Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 04 13, 22:12)
Daugiausia - į kvepalus, kaip fiksatorius (spiritinis užpilas), dar - į sausus šmapūnus, dezodorantus
Gal kas daugiau  žino smile.gif

Dėkui už info. Tikriausiai per žioplumą ne tuos miltelius įsimečiau į krepšelį doh.gif Nors jei tinkamas ir dezodorantams natūraliems gaminti, tai gal panaudosiu. Reiks pasigooglinti wink.gif

Dar toks iškilo klausimėlis apie aliejus, kuriais prekiauja vaistinės, o vakar mačiau juos ir Drogo parduotuvėje. Tai Elpis gamintojo (berods Vokietija) šalto spaudimo aliejai, jų internetinė svetainė čia
Aš turiu gliceriną pirkusi, bet anksčiau, kai dar negaminau kosmetikos. O kaip dėl pačių aliejų? Nes rašo, kad tai natūralūs šalto spaudimo aliejai, be jokių priedų. Mačiau yra abrikosų, avokadų, migdolų, vynuogių kauliukų, persikų, nakvišų, simondsijų, kviečių daigų ir kt. Rekomenduoja veido priežiūrai, kaukėms, kremams ir losjonams praturtinti. Žodžiu prirašyta daug.....O kas čia per produktas iš tiesų? Gal teko kuriai aliejų pirkti? Kaina irgi gan maža kaip 100 ml. g.gif Nors jie teigia, kad tai ekologiškas produktas. Skaičiau SM, kad jie rafinuoti, jei tai tiesa. Be to nesertifikuoti verysad.gif Sertifikuota BDIH - tik pvz. Kūno aliejus su simondsijų ir alyvuogių aliejumi, Aviva natural beauty ir kt. priemonės, kurios jau pagamintis naudojimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 14 balandžio 2012 - 13:05
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 04 14, 13:51)
Dar toks iškilo klausimėlis apie aliejus, kuriais prekiauja vaistinės, o vakar mačiau juos ir Drogo parduotuvėje. Tai Elpis gamintojo (berods Vokietija) šalto spaudimo aliejai, jų internetinė svetainė čia
Aš turiu gliceriną pirkusi, bet anksčiau, kai dar negaminau kosmetikos. O kaip dėl pačių aliejų? Nes rašo, kad tai natūralūs šalto spaudimo aliejai, be jokių priedų. Mačiau yra abrikosų, avokadų, migdolų, vynuogių kauliukų, persikų, nakvišų, simondsijų, kviečių daigų ir kt. Rekomenduoja veido priežiūrai, kaukėms, kremams ir losjonams praturtinti. Žodžiu prirašyta daug.....O kas čia per produktas iš tiesų? Gal teko kuriai aliejų pirkti? Kaina irgi gan maža kaip 100 ml.  g.gif Nors jie teigia, kad tai ekologiškas produktas. Skaičiau SM, kad jie rafinuoti, jei tai tiesa. Be to nesertifikuoti verysad.gif Sertifikuota BDIH - tik pvz. Kūno aliejus su simondsijų ir alyvuogių aliejumi, Aviva natural beauty ir kt. priemonės, kurios jau pagamintis naudojimui.

Esu pirkusi pradžioj savo bandymų. Informacijos nerinkau, bet manau, kad tikrai rafinuoti. Tokie skystučiai, bekvapiai (pirkau migdolų, avokadų, vynuogių kauliukų, visi trys buvo labai panašūs), paskui sunaudojau muilo gamybai, tai buvo gerai biggrin.gif
Atsakyti
Nieko gero tie vaistinių aliejai... Aš taip iš skubėjimo pradžioj kelis eterinius buvau pirkus, tai irgi muilui suėjo. Kai pauostai geresnių, nebesinori ant savęs tokiais teptis. Jau verčiau rinkis kad ir ne pačius prašmatniausius, bet iš tų parduotuvių kurie specializuojasi šiuo klausimu. Gal KN geresni, bet nesiskundžiu ir aroma-zonos, aromanatural. Visų parduotuvių neišbandžiau. Pirkis po truputį iš tų, kuriem akcija tuo metu. Dabar aroma-zonoj nėra aliejams, bet tikrai bus, kas dvi sav. pasiūlymas keičiasi. Dabar eteriniai apsimoka, kiekiai dideli, tik aišku jei reikia ir tinka ką siūlo. Po truputį, po truputį ir susirinksi. 4u.gif
Irisų milteliai gali būt kaip šveitiklis, pvz. kūno druskai, pylingui su aliejais. Dar būtų labai gerai eteriniu ar keliais, čia jau kaip patinka, miltelius užpilt ir kokiam nedideliam indely palaikyt kiek iškentėsi ilgiau, tamsiai, šiltai - muilui taip dariau, labai geras kvapas gavosi. Eteriniai kažką paima iš miltelių, į miltelius įsigeria eteriniai - liuks. 4u.gif
Atsakyti
Agne/Ramute nemaciau, kad jus i muilininku skyreli uzsuktumet, tai cia paklausiu. Gal citrusinius ea bandet muile su iris milteliais fiksuoti, kad geriau kvapas laikytusi?
Atsakyti
Jo, pas muiliukes ilgai nebuvau, labai man tas reikalas smagus ir įdomus, bet labai mažai muilo naudoju. Vis dėlto manau, kad net geras naminis odai ir sveikatai nėra gerai. g.gif
O citrusai ir yra citrusai, nesilaikys muile tiek ilgai kaip norėtųsi ir su iriso milteliais. Tokį fainą buvau apelsininio kvapo pasidarius, saldus saldus, ir su irisu, bet neišlaikė kvapas ilgai. Mačiau tik nepamenu kurioj JAV parduotuvėj "sustiprintą" kažkurių citrusų eterinį aliejų, tai rašė kad ir muilui tinka ir geriau laikosi. Bet nebandžiau, prie tokio rašo kiek kartų "fold". 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Va kažko tokio reiktų kad citrusas laikytųsi. Atsiliepimai labai geri, tik nežinau ar europoje kas parduoda kažką panašaus.
http://www.newdirect...-oil-p-285.html
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 04 15, 22:26)
Vis dėlto manau, kad net geras naminis odai ir sveikatai nėra gerai.  g.gif

blink.gif O kodėl negerai odai ir sveikatai? Išsigandau, nes jau daugiau nei 8 mėn. prausimuisi naudoju tik natūralius muilus. Pastebėjau, kad oda pasidarė daug gražesnė. Aišku muilus kaitalioju, renkuosi pagal odos tipą, kartais pagal nuotaiką. Turiu vargo su savo mišria-riebia oda ir spuogeliais, kurie kyla net ir ant sausų kūno vietų, pvz. rankų, kojų. Labai pagelbėjo muilai-šveitikliai ir muilai su gasulo moliu. thumbup.gif
Atsakyti

Oi, atsiprašau, gal per stipriai pasakiau. Muilai yra šarminiai, nesigauna kitaip tiesiog, kad ir neaštrus, tinkamo PH. Visos čia kas muilus gamina, laužo galvas kaip šarmingumą pamažinti... Su natūraliais aliejais ir sviestais pagerinti muilai odos neišsausina, už pirktinį brudą kas be ko geriau, tik šarmas odai vis tiek nėra gerai, tai daugelio rimtų kosmetologų, odos gydytojų nuomonė, ne mano, ir negaliu į ją neatsižvelgti. Muilas (bet koks prausiklis, na gal gasulas taip nepadaro g.gif , bet šimtu procentų nežinau) nuplauna mikroflorą nuo odos ( o dabar jau sako kad ir riebaluose tirpius vitaminus, kaip D, kuris gaminasi odoje.Kai Nuplaunam su riebalus tirpinančia priemone, į kraujotaką nebespėja patekt)i. Odos mikroflora - kaip gerieji žarnyno mikroorganizmai, mums reikalinga. Kažkur skaičiau, kad nusiprausus muilu oda atsistato per 48 valandas. Žodžiu, su muilu visą kūną prausiu retai, maždaug savaitėj kartą, o kasdien - na tik kur būtiniausia.
Bet nenusinuodysi nuo muilo, nebijok 4u.gif Neimk į galvą labai kas ką parašo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė/Ramutė @ 2012 04 16, 12:22)
Bet nenusinuodysi nuo muilo, nebijok 4u.gif Neimk į galvą labai kas ką parašo 4u.gif

Supratau wink.gif
O kuo tada praustis, kad kūno odai būtų geriausia? Gal ką patarti galite, gal gaminatės pačios prausiklius kūnui? Man naujokei viskas įdomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 04 16, 13:27)
Supratau wink.gif
O kuo tada praustis, kad kūno odai būtų geriausia? Gal ką patarti galite, gal gaminatės pačios prausiklius kūnui? Man naujokei viskas įdomu smile.gif


Mano pusseserė praktikuoja ajurvedą, tai ji jau nuo senų laikų prausiasi taip: išsitepa visą kūną aliejumi ir palaiko kokį pusvalandį, kad įsigertų. Ir tada po šiltu dušu su kempine prausiasi. Paviršinis aliejus su nešvarumais pasišalina, o oda nebūna išsausinama kaip prausiantis tarkim su muilu.

Aš bandžiau taip praustis aliejumi, odai tai tikrai fantastika, ir nuprausia tikrai gerai..bet sunkiausia yra išlaukti tą pusvalandį, nes nei duše laukti tiek laiko, nei kokį chalačiuką užsimetus vaikščiot g.gif plius kai pas mane namie nesvietiškai šalta biggrin.gif

O kas dėl muilo, tai aš kaip ir Agnė/Ramutė, labai retai prausiuosi. Na man užtenka, kad aš porą kartų per savaitę baseine mirkstu, tai mano oda ir taip "dezinfekuota" yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 04 16, 13:27)
Supratau wink.gif
O kuo tada praustis, kad kūno odai būtų geriausia? Gal ką patarti galite, gal gaminatės pačios prausiklius kūnui? Man naujokei viskas įdomu smile.gif

Daromi prausikliai iš PAM bazių - yra pirkti AZ, Aroma natural ir kitose parduotuvėse.
Aš pati jau daugiau kaip 2 metai naudoju tik savo virtą muilą su druska; aišku, kasdien muiluoju tik "strategines" vietas; bet oda tikrai pasitaisė - nebėra jokių bėrimų, ypač vasarą kai smarkiai prakaituoji, dingo visokie niežuliai ir t.t.ax.gif
Veido, galima sakyti, niekada neprausiu su muilu, valau hidrolatais su visokiais priedais.
O muilas ne tik šarmina, bet nuo jo lieka nuosėdos ant odos......tačiau bet kokie prausikliai iš PAM bazių turi minusų ne mažiau, tik niekas perdaug netyria ir nekomentuoja (bent man taip atrodo), paprasčiausiai mes įpratę, kad pramoninis gaminys geresnis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 04 16, 14:24)
 
Veido, galima sakyti, niekada neprausiu su muilu, valau hidrolatais su visokiais priedais.


O galima daugiau informacijos apie tuos priedus?
Atsakyti