Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios, XVII tema

Mergaitės,
ką patartumėt naudot nuo pigmentinių dėmių g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2012 04 13, 13:32)
Mergaitės,
ką patartumėt naudot nuo pigmentinių dėmių  g.gif ?

Eteriniai: petražolės, morkos, salierai, bazilikai, citrina ( fototoksiškas), petitgreinas;
baziniai - erškėtrožių, abisijos, andiroba, spanguolių kauliukų
Dar rašo, kad labai gerai vandenis benzoino tirpalas, bet nebandžiau.
Standartinis aliejukas nuo pigmentinių dėmių: 20ml erškėtrožių, 10ml nakvišų, 50ml simondsijų; EA - 1 ml bazilikų, 2 ml salierų, 1 ml morkų, dar galima dėti citrusų ( atkreipti dėmesį dėl fototoksiškumo)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 13 balandžio 2012 - 13:31
QUOTE(krepsyte @ 2012 04 10, 13:44)
Laba diena,
nežinau, ar galima čia paklausti, bet surizikuosiu  smile.gif
Gal kas siuntėtės iš New direction uk? Ar kokybiški ten aliejai ir kokios siuntimo kainos į Lietuvą? Kada jie paskaičiuoja siuntimo kainą?


siunciausi jau keleta kartu. man cia vietoj siuntinys ateina greit, zymiai geresnis servisas negu naturallythinking. bet ziurekit kainas - PVM 20 % pridedamas tik pries pat mokant, siaip visos kainos be PVM. aliejai geri, hidrolatai geri, EA geri - ju geros kainos, ypac perkant didesniais buteliukais, uz 100 g saldziuju apelsinu EA tik gal £6 (as ji kartu su GSE naudoju vietoj skalbiniu minkstiklio ir i valymo priemones). nepatiko indeliai - nuotraukoj tai atrodo grazus, o pats indelis prastas, is 30 stikliniu indeliu 2 buvo brokuoti.



Atsakyti
QUOTE(Zimbabve2010 @ 2012 04 12, 15:13)
O gal kas gali patarti kuo patepti paakius? kad raukslytes nedidetu? kazkokiu aliejuku misiniuku ar vienu aliejuku?

O man ta tema įdomu būtų kremukas/gelis akims.
Žadu rytoj darytis vieną, bet suku galvą, kuris labiau tiktų šiuo metų laiku ir norisi, kad raukšlių prevencijai tiktų.

Kremo receptas nr. 1 (emulsija)
emulsija
6,2 ml rugiagėlių hodrolato
4,3 ml distiliuoto vandens
0,1 g kofeino miltelių
0,05 g ksantano
0,1 ml hialiurono rūgšties
3 lašai vitamino E
3 lašai Ekokonservanto

Kremo receptas nr. 2 (maitinamasis kremas)

6 ml rugiagėlių hidrolato
2 ml erškėtrožių al.
1 ml nakvišų al.
1 g. emulsiklio BTMS (aš jį noriu keisti į AN emulsiklį ((Cetearyl wheat straw glycosides (and) cetearyl alcohol)
0,1 g kofeino
0,1 ml hialiurono rūgšties
3 lašai vitamino E
3 lašai Ekokonservanto

Labai įdomi būtų jūsų nuomonė, patirtis, gaminant kremą paakiams. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 13 balandžio 2012 - 16:31
Sveikos ir aš su klausimu, tiksliau nepavykusiu bandymu... Labai prašau pagalbos. Gaminausi kremuką ir niekaip negaliu sujungti aliejinės ir vandeninės fazių....
rašau receptuką:

5g kupuasų sv
5g kakavos sv
6g kokosu al
4ml alyvuogių al
3,5g ryžių sėlenų vaško

2ml alantoino
5ml glicerino
50ml vandens

numanau, kad trūksta čia kokio nors emulsinio vaško.....
vašką ištirpdžiau, sudėjau sviestus ir aliejus, kitame induke alantoinas, glicerinas ir vanduo. Viską užkaitinau iki 60 laipsnių, pamažu pyliau vandeninę fazę ir plakiau, pradžioj viskas lyg ir nieko, bet paskui vanduo atsiskyrė.... mergaitės, ką man dabar daryt??? nejaugi nepavyks išgelbėt??? ir kodėl aš taip sugalvojau, kad galiu pakeisti BTMS'ą vašku..... cry.gif cry.gif cry.gif kai dariau su BTMS viskas kuo puikiausiai gavosi. Nedaug aš tų kremukų gaminu, tai manau, kad būsiu kažkokią nemažą klaidą padariusi... Labai lauksiu jūsų pagalbos unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniux: 13 balandžio 2012 - 16:48
QUOTE(Ugniux @ 2012 04 13, 17:42)
Sveikos ir aš su klausimu, tiksliau nepavykusiu bandymu... Labai prašau pagalbos. Gaminausi kremuką ir niekaip negaliu sujungti aliejinės ir vandeninės fazių....
rašau receptuką:

5g kupuasų sv
5g kakavos sv
6g kokosu al
4ml alyvuogių al
3,5g ryžių sėlenų vaško

2ml alantoino
5ml glicerino
50ml vandens

numanau, kad trūksta čia kokio nors emulsinio vaško.....
vašką ištirpdžiau, sudėjau sviestus ir aliejus, kitame induke alantoinas, glicerinas ir vanduo. Viską užkaitinau iki 60 laipsnių, pamažu pyliau vandeninę fazę ir plakiau, pradžioj viskas lyg ir nieko, bet paskui vanduo atsiskyrė.... mergaitės, ką man dabar daryt??? nejaugi nepavyks išgelbėt??? ir kodėl aš taip sugalvojau, kad galiu pakeisti BTMS'ą vašku..... cry.gif  cry.gif  cry.gif kai dariau su BTMS viskas kuo puikiausiai gavosi. Nedaug aš tų kremukų gaminu, tai manau, kad būsiu kažkokią nemažą klaidą padariusi... Labai lauksiu jūsų pagalbos  unsure.gif

o kas čia per kremas turėko būti ? jei veidui - BTMS nelabai gerai.
Aiškiai trūksta emulsiklio, vien ryžių vaško nepakanka ax.gif Pažiūrėkit AZ yra kremuko su ryžių vašku pav., jei žiūrėti kaip analogą, jūsų recepte perdaug vandeninės dalies - ten bendras kiekis 50ml ir eina 3,5 g vaško
Gal atskirai BTMS patirpdyti, kremą gerai išmaišysi irgi pašildyti ir sujungti plakant
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulė/Guoda: 13 balandžio 2012 - 17:34
dėkui labai, aš ir panašiai galvojau padaryt, bet laukiu, ką jūs profesionalės patarsit. čia aš iš čia, sm'o, kadaise kūnui receptėlį nusirašiau.
Atsakyti
įdėjau btms ir viskas susitvarkė. Gavosi labai malonios konsistencijos fainas kremukas. Manau, kad mano pasausėjusią odą tikrai šitas kremukas palepins. Labai ačiū Saule/Guoda už patarimą mirksiukas.gif Jeigu dar būtų kokių komentarų, nuoširdžiai visus perskaitysiu 4u.gif ax.gif

Visoms kuo geriausios sėkmės kuriant ir gaminant wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniux: 13 balandžio 2012 - 18:33
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2012 04 13, 17:15)
o kas čia per kremas turėko būti ? jei veidui - BTMS nelabai gerai.

Na aš paskaitinėju blogus, ir taip pat turiu kremo receptą veidui su BTMS (naudota 50 ml bendram kiekiui 1,3 g). Atsiliepimai labai geri. Bet kokiu atveju, manau vis tai geriau nei parduotuvinė chemija. Mes pradedančiosios dar tik bandom viską, o vėliau gal atsirinksim, kas mums labiausiai tinka ir kas yra tikrai vertas dėmesio wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 13 balandžio 2012 - 18:39
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 04 13, 19:39)
Na aš paskaitinėju blogus, ir taip pat turiu kremo receptą veidui  su BTMS (naudota 50 ml bendram kiekiui 1,3 g). Atsiliepimai labai geri. Bet kokiu atveju, manau vis tai geriau nei parduotuvinė chemija. Mes pradedančiosios dar tik bandom viską, o vėliau gal atsirinksim, kas mums labiausiai tinka ir kas yra tikrai vertas dėmesio wink.gif

Dėl BTMS - čia tas pats apie katijoninius ir anijoninius emulsiklius ( kur prieš kelis postus mes su Alionuku diskutavom.
Kažkur anksčiau irgi buvo diskutuota, tai vienos merginos nuomone ( susijusi su chemija, geriau šiuos klausimus išmano negu tokia diletantė kaip aš) - niekur neįrodyta, kad anijoniniai emulsikliai geriau už katijoninius, bet net AZ šie du ( BTMS ir EmC)rašo, kad pagrinde skirti plaukams. Aš labiausiai mėgstu EmC plaukams - visiškai nuima elektros krūvį

Atsakyti
Gal kuri žinote, kur naudojama Orris Root Powder? 4u.gif
Ar tik gaminant dantų pastas ar dar kur kitur galima panaudoti?
Atsakyti
QUOTE(zuvyte26 @ 2012 04 13, 22:08)
Gal kuri žinote, kur naudojama Orris Root Powder4u.gif
Ar tik gaminant dantų pastas ar dar kur kitur galima panaudoti?

Daugiausia - į kvepalus, kaip fiksatorius (spiritinis užpilas), dar - į sausus šmapūnus, dezodorantus
Gal kas daugiau žino smile.gif
Atsakyti