Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 04 17, 14:21)
biggrin.gif  Be emulsiklio nesusijungs, bet paplakus naudot galima. KN emulsija spuoguotai odai tokiu principu sukurta - suplakama prieš naudojimą, kad nereiktų emulsiklio dėti. Nors AZ glicerino daug naudoja, bet mano galvai jis atrodo mažai kuom odai naudingas, tai ir nesiūliau. Ištirptų caprylis ir ricinos hidrogenizuotas aliejus, bet vėl - man jie lyg akis dirgina, graužia, irgi vengiu arba mažai dedu. Dėjau skvalano į toniką, išplaukia į viršų, bet suplaku ir gerai, mėgstu jį tai ir dedu beveik visur... biggrin.gif Pats glicerinas nedrėkina, veikia kaip humektantas.


Aš dariau pudrą su caprylis, tai man žiauriai traukia odą g.gif išbandžiau įvairiausius variantus, bet man jis visiškai netinkamas..
ir realiai, nelabai žinau, kur jį daugiau panaudot
Atsakyti
biggrin.gif Net pasitikrinau, kiek dėjau caprylio į pudrą. Man netraukė, naudojau jį nes norėjau kad nebūtų riebi. Bet visada į tokius ingredientus truputį kreivai žiūriu, tai maksimumų nededu. Man gavosi apie 13,3 proc., AZ prie caprylio pudros recepte 15 proc. Produkto aprašyme net iki 50 proc. Traukia ar ne, matyt ne vien nuo jo priklauso, nuo viso komplekso ir aišku odos savybių. Noriu lengvos geros skystos pudros, nebedėsiu jei darysiu molių (nes irgi sausina) ir cinko. Bet tada maskavimą sunku išgaut...
Gali maceravimams sunaudot, jei dėsi kaip aktyvių priedų į kremą mažai, gal nesijaus? Ar ir nuo 1-3proc. tau odai negerai? Aš dar nieko jame "neraugiau", ateis naujas augalų sezonas, tada...
Gal jau kuri naudojot AZ Coco silikoną? Kaip jis elgiasi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 04 17, 16:27)
biggrin.gif Net pasitikrinau, kiek dėjau caprylio į pudrą. Man netraukė, naudojau jį nes norėjau kad nebūtų riebi. Bet visada į tokius ingredientus truputį kreivai žiūriu, tai maksimumų nededu. Man gavosi apie 13,3 proc., AZ prie caprylio pudros recepte 15 proc. Produkto aprašyme net iki 50 proc. Traukia ar ne, matyt ne vien nuo jo priklauso, nuo viso komplekso ir aišku odos savybių. Noriu lengvos geros skystos pudros, nebedėsiu jei darysiu molių (nes irgi sausina) ir cinko. Bet tada maskavimą sunku išgaut...
Gali maceravimams sunaudot, jei dėsi kaip aktyvių priedų į kremą mažai, gal nesijaus? Ar ir nuo 1-3proc. tau odai negerai? Aš dar nieko jame "neraugiau", ateis naujas augalų sezonas, tada...
  Gal jau kuri naudojot AZ Coco silikoną? Kaip jis elgiasi? 4u.gif


Namuose peržiūrėsiu receptus, nes dabar tikslių procentukų neprisimenu..man šiaip sunku su tom pudrom, nes oda sausa, bet riebaluojasi kaip velnias..Jei dedu per daug molio ar cinko, tada traukia, jei dedu mažiau - tada nemaskuoja smile.gif
dariau vieną ir su coco silikonu, bet irgi netiko, nes po pusvalandžio ne veidas - o veidrodis lieka.

vienaip ar kitaip, šita sritis dar daug valandų pareikalaus, kol bent jau kažką panašaus į pirktinę pudrą išgausiu:)
Atsakyti
labas mergaites 4u.gif

sesuo paprase veido kremo g.gif ji labai strazdanota,nori kad pabalintu pasviesintu tas strazdanas g.gif
gal kuri turit konkretu receptuka blush2.gif labai neturiu laiko paieskom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 04 17, 10:02)
Du variantai: arba ne iki galo ištirpsta emulsiklis, gal reiktų šiek tiek ilgiau pašildyt, nes kai kurie sunkiai tirpsta, pasidaro beveik permatomi sušilę ir gali nebepastebėt jų; arba jei naudoji sviestus, gali kai kurie sušokt į gumuliukus. Lyg mangų ir dar kažkuris tokias bėdas sukelia, man taip nebuvo dar, nes veidui sviestų nenaudoju... Greičiausiai nuo sviesto, nes emulsiklio jei neištirptų trūktų ir nesusiemulsinti gali. 4u.gif

supratau, bandysiu toliau eksperimentuoti smile.gif dekui labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 04 17, 11:55)
Aš dariau pudrą su caprylis, tai man žiauriai traukia odą  g.gif  išbandžiau įvairiausius variantus, bet man jis visiškai netinkamas..
ir realiai, nelabai žinau, kur jį daugiau panaudot


su caprylis galima gaminti istraukas, taip pat kaip su aliejumi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 04 17, 10:56)
Manyčiau traukia nuo ksantano, nes nors jo nedaug, padžiūsta, gaunasi plėvelė ir traukia.  Skvalanu pildyčiau receptą arba aliejumi,arba prieš naudojant irgi pabandyk su kremu susimaišyt - turbūt kažko riebalinio trūksta. Jei aliejus atsiskyrinės, suplakt prieš naudojimą. Paakiams tikkų Olivem1000, Olive Douceur emulsiniai vaškai, man geriausiai drėkina Olivem, o Douceur labiau tinka dienai veidui vasarą - oda mažiau prakaituoja, geriau sakytum kvėpuoja negu su Olivem,kuris sudaro plokštelinę struktūrą. 4u.gif
Receptų Alioniuko bloge paieškok

Va būtent dėl ksantano. Nors jo ne tiek daug, bet jei užtepu nepagailėjusi, tai lyg plėvelė užsideda. Ji nematoma, bet mano oda tikrai pajunta. Vėliau nudžiūsta ir gaunasi tas tempimas. Dėkui labai už auskines mintis. Dabar ėmiau tepti geliu tik antakių-vokų zoną, kuriai gal ir neblogai tas sutraukiamasis- pakeliamasis poveikis hihihi.gif O paakius tepu kremu, kuris skirtas veidui. Gaminausi drėkinamąjį, nesunkų, tikrai geriau jaučiasi paakiai su šiuo kremu thumbup.gif

Dėl emulsiklių...deja...iš aroma-zone nedariau užsakymo (vienai per brangu). Tai neturiu nei Douceur nei kitų išgirtų. Žadu iš AN pirkti Olivem 1000. Dabar dar nusipirkau iš vienos merginos emulsiklį No1 iš AZ. Sako jis labai geras veido odai.

Alioniuko receptai superiniai, bet deja aš dar tiek žaliavos neturiu sad.gif Kad ir alyvuogių skvalanas. Žinau, kad tai superinis produktas, bet reikia pirkti. O kai viskas atsiremia į to mėnesio laisvus pinigus, tenka apsieiti su tuo, ką turiu. Tačiau kitas numatytas pirkinys tikrai bus skvalanas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alioniukas @ 2012 04 17, 21:54)
su caprylis galima gaminti istraukas, taip pat kaip su aliejumi rolleyes.gif


Gut:) jei nuleisiu rankas su eksperimentais - žinosiu, kur sunaudot:)
Atsakyti
kuo pakeist sviesta kremo recepte ? jei desiu alieju vietoj jo nereikes daugiau emulsinio vasko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 04 18, 16:37)
kuo pakeist sviesta kremo recepte ? jei desiu alieju vietoj jo nereikes daugiau emulsinio vasko? g.gif

Tik tu pati žinai kas tau patinka, koks pas tave emulsinis vaškas ir koks receptas, kiek ten sviesto - visa riebalinė dalis vien sviestas ar tik dalis, kam bus kremas skirtas. Sunku atsakyt taip "iš oro", pažiūrėk prie tokio pat emulsinio kokį naudosi pas pardavėją koks jo procentas rekomenduojamas, tada galvok ko nori - aliejus darys kremą kiek lengvesniu, skystesniu, jei taip tinka, gali emulsinio nedaugint ( bet pasiskaičiuok, koks procentas numatytas recepte, jei minimaliausias - gali šiek tiek pridėt), ypač jei mėgsti riebesnius, tada šiek tiek kilstelk vaško kiekį. Tos visos normos "plaukiojančios", bet tam tikrose ribose, visai bet kaip negalima... Sėkmės 4u.gif Riebalą riebalu galima keisti 4u.gif
Atsakyti
kremas veidui, mano oda sausa labai, zadu naudoti emulsini valska olivem 1000 is aroma zone. dariau toki varinta: 5ml abrikosu kauliuku al, 4ml jojoba al.5 ml sviestmedzio al. 2ml emulsinio vasko, siek tiek ksantano, 22ml hidrolatas, 1ml glicerino, vit e, eter aliejus, ekokonservantas, alavijo gelis, hialurono rugstis. gal kazko dedu ko nereikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2012 04 18, 21:53)
kremas veidui, mano oda sausa labai, zadu naudoti emulsini valska olivem 1000 is aroma zone. dariau toki varinta: 5ml abrikosu kauliuku al, 4ml jojoba al.5 ml sviestmedzio al. 2ml emulsinio vasko, siek tiek ksantano, 22ml hidrolatas, 1ml glicerino, vit e, eter aliejus, ekokonservantas, alavijo gelis, hialurono rugstis. gal kazko dedu ko nereikia? g.gif

as i veido kremus nededu glicerino blush2.gif alavijas ,hialurono rygstis,skvalans thumbup.gif
Atsakyti