sluoksnis neatsinaujins. ("Naujoji kosmetologija" tomas 1 A.Margolina) smile.gif ]
Panašias mintis skaičiau ir rusaičių - kosmetikos gamintojų forume. Ten siūloma vietoj vandens fazės 5 dalys fiziologinio + 1 dalis gliukozės. Man toks kremukas labai patiko, bent jau žiemai ar vakarui thumbup.gif
Atsakyti
Alioniuk, pasigaminau odos lipidini barjera atstatanti krema II var. Siek tiek pakoregavau sudeti pakeisdama hidrolata, eterinius, bet proporcijas islaikiau pagal tavo recepta. Gavosi kvepalai, o ne kremas wub.gif (apelsinu ziedu hidrol., roziu + jazminu absoliutai), toks labai purus, kaip putesiai wub.gif bet ko tais standesne puta virsuje nuseda, o apacioje lyg ir vandenine dalis kazkiek atsiskiria. Pries tepant kiekviena karta persimaisyt turiu. Pastebejau, kad emulsinis nr. 2 ne viena krema man taip gadina unsure.gif ir ypac, jei dalis alieju supilama pries jungiant fazes, ju nekaitinant (taip kaip recepte buvo nurodyta). Alioniuk, o kaip taviskis, ar stabiliai laikosi?

Ir dar.... pagaminau seimynai pagal Alioniuko rekomendacijas apsaugini krema su Olive Protection. Nu tikrai puikus thumbup.gif man ranku serpetojimas per pora dienu susitvarke (nakciai pirstines medvilnines dar uzsidedavau), sunui (rankos jau trukinejo), tai per kokias 4 d. atsistate odele. Tepiau ir maziukui issausejusias kojas. Bet jau kelinta karta pastebiu ant koju, ir kitu kuno vietu kur nebuvo tepta, tokius paraudusius plotus su balksvom iskilusiom demelem, tarsi i dilgeles butu ikrites unsure.gif Ar gali buti, kad kremas sualergizavo? Gal medetku fitolis...? daugiau neisivaizduoju kas galejo itakoti g.gif Va ir dabar maziukas uzkaitusiais zandais sedi doh.gif nes atsidares indeli pats kremu veida pasitepe ir veidas paraudo, o kai kuriose vietose tokie balksvi iskilimai, kaip uodo ikandimai unsure.gif

Receptukas toks:
Kanapiu al. 5 %
Agurkliu al. 5 %
Medetku fitolis 13 %
Avokadu al. 30 %
Sviestmedis 7 %
Olive Protection 7.5 %
Cinko oksidas 0.5 %
Distiliuotas vanduo 30 %
Alantoinas 1 %
D pantenolis 1 %
Konservantas
Atsakyti
Kaip supratau, tai be micelinio vandens gaminimo, sulfatinis ricinų aliejus gali būti naudojamas tirpdyti eterinius aliejus vandenyje? ar ne?
Bei bazinius aliejus vandenyje, taip? O proporcijos, tai 4 dalys sulfatinio ricinos al ir 1 dalis EA abra bazinio al ? O kiek vandens?
Atsakyti
gal kas zinot, kuom skiriasi AZ parduodami Ylang Ylang ea?
Ka reiskia prie vieno is ea parasymas "Distiliavimas su vandens garais 3 distiliato išpardavimas",
o prie kito Ylang Ylang "Distiliavimas pilnas nuvalymas su vandens garais"?

Atsakyti
Apie Ylangus galiu atsakyti - žaliava yra distiliuojama tris kartus. Pirmas distiliatas skiriamas ekstra arba 1 kategorijai, antrą kartą distiliuojama žaliava - bus Ylang 2, o trečią kartą - Ylang 3, kaip sakoma, devintas vanduo nuo kisieliaus.
Aroma zomoje matyt supainiojo kainą su ml. ten dažnai tokia klaida būna, manau turėtų būti 5 ml Ylang 3 - 3,5 eur.
Ylang pilnas, arba Ylang Complete, yra sumaišyti visi trys distiliatai į vieną, tik nėra nustatyta tikslių visose šalyse proporcijų, todėl kokybė, kvapas gali skirtis. Taigi Complete yra 1,2,3 distiliato mišinys, dar vadinamas visų frakcijų Ylang. Geras produktas pagal kainą, kosmetikai gerai tinka, kvepalams dažnai geriau Ylang I arba ekstra, jie "švaresni", skaidresni, kvapnesni. 4u.gif
Atsakyti