QUOTE(Basttet @ 2012 05 01, 08:00)
Mane irgi domina sitas klausimas tokiomis sauletomis dienomis
Zinau, kad kai kurie aliejai turi savyje SPF + ji galima padidinti cinko oksidu ir titano dioksidu, bet kaip ta apsauga teisingai pasidaryti?
SPF alieju yra salyginis, patikimesnei apsaugai reikalingi fiziniai filtrai. Aliejai gali padeti graziai idegti, nuraminti oda po saules spinduliu, bet pilno ekrano su jais neisgauti. Is musu turimu filtru tai cinko oksidas ir titano dioksidas (po 5% deti). Kazkur skaiciau, kad daugiau nei 15SPF naturaliu budu neisgauti.
Jei atsiranda kazkoks idegis - reiskia apsaugos nera.
Pasirinkite stabilius aliejus, tokius kaip sezamu, jojoba, makadamiju, lazdyno riesutu ir t.t. Dar ziurekite kurie is siu alieju jusu odai tinka. Koki alieju % deti, vel gi, cia jau kaip jums patinka ir tinka. Butinai i krema reikia itraukti vitamina E, galima kartu su C arba su Q10. Siuo atveju pasitiketi antioksidantais esanciais aliejuose neverta, nes nezinia kuriuos laisvuosius radikalus prisijungs - ar susidariusius aliejuose ar odoje. Sauleje radikalu susidaro daugiau. Papildomai i recepta galima itraukti ryziu miltelius, as dedu arrow root pudra apie 3%. D-pantenoli, visai nedaug alavijo gelio apie 3-5%.
Filtrus reikia kaitinti kartu su aliejais, jie visiskai neistirps, siaip ir neturetu (jie veikia kaip veidrodis, atspindi UV), svarbu tolygiai paskirstyti juos kreme. Koki emulsikli imti, ziurekite koks jums tinka ir patinka.
Gaminau maskuojanti krema su filtrais ir cukraus esteriu, labai patiko, nors ir atsisluoksniavo
Dar del avieciu kauliuku aliejaus auksto SPF

. Tas internetas ir draugas ir priesas. Visur plaukioja informacija kad sio aliejaus SPF iki 50. Bet tyre pati alieju kaip filtra spektrofotometre, ne ant odos! Ir jei jo toks aukstas SPF, kodel tada pramoninese kremuose jo nenaudoja