Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 04 17, 12:55)
Aš dariau pudrą su caprylis, tai man žiauriai traukia odą  g.gif  išbandžiau įvairiausius variantus, bet man jis visiškai netinkamas..
ir realiai, nelabai žinau, kur jį daugiau panaudot


liuks dalykas kaprilis, i kremus 2-3% dedu ir i visus plauku prieziuros produktus kokius 5%. cia tas pats kaprilis su orchideju kompleksu, o kaina kaip paprasto (tik itariu nedaug ten tu orchideju nes vos vos kvepia smile.gif )

http://www.ofasimple...plex/4515500674

dar kaprili naudoju masinos panelems poliruot, geriau negu bet koks pirktinis purskalas
2 puodukai karsto vandens
valgomas saukstas kaprilio
valgomas saukstas glicerino
desertinis saukstelis sulfatinio ricinu aliejaus
20 lasu megstamo EA
1 lasas ekologisko indu ploviklio
3 lasai GSE
sitam vandeny praskalaut mikrofibros sluoste, labai gerai isgrezt ir apsluostyt jau nuvalytas paneles, gaunasi grazus blizgesys ir odinems detalems patinka.

nusipirkau spirulinos, isidejau i veido kauke ir sualergizavo unsure.gif kur man dabar ja panaudot, bijau kad jei i sampuna ar balzama idesiu galvos oda nuraudonuos?
Atsakyti
QUOTE(zydrem @ 2012 04 18, 22:21)
as i veido kremus nededu glicerino blush2.gif alavijas ,hialurono rygstis,skvalans thumbup.gif

Aš taip pat nededu, tik pradžioj, kai neturėjau geresnių komponentų, dėdavau, bet
pav. AZ tai daugybėj kremų, net akių gelių labai nemažas procentas glicerino
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 19 balandžio 2012 - 00:37
QUOTE(zydrem @ 2012 04 18, 23:21)
as i veido kremus nededu glicerino blush2.gif alavijas ,hialurono rygstis,skvalans thumbup.gif

O aš dedu, bet ne gryną. ax.gif Jei panagrinėti aktyvių komponentų sudėtis, tai galima išsiaiškinti, kad daugelis jų yra augalų glicerininės ištraukos. Juk yra aktyvai augaluose, kurie tirpsta glicerine arba vandenyje, vat juos išgauti ir darau glicerinines ištraukas smile.gif Tiesą sakant, labai nemažai sunaudoju glicerino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 04 19, 01:36)
Aš taip pat nededu, tik pradžioj, kai neturėjau geresnių komponentų,

drinks_cheers.gif

kiek teko panarinetu LT siuloma naturalia kosmetika, tai glicerinas,veido kremuose, labai daznas priedas g.gif

i kuno kremus dedu,bet ir ne visada biggrin.gif turiu is AZ visoku priedu tik spek juos visus ismeginti biggrin.gif tai tas glicerinas man ax.gif dabar tik reikalingas istraukom biggrin.gif ir ranku kremui
Atsakyti
QUOTE(krepsyte @ 2012 04 19, 08:52)
O aš dedu, bet ne gryną.  ax.gif Jei panagrinėti aktyvių komponentų sudėtis, tai galima išsiaiškinti, kad daugelis jų yra augalų glicerininės ištraukos. Juk yra aktyvai augaluose, kurie tirpsta glicerine arba vandenyje, vat juos išgauti ir darau glicerinines ištraukas  smile.gif Tiesą sakant, labai nemažai sunaudoju glicerino mirksiukas.gif

Pritariu, nes ir pirktinės ir naminės ištraukos su glicerinu smile.gif
Atsakyti
Laba. smile.gif
Retai užsuku pas jus, bet kremukų ir kitokių gėrybių gamint nenustojau ir net nesinori nustot smile.gif

Bet dabar turiu bėdą... Nusipirkau ekologiško šampūno... (Iki galo nebuvau išsiaiškinusi jo sudėties) , bet deja ne visai jis ekologiškas, aišku už maximinius 100 kartų geresnis. Gal ir esat girdėjusios "Jason" su biotinu. Ir į kokią bėdą įklimpau.... Pleiskanos tiesiog byrėte byra. Ir taip man yra su visai ekologiškais šampūnais, bandžiau "Urtekram" irgi tas pats buvo... Nežinau ar čia pačiai bandyt pasigamint, kaip tas pleiskanas išnaikint. Ir žinot kas blogiausia, tik vienintelis "Head & Shoulders" chemijos bomba man išnaikina pleiskanas..... verysad.gif
Atsakyti
Kazkada senai esu bandzius ta Headensholdersa tai man nuo jo tokiom pleiskanom galva parejo kad siaubas biggrin.gif shaip nezinau gal tau eko sampuna nuo pleiskanu pabandyt? o gal kokias kaukes su aliejum bandyt daryt pries plaunat galva? Ash tai isvis dabar Gasulo moli atradau vietoj sampuno ir esu labai patenkinta biggrin.gif
Atsakyti
Gal žinote, kur pigiausiai parduoda ekologišką rožių hidrolatą Vilniuje? Kadangi visur skiriasi kainos ir aš jau pasimečiau
Atsakyti
QUOTE(Refresh @ 2012 04 19, 13:28)
Laba. smile.gif
Retai užsuku pas jus, bet kremukų ir kitokių gėrybių gamint nenustojau ir net nesinori nustot smile.gif

Bet dabar turiu bėdą... Nusipirkau ekologiško šampūno... (Iki galo nebuvau išsiaiškinusi jo sudėties) , bet deja ne visai jis ekologiškas, aišku už maximinius 100 kartų geresnis. Gal ir esat girdėjusios "Jason" su biotinu. Ir į kokią bėdą įklimpau.... Pleiskanos tiesiog byrėte byra. Ir taip man yra su visai ekologiškais šampūnais, bandžiau "Urtekram" irgi tas pats buvo... Nežinau ar čia pačiai bandyt pasigamint, kaip tas pleiskanas išnaikint. Ir žinot kas blogiausia, tik vienintelis "Head & Shoulders" chemijos bomba man išnaikina pleiskanas..... verysad.gif

Kiek esu pati bandžiusi sau ir šeimos nariams, geriausiai nuo pleiskanų padeda kaukė prieš galvos plovimą su aliejiniu varnalėšų šaknų fitoliu (aliejus - pagal odos tipą), galima daryti kaušinio trynio - meduas kaukes, molio su priedais ( hidorlatais, EA tinkamais).
Dar esu radusi rekomendacijų, kad į neutralų šmapųną įlašinti kelis lašus tinkamo eterinio, bet čia jau atsargiai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 19 balandžio 2012 - 18:03
QUOTE(Refresh @ 2012 04 19, 13:28)
Laba. smile.gif
Retai užsuku pas jus, bet kremukų ir kitokių gėrybių gamint nenustojau ir net nesinori nustot smile.gif

Bet dabar turiu bėdą... Nusipirkau ekologiško šampūno... (Iki galo nebuvau išsiaiškinusi jo sudėties) , bet deja ne visai jis ekologiškas, aišku už maximinius 100 kartų geresnis. Gal ir esat girdėjusios "Jason" su biotinu. Ir į kokią bėdą įklimpau.... Pleiskanos tiesiog byrėte byra. Ir taip man yra su visai ekologiškais šampūnais, bandžiau "Urtekram" irgi tas pats buvo... Nežinau ar čia pačiai bandyt pasigamint, kaip tas pleiskanas išnaikint. Ir žinot kas blogiausia, tik vienintelis "Head & Shoulders" chemijos bomba man išnaikina pleiskanas..... verysad.gif

Kaip hed... alternatyvą pabandyčiau kaukę ar serumą galvos odai su Algo zinc iš az, gal net į šampūną tiktų įmaišyti. Pati jau senokai neturiėjau pleiskanų, bet anksčiau yra buvę, tai dariausi prieš galvos plovimą kokosų aliejaus, medaus ir levandų + arbatmedžio ea kaukes, dar tiktų amlos miltelių įmaišyti. Tada greit pleiskanas išsinaikinau, dabar naudoju savo gamybos šampūną ir pamiršau jas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Keretoja @ 2012 04 19, 14:50)
Ash tai isvis dabar Gasulo moli atradau vietoj sampuno ir esu labai patenkinta  biggrin.gif

pasidalinkit receptukais, kaip ji naudojat?

Papildyta:
QUOTE(neringa.jn @ 2012 04 19, 18:06)
dabar naudoju savo gamybos šampūną ir pamiršau jas biggrin.gif

kaip gaminate sampuna?
Atsakyti
Ačiū.
Plaukai mano pati silpniausia vieta... Tiksliau galvos oda ir ausys. Seniau buvo diagnozuotas seborėjinis dermatitas. Pleiskanos net ir ausyse neišnyksta... o rodos gyvename pakankamai sveiką gyvenimo būdą. Net nežinau ką rinktis, ką bandyti, šį tą iš jūsų rašytų receptų esu bandžiusi, tai dar blogiau paliko. Ech sad.gif
Bet nepasiduosiu. Rodos jau nenaudoju nieko kas su chemija susiję, vaikučiams irgi. Kremukus, kaukes plaukams, balzamus pati pasigaminu. (O vyras užsispyręs ir manęs net nebando klausyt, naudoja chemiją ir vargo nemato doh.gif )

Būtų įdomu kaip pasigamint šampūną....
Atsakyti