Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

Gal galit koki receptuka pasiulyti sausai odai? nezinau dabar net ka cia sumiksuot kad vel nesigautu su gabaliukais... turiu rugiaigeliu hidrolato, abrikosu kauliuku aliejaus, alyvuogiu al, hialurono r., alavijo gelio., glicerino, mangu sveisto, sviestmedzio, kokosu aliejaus, ksantano...
Busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 04 20, 16:20)
Gal galit koki receptuka pasiulyti sausai odai? nezinau dabar net ka cia sumiksuot kad vel nesigautu su gabaliukais... turiu rugiaigeliu hidrolato, abrikosu kauliuku aliejaus, alyvuogiu al, hialurono r., alavijo gelio., glicerino, mangu sveisto, sviestmedzio, kokosu aliejaus, ksantano...
Busiu dekinga  4u.gif

O kokio emulsiklio turit?
Nebijokit tų gabaliukų, nieko jie blogo nedaro smile.gif
Tik reikia sviestus pilnai ištirpdyti, paskui gerai išplakti ( geriausia su el. mikseriu) ir plakant atvėsinti, tik tada sujungti su kitais priedais; tai nesusidarys gabaliukai, taip galima daryti ir be emulsiklio kremus, pasinaudojant vien sviestmedžio emulguojančiom savybėm 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 20 balandžio 2012 - 15:33
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 04 20, 15:32)
O kokio emulsiklio turit?
Nebijokit tų gabaliukų, nieko jie blogo nedaro smile.gif
Tik reikia sviestus pilnai ištirpdyti, paskui gerai išplakti ( geriausia su el. mikseriu) ir plakant atvėsinti, tik tada sujungti su kitais priedais; tai nesusidarys gabaliukai, taip galima daryti ir be emulsiklio kremus, pasinaudojant vien sviestmedžio emulguojančiom savybėm 4u.gif

turiu olivem 1000 emulsikli. Nesuprantu ka ne taip darau nes 3 kart bandziau vis gabaliukais, patepi veida ir nuvalyt gabaliukus reikia smile.gif
Atsakyti
Kalbejot apie dermatitus.. As buvau giliai isitikinus, kad tas biesas mane apleido, bet.. Tokio baisumo demiu ir tokio niezejimo ant ranku kokius 12 metu nebuvo.. Uzeidavo, retkarciais bet budavo tokios mazytes demytes, greitai dingdavo, juokas palyginus.. Kiek visko nebandziau-jei kas ir padedavo tai porai dienu.. buvau nuleidus rankas ir laukiau vasaros (kai gaudavo saules visada dingdavo). Na ir pasidariau as pieneli celiulitui ir strijom gasdinti, bet tepiau visa kuna-rankas taip pat. Ir mano dideliam nustebimui, nezinodamas net nepastebetum, kad tose vietose odai kazkas negerai buvo. Dalinuosi receptu:
38 ml greipfruktu hidrolato
38 ml pipirmeciu hidrolato

5 abrikosu kauliuku
5 avokado
5 nakvisu
5 ersketuogiu
5 sezamo

2 gr. Nr. 3
2 gr. cetilo alkoholio

1 gr. kofeino
20 lasu cosgard
ir kokie 4 lasai pipirmeciu eterinio (neplanavau det, bet nakvisu aliejus nosi riete)
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 04 20, 16:53)
turiu olivem 1000 emulsikli. Nesuprantu ka ne taip darau nes 3 kart bandziau vis gabaliukais, patepi veida ir nuvalyt gabaliukus reikia  smile.gif

Tai tada tikrai Olivem gerai neištirpdot. Ar temp žiūrit su termometru ar iš akies?
man su Olivem visada gerai išeina, bet temp visada pakeliu iki 70*, ne mažiau ( aišku su aliejias, kuriuos galima kaitinti)
Atsakyti
QUOTE(Taskuotas_vabalas @ 2012 04 20, 17:12)
...

5 abrikosu kauliuku
5 avokado
5 nakvisu
5 ersketuogiu
5 sezamo
.....

Cia ml?
Atsakyti
Taip ax.gif
Atsakyti
Paskaitymui:

Ar dekoratyvinė kosmetika ir vėžys - susiję?

http://www.delfi.lt/...e.d?id=54168651
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

apleidau visai si skyreli, bet nieko, paaugs kleckas ir grisiu su trenksmu biggrin.gif


Noriu patarimo- nusipirkau bacuri sviesta paskaicius kai kuriu jusu teigiamus atsiliepimus, tai galiu prisidet komentarais, kad poveikis nuostabus, bet kvaaapas blink.gif Sakiau jau pripratau prie visokiu kvapu, net neem'as nesmirda, bet sitas tai man amoniaku atsiduoda. Kaip ji numust? Kur jus ji naudojat? Tepat gryna?


beje, turiu pastebejima apie AZ... kiek kartu pirkau is ten hidrolatus, tiek jie man supelyja ne tik kad nepasibaigus galiojimui, bet net ir nenaudojant doh.gif Laikau saldytuve. Kaip nervina, kai susiruosiu daryt krema, issisterilinu indus, o ipylus hidrolato, pliumpteli pukuotas kamuoliukas doh.gif cia man vienai taip "sekas"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievulyte @ 2012 04 20, 21:18)
beje, turiu pastebejima apie AZ... kiek kartu pirkau is ten hidrolatus, tiek jie man supelyja ne tik kad nepasibaigus galiojimui, bet net ir nenaudojant  doh.gif  Laikau saldytuve. Kaip nervina, kai susiruosiu daryt krema, issisterilinu indus, o ipylus hidrolato, pliumpteli pukuotas kamuoliukas  doh.gif  cia man vienai taip "sekas"? g.gif

Kaip keista smile.gif labai mėgstu AZ hidrolatus nei vienas nėra papelyjęs (tfu tfu tfu), na gal tik šlamučių hidrolatas prastovėjęs pas mane beveik metus, mažiau naudojimas, baigs galioti liepą, tai atsirado nuosėdų, bet jos nieko blogo nedaro smile.gif
Gal labai šiltai laikot? Ar ant saulės? Gal prastai užsukat? Tikrai keista... Nes aš panaudotų AZ aliejų ar hidrolatų buteliukus mėgstu išsiplauti ir naudoti toliau. Labai geri buteliukai- indeliai, sandarūs.
Atsakyti
4u.gif sveikutes,jau senokai cia nesilankiau smile.gif atejau su klausimu,gal kuri nors jusu gamina kvepaliukus is alieju,et alieju pardavimui.noreciau isbandyt.Siulyti tik Kaune bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 04 20, 10:22)
merginos kokias jus darot istraukas ir kam naudojat  blush2.gif pasidalinkit patirim 4u.gif

Man dabar ant bangos dilgėlių (pirkau Az) ištrauka, darau tiek aliejinę, tiek spiritinę, kartais tik dist vandeniu užpilu ir palaikau per naktį šaldytuve, jei žinau, kad kremuką darysiu ryt. Mano odai labai tiko nuo dermatito.
Turiu vienkiemį toli toli nuo visos civilizacijos smile.gif ką jame ir aplink rasiu, viską rinksiu ir darysiu ištraukas, hidrolatus ir pan. O šiaip pravartu pasiskaityti kokias knygas apie vaistažoles ir atsirinkti kas gali tikti. Kiekvienam juk individualiai, pagal poreikius smile.gif
Atsakyti