Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

QUOTE(Ievulyte @ 2012 04 20, 21:18)
beje, turiu pastebejima apie AZ... kiek kartu pirkau is ten hidrolatus, tiek jie man supelyja ne tik kad nepasibaigus galiojimui, bet net ir nenaudojant  doh.gif  Laikau saldytuve. Kaip nervina, kai susiruosiu daryt krema, issisterilinu indus, o ipylus hidrolato, pliumpteli pukuotas kamuoliukas  doh.gif  cia man vienai taip "sekas"? g.gif

Nea,niekada nieko panasaus nebuvo, nors saldytuve nelaikau..Nors ir neuzsistovi jie pas mane per ilgai..
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 04 20, 22:37)
Nea,niekada nieko panasaus nebuvo, nors saldytuve nelaikau..Nors ir neuzsistovi jie pas mane per ilgai..

drinks_cheers.gif Ir maniškiai kuo puikiausiai išstovi.
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2012 04 20, 21:18)
Kaip keista smile.gif labai mėgstu AZ hidrolatus nei vienas nėra papelyjęs (tfu tfu tfu), na gal tik šlamučių hidrolatas prastovėjęs pas mane beveik metus, mažiau naudojimas, baigs galioti liepą, tai atsirado nuosėdų, bet jos nieko blogo nedaro  smile.gif
Gal labai šiltai laikot? Ar ant saulės? Gal prastai užsukat? Tikrai keista... Nes aš panaudotų AZ aliejų ar hidrolatų buteliukus mėgstu išsiplauti ir naudoti toliau. Labai geri buteliukai- indeliai, sandarūs.


na saldytuve nei silumos nei saules ner biggrin.gif kas svarbiausia nusipirkau pries gimdyma liepu hidrolata su mintim, kad pagimdzius kauke ar krema su medum pasidaryciau ir padejau i saldytuva, nenaudojau, buvau atsukus tik pauostyt. galioja iki metu galo, va atsidariau neseniai ir opaaa- puku kam uoliukas plaukioja doh.gif
panasiai ir su jazminu hidroltau buvo. Turiu is ju alavijo geli nusipirkus, dedu i kremus, tai irgi truputuka baugoka, kad nepagreitintu sugedimo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2012 04 20, 23:16)
na saldytuve nei silumos nei saules ner  biggrin.gif  kas svarbiausia nusipirkau  pries gimdyma liepu hidrolata su mintim, kad pagimdzius kauke ar krema su medum pasidaryciau ir padejau i saldytuva, nenaudojau, buvau atsukus tik pauostyt. galioja iki metu galo, va atsidariau neseniai ir opaaa- puku kam uoliukas plaukioja  doh.gif
panasiai ir su jazminu hidroltau buvo. Turiu is ju alavijo geli nusipirkus, dedu i kremus, tai irgi truputuka baugoka, kad nepagreitintu sugedimo  g.gif

Pas mane iš AZ tik rugiagėlių hidrolate buvo atsiradę tokie kamuoliukai, bet nežinau, ar tai pelėsis?
O dabar beveik hidrolatų nebeperku, pati gaminu, o kuriuos turiu pirktinius laikau tamsioj spintelėj vėsioj patalpoj, bet ne šaldytuve, tai nieko neatsiranda.

Savos gamybos laikau šaldytuve, porą kartu irgi buvo užaugę tokie kamuoliukai, nors buteliukus sterilizuoju ir hidrolatus pilu tiesiai iš indelio, kur susikaupia. Skirtinguose hidrolatuose skirtingų spalvų, nagrinėjau aš juos, bet taip ir nenustačiau, kas čia per daiktas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 04 20, 22:52)
Pas mane iš AZ tik rugiagėlių hidrolate buvo atsiradę tokie kamuoliukai, bet nežinau, ar tai pelėsis?
O dabar beveik hidrolatų nebeperku, pati gaminu, o kuriuos turiu pirktinius laikau tamsioj spintelėj vėsioj patalpoj, bet ne šaldytuve, tai nieko neatsiranda.

Savos gamybos laikau šaldytuve, porą kartu irgi buvo užaugę tokie kamuoliukai, nors buteliukus sterilizuoju ir hidrolatus pilu tiesiai iš indelio, kur susikaupia. Skirtinguose hidrolatuose skirtingų spalvų, nagrinėjau aš juos, bet taip ir nenustačiau, kas čia per daiktas g.gif


va, rugiageliu hidrolate irgi buvo. Is ju nemazai hidrolatu perku, tai gal 3 taip sugedo g.gif
Atsakyti
Klausiu vel, negi nei viena neturejot plauku balzamo bazes is "love eko"? turiu per klaida, pridejau alieju, bandziau kaip kauke ant plauku det, neisiplove, plaukai kaip neplauti, neisdziuvo per visa nakti... ka su tuo daiktu galima padaryt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2012 04 20, 20:18)
Noriu patarimo- nusipirkau bacuri sviesta paskaicius kai kuriu jusu teigiamus atsiliepimus, tai galiu prisidet komentarais, kad poveikis nuostabus, bet kvaaapas  blink.gif  Sakiau jau pripratau prie visokiu kvapu, net neem'as nesmirda, bet sitas tai man amoniaku atsiduoda. Kaip ji numust? Kur jus ji naudojat? Tepat gryna?

Aš bandžiau pradžioje tepti gryną ant drėgno veido. Tikrai kvapas bjaurus, jis man net ne amoniaku, o vos ne gyvulio mėšlu atsiduoda. blush2.gif Tada sugalvojau pasigaminti drėkinamąjį kremuką su juo. Kremas gavosi puikiai, jokio nemalonaus kvapo neliko. Tačiau sviesto dėjau labai nedaug, tik 2 gr. (gaminau 50 ml kremo). Plius pridėjau pelargonijų EA kelis lašus, šaltalankio aliejaus įlašinau. Kada kitą kartą bandysiu darytis su didesniu bacuri sviesto kiekiu, nes jis mano odai patinka thumbup.gif Tada gal dėčiau arbatmedžio EA, jis man geriausiai pramuša bet kokius kitus kvapus, toks vyraujantis EA (nors būna, kad įlašinu po 3 lašus arbatmedžio ir šalavijo EA, tačiau intensyviausiai suuodžiu tik arbatmedį).
Mergaitės gal kitų pasiūlys būdų, kaip sumažinti bacuri smarvę biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, merginos, turiu į jus klausimą, dariau kremuką ir jis man nesusimaišo, tiesiog emulsinis vaškas atsisluoksniavo nuo aliejų, kaip varškė sušoko, ką daryti gal patartumėte? Atrodo svėriau ir dariau viską kaip parašyta,18ml aliejų, 25ml hidrolato, 5,3gr emulsinio vaško, e.a. ir konservantų nespėjau sudėti. Dėjau 5ml migdolų kauliukų al, 5ml jojobos al, 4ml arganų al ir 3gr sveistmedžio sviesto (gal jis čia ir pakišo koją?), levandų hidrolatas. Kaitinau dar kartą, kol šiltas, vientisas, tik pradeda vėsti ir sušoka kaip į varškę verysad.gif Gaila ingridijentų, ar dar galima ką pataisyti? blush2.gif
Labai lauksiu atsakymo ir patarimų, didelis dėkui iš anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jennifer @ 2012 04 21, 13:35)
Sveikutės, merginos, turiu į jus klausimą, dariau kremuką ir jis man nesusimaišo, tiesiog emulsinis vaškas atsisluoksniavo nuo aliejų, kaip varškė sušoko, ką daryti gal patartumėte? Atrodo svėriau ir dariau viską kaip parašyta,18ml aliejų, 25ml hidrolato, 5,3gr emulsinio vaško, e.a. ir konservantų nespėjau sudėti. Dėjau 5ml migdolų kauliukų al, 5ml jojobos al, 4ml arganų al ir 3gr sveistmedžio sviesto (gal jis čia ir pakišo koją?), levandų hidrolatas. Kaitinau dar kartą, kol šiltas, vientisas, tik pradeda vėsti ir sušoka kaip į varškę  verysad.gif Gaila ingridijentų, ar dar galima ką pataisyti?  blush2.gif
Labai lauksiu atsakymo ir patarimų, didelis dėkui iš anksto  4u.gif

geriau parasykit koks jusu emulsinio vasko INCI, o sviestmedis tai tikrai nekaltas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 21 balandžio 2012 - 12:45
QUOTE(Jennifer @ 2012 04 21, 13:35)
Sveikutės, merginos, turiu į jus klausimą, dariau kremuką ir jis man nesusimaišo, tiesiog emulsinis vaškas atsisluoksniavo nuo aliejų, kaip varškė sušoko, ką daryti gal patartumėte? Atrodo svėriau ir dariau viską kaip parašyta,18ml aliejų, 25ml hidrolato, 5,3gr emulsinio vaško, e.a. ir konservantų nespėjau sudėti. Dėjau 5ml migdolų kauliukų al, 5ml jojobos al, 4ml arganų al ir 3gr sveistmedžio sviesto (gal jis čia ir pakišo koją?), levandų hidrolatas. Kaitinau dar kartą, kol šiltas, vientisas, tik pradeda vėsti ir sušoka kaip į varškę  verysad.gif Gaila ingridijentų, ar dar galima ką pataisyti?  blush2.gif
Labai lauksiu atsakymo ir patarimų, didelis dėkui iš anksto  4u.gif

perdaug aliejaus, pabandyk ipilt hidrolato, paskaiciuok kad alieju liktu max 30procentu ir dar kart perkaitint. o ir emulsinio cia manau didesnis procentas nei rekomenduojama 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taskuotas_vabalas: 21 balandžio 2012 - 13:08
QUOTE(Palomina @ 2012 04 21, 12:44)
geriau parasykit koks jusu emulsinio vasko INCI, o sviestmedis tai tikrai nekaltas

nerandu ant pakelio INCI, kvapų namų emulsinis vaškas, tik parašyta, kad reikia dėti 5-8% į aliejinę fazę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 04 21, 12:56)
perdaug aliejaus, pabandyk ipilt hidrolato, paskaiciuok kad alieju liktu max 30procentu ir dar kart perkaitint. o ir emulsinio cia manau didesnis procentas nei rekomenduojama 4u.gif

Ačiū merginos, labai padėjote, dadėjau hidrolato, gavosi supper kremukas wub.gif
Atsakyti